Privát Stupár
cena od

15 €

Akcie:

Ubytovanie Ždiar
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Privát „Stupár“ sa nachádza v centre podtatranskej obce Ždiar, je súčasťou rodinného domu s vyhliadkou na panorámu Belianskych Tatier. Ubytovanie je pre Vás poskytované na poschodí rodinného domu: 2 x 3-lôžková izby (+ možnosť prístelky), každá izba má sociálne zariadenie, 2 x 2-lôžková izba (+ možnosť prístelky) + spoločné sociálne zariadenie, plne vybavená kuchyňa a oddychová miestnosť s TV+SA.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Privat
Adresa:
Ždiar 518, 05955 Ždiar
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:
Exteriér:
TV miestnosť, Parkovisko, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Lyžiarsky vlek, Požičovňa bicyklov, Horolezectvo, Požičovňa lyží, Sauna, Zber húb, Wellness/ kúpele, Reštaurácia, Bar, Cukráreň
Kapacita:
5(+2)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.270519297553
Zemepisná dĺžka:
20.265200195754
Zviera:
-

Mapa lokalityPrivát Stupár Privát Stupár Privát „Stupár“ sa nachádza v centre podtatranskej obce Ždiar, je súčasťou rodinného domu s vyhliadkou na panorámu Belianskych Tatier. Ubytovanie je pre Vás poskytované na poschodí rodinného domu: 2 x 3-lôžková izby (+ možnosť prístelky), každá izba má sociálne zariadenie, 2 x 2-lôžková izba (+ možnosť prístelky) + spoločné sociálne zariadenie, plne vybavená kuchyňa a oddychová miestnosť s TV+SA.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt