8 ubytovaní

Ubytovanie Podhájska

Villa Gracia Podhájska

Villa Gracia Podhájska

Cena od

100€

Villa Gracia - Podhájska nabízí možnosť príjemného prežitia dovolenky, rodinných i firemných akcií v apartmánovom dome Villa Gracia v rekreačnej oblasti v obci Podhájska. 

Komentárov(0) Zobrazení (9207x) Viac...

Podhájska Ubytovanie D&B Konečná

Podhájska Ubytovanie D&B Konečná

Cena od

30€

Podhájska ubytovanie D&B Konečná Vám ponúka celoročné ubytovanie v peknej dedinke Trávnica vzdialenej len 4 km od termálneho kúpaliska Podhájska s liečivou minerálnou vodou, s možnosťou využitia wellness centra AQUAMARIN priamo v Podhájskej....

Komentárov(0) Zobrazení (3280x) Viac...

Penzión Max

Penzión Max

Cena od

17€

Penzión Max sa nachádza iba 600m odi známeho termálneho kúpaliska v obci Podhájska.

Komentárov(0) Zobrazení (3793x) Viac...

APARTMENTS MONTY***

APARTMENTS MONTY***

Cena od

47€

Ak ste sa rozhodli stráviť Vašu dovolenku, rekreáciu, či ozdravný pobyt v Podhájskej, dovoľujeme si Vám ponúknuť prenájom kompletne vybaveného dvojizbového rodinného apartmánu až pre 5 osôb v príjemnom tichom prostredí iba 250 m od areálu termálnych kúpeľov...

Komentárov(0) Zobrazení (9456x) Viac...

Privat ARCADIA

Privat ARCADIA

Cena od

40€

Privat ARCADIA sa nachádza priamo v obci Podhájska - časť Svätuša, ktorý sa nachádza na tichom a pokojnom mieste, 1500 m od termálneho kúpaliska. Prostredie je starostlivo vytvárané tak, aby si v ňom každý mal možnosť nájsť vytúžené pohodlie. Neďalekej lesy...

Komentárov(0) Zobrazení (9650x) Viac...

Penzión Minerál

Penzión Minerál

Cena od

25€

Penzión Minerál ponúka hosťom príjemné ubytovanie v tesnej blízkosti termálneho kúpaliska Podhájska. K dispozíci jeí 8 dvojlôžkových štúdií a 1 jednolôžkové štúdio s možnosťou prísteliek. Každé štúdio je vybavené kuchynským kútikom s kompletným vybavením. P...

Komentárov(0) Zobrazení (3925x) Viac...

Chata Sovička Podhájska

Chata Sovička Podhájska

Cena od

28€

Chata Sovička Podhájska - malý penzión, nachádzajúci sa len 2,5 km od termálneho strediska Podhájska.

Komentárov(0) Zobrazení (5944x) Viac...

Apartmán Paula

Apartmán Paula

Cena od

42€

Apartmán Paula sa nachádza v juhoslovenskej obci Podhájska vo vzdialenosti len 150 metrov od termálneho kúpaliska Podhájska. 

Komentárov(0) Zobrazení (3450x) Viac...


Ubytovanie Podhájska

Ubytovanie Podhájska

Podhájska je turistickou a tiež kúpeľnou atrakciou Slovenska. Táto zaujímavá obec sa nachádza na juhu Slovenska, patrí do Novo Zámockého okresu a do Nitrianskeho kraja. Rozprestiera sa na južnom výbežku Pohronskej pahorkatiny.

Obec poskytuje oddych a rekreáciu a to ako v zime tak aj v lete. Zaujímavá je aj pre milovníkov turistiky, keďže sa tu nachádza množstvo turistických chodníkov. V obci sa nachádza aj liečivá voda zo žriedla Podhájska, ktorá má pozitívne účinky na celý organizmus. Podľa niektorých štúdií má dokonca pri ochoreniach ako je astma a kožné ochorenia hlbší regeneračný efekt ako voda z Mŕtveho mora.

Najnavštevovanejšie je v obci termálne kúpalisko s geotermálnou a úžitkovou vodou. Termálne kúpalisko je tvorené deviatimi bazénmi a jedným tobogánom. Súčasťou kúpaliska je aj wellnes centrum Aquamarín. Pre milovníkov dobrej hudby organizuje Podhájska hudobné leto, hudobné podujatie, ktoré sa organizuje priamo v areály termálneho kúpaliska.

Pre milovníkov histórie sa v obci nachádza rímskokatolícky kostol Narodenia Panny Márie z roku 1904 alebo kostol Panny Márie Nanebovzatej z roku 1905. Iba 3 km od obce Pohájska sa nachádza Mariánska Čeľaď . Táto pustatina je historickým náleziskom z doby bronzovej a prvýkrát sa spomína v r. 1210. V oblasti sa nachádzajú zaujímavé ruiny kláštora. Táto lokalita je taktiež vhodná pre turistov, ktorí obľubujú prechádzky alebo cykloturistiku.

Zaujímavosťou oblasti sú aj kostolíky na Pozbe, ktoré boli postavené z milodarov veriacich. Pri kostolíkoch vyteká aj prameň, ktorý má podľa legendy moc uzdraviť slepotu. Zaujímavá je aj návšteva Kamenných obydlí v Brhlovci. V tejto obci sa nachádza unikátny komplex kamenných obydlí pochádzajúcich zo 17-18 storočia. Tieto obydlia boli obývané najmä počas tureckých nájazdov a neskôr slúžili ako sklady a pivnice. Jeden z objektov je dokonca upravený na muzeálnu expozíciu ľudového bývania.

Návšteva obce Podhájska Vám zaručí leto strávené podľa vašich predstáv. Na svoje si prídu milovníci oddychu, turisti ako aj milovníci histórie. Ubytovanie je v tejto obci možné v penzióne alebo v rodinnom apartmáne, ktoré Vám poskytnú ubytovanie s ktorým budete spokojní.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt