3 ubytovaní

Ubytovanie Orava

Rekreačný domček Flower Garden

Rekreačný domček Flower Garden

Cena od

9€

Ponúkame Vám možnosť prežiť nádhernú dovolenku na Orave v neďalekej blízkosti Dolného Kubína v prímestskej časti Záskalie vzdialenej len dve minúty autom od centra mesta. Náš novovybudovaný rodinný domček sa prenajíma ako celok s celkovou kapacitou pre 8...

Komentárov(0) Zobrazení (8938x) Viac...

Privát Pavlová

Privát Pavlová

Cena od

7€

Privát Pavlová nájdete v obci Habovka v predhorí Západných Tatier - Roháčov. Blízko od nás to máte do Zuberca a Roháčov, kde môžete lyžovať, vydať sa na turistiku, či navštíviť Múzeum Oravskej dediny. Relax si dozaista užijete v aquaparku Oravice. Hosťom...

Komentárov(0) Zobrazení (6422x) Viac...

Ubytovanie Vitanová, Penzion Sabinka

Ubytovanie Vitanová, Penzion Sabinka

Cena od

10€

Penzión Sabinka ponúka ubytovanie v 3 trojlôžkových a v 1 dvojlôžkovej izbe. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie. Spoločenská miestnosť dostupná spolu s dobre vybavenou kuchyňou.Parkovanie v zamknutom dvore.

Komentárov(0) Zobrazení (9745x) Viac...


Ubytovanie na Orave

Ubytovanie na Orave

Na Orave dobre, na Orave zdravo...

...spieva sa v známej ľudovej piesni. Platí to až doteraz. Orava je jedným z najkrajších regiónov Slovenska. Nachádza sa na severozápade krajiny a tvoria ju nádherné prírodné scenérie tunajších hôr a dolín. Svojim návštevníkom má čo ponúknuť po celý rok. Najznámejšou atrakciou a zároveň kultúrnou pamiatkou je Oravský hrad, ktorý sa týči na vysokej skale nad riekou Orava. Okrem toho, však na Orave nájdete aj Múzeum Oravskej dediny v Zuberci, kde je vystavených viac ako 50 rôznych historických budov, väčšinou z dreva, napríklad aj vodný mlyn.

Turistika, lyžovanie alebo splav? Vyberte si.

Pre tých, ktorý preferujú horskú turistiku alebo cykloturistiku ponúka Orava desiatky turistických chodníkov a trás pre cyklistov v národnom parku Západné Tatry - Roháč, odkiaľ je nádherný panoramatický výhľad na Oravu, ale aj v Oravských Beskydoch. Po namáhavej horskej turistike sa potom môžete osviežiť na termálnom kúpalisku Oravice alebo v Oravskej priehrade. A keď už budete na Oravskej priehrade, mali by ste navštíviť aj Slanický ostrov, na ktorom sa nachádza pôvodný drevený kostolík, jediná pamiatka na zatopené obce.

Aj pre turistov ktorí hľadajú adrenalínové zážitky má Orava niečo pripravené. Celý rok môžete splavovať rieku Oravu na pltiach, tak ako to robili naši predkovia po celé storočia. V zime si zasa môže každý užiť v lyžiarskych strediskách, ako Janovky, Milotín, Spálená či Kubínska hoľa.

O zážitky sa potom môžete podeliť s priateľmi, pri večeri v hoteli či penzióne. Ubytovanie na Orave ponúkajú nielen lacné penzióny či chaty, ale aj hotely s tromi či štyrmi hviezdičkami. Vybrať si to pravé, je už iba na vás.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt