10 ubytovaní

Ubytovanie Žilina

Penzión Central Park

Penzión Central Park

Cena od

65€

Trojhviezdičkový Penzión Central Park ponúka svojim klientom ubytovanie v 17-tich izbách s 31 stálymi lôžkami. Samozrejmou súčasťou izby je kúpeľňa s toaletou a so sprchovacím kútom. Všetky izby sú klimatizované. Pre rodiny s malými deťmi je k dispozícii na...

Komentárov(0) Zobrazení (14994x) Viac...

Penzión a ubytovňa Tavros

Penzión a ubytovňa Tavros

Cena od

12€

Turistické ubytovacie zariadenie TAVROS sa nachádza v metropole severného Slovenska, v Žiline. Ubytovacie zariadenie je veľmi dobre situované, vzhľadom na skutočnosť, že Žilina je dopravný, železničný a cestný uzol.

Komentárov(0) Zobrazení (5563x) Viac...

Hotel Slovan

Hotel Slovan

Cena od

34€

Hotel v centre Žiliny,v blízkosti železničnej i autobusovej stanice ponúka ubytovanie v jedno- a dvojlôžkových izbách, prípadne v apartmáne s vodnou posteľou. Celková kapacita hotela je 42 lôžok (s prístelkami 46 lôžok). Hotel je zaradený do kategórie *** a...

Komentárov(0) Zobrazení (17195x) Viac...

Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou

Apartmán v zrube so Soľnou jaskyňou

Cena od

40€

Zrub, ktorý v priebehu mája a júna 2005 zrealizovala firma Drevodom Rajec, poskytuje okrem Soľnej jaskyne aj ďalšie služby. 

Komentárov(0) Zobrazení (4000x) Viac...

Chalupa Monika

Chalupa Monika

Cena od

10€

Chalupa Monika je v Terchovej, časť Vyšné Kamence 943. Chalupa má 4 samostatné štúdia, každé má svoje sociálne zariadenie, kuchynku, TV a wifi. Chalupa je na oplotenom pozemku, pri nej je altánok s posedením, gril, ohnisko a pre deti ihrisko. /hajdačky, tra...

Komentárov(0) Zobrazení (41623x) Viac...

Ubytovanie Aclub

Ubytovanie Aclub

Cena od

24€

Ubytovanie A - Club** ponúka pohodlné ubytovanie na okraji krajského mesta Žilina kúsok od priehrady Žilina.

Komentárov(0) Zobrazení (6375x) Viac...

Dom techniky

Dom techniky

Cena od

8€

ubytovňa

Komentárov(0) Zobrazení (38181x) Viac...

Penzión PARS

Penzión PARS

Cena od

30€

Penzión PARS* sa nachádza na Hviezdoslavovej ulici neďaleko autobusovej a železničnej stanice v historickom objekte Železničiarskej kolónie (Penzión v žiline).

Komentárov(0) Zobrazení (4316x) Viac...

Boutique Hotel Dubná Skala

Boutique Hotel Dubná Skala

Cena od

100€

Boutique hotel Dubná Skala**** sa nachádza v historickom centre mesta Žilina. Hotel ponúka 37 exkluzívnych izieb, ktoré sú štýlovo zariadené s prihliadnutím na jedinečný a neopakovateľný komfort. Hotelová reštaurácia je zameraná na zážitkovú gastronómiu a p...

Komentárov(0) Zobrazení (9867x) Viac...

Hotel Grand

Hotel Grand

Cena od

0€

Hotel GRAND sa nachádza v tichom prostredí historického centra mesta Žilina, a to priamo v pešej zóne. Súčasťou hotela je príjemné wellness centrum, reštaurácie, kaviarne, letné terasy a nonstop herňa.

Komentárov(0) Zobrazení (13341x) Viac...


Ubytovanie Žilina

Ubytovanie Žilina

Žilina je krajským a okresným mestom v Žilinskom kraji. Mesto sa rozprestiera na severe Slovenska na sútoku Váhu s Rajčiankou a Kysucou. Žilinu zaraďujeme k regiónu Horné Považie a je našim štvrtým najväčším mestom. Mesto svojich návštevníkov zaujme množstvom historických pamiatok ako aj okolitou prírodou.

Historické centrum mesta patrí k pamiatkovej rezervácii a patrí tu Kláštor kapucínov pochádzajúci z 18. storočia, Kostol Obrátenia svätého Pavla Apoštola s dvoma vežami postavený v barokovom slohu a budovu starej radnice, zo súčasnou podobou pochádzajúcou z roku 1890. K pútavým sakrálnym pamiatkam mesta patrí Kostol Najsvätejšej Trojice, postavený v roku 1400 na mieste hradu pochádzajúceho z 13. storočia. Vedľa kostola sa nachádza Burianova veža, ktorá patrí k najstarším renesančným zvoniciam na Slovensku. Najstaršou zachovanou sakrálnou pamiatkou mesta je Kostol svätého Štefana kráľa, ktorý pochádza z 13. storočia. V severnej časti Žiliny sa nám naskytne nádherný pohľad na Budatínsky zámok, ktorý je však v dnešných dňoch neprístupný verejnosti, no sprístupnené sú výstavné priestory na nádvorí.

Milovníci turistiky sa môžu vybrať do okolitej prírody mesta Žilina, ktorá im ponúka množstvo prírodných zaujímavostí. Návštevníci mesta si môžu prísť zaplávať na Kúpalisko Žilina v blízkosti ktorého sa nachádza aj športový komplex spolu s mestskou krytou plavárňou.

Milovníci lyžovania môžu navštíviť lyžiarske stredisko Straník nachádzajúce sa v mestskej časti Žiliny, tri kilometre od mesta. Zaujímavá je aj návšteva Ranča pri Žiline, ktorý má aj svoj vlastný rybníček.

Pri návšteve tohto krajského a okresného mesta sa môžete ubytovať v rôznych ubytovacích zariadeniach ponúkajúcich svojim návštevníkom tie najlepšie služby. V meste sa nachádzajú luxusné hotely, komfortné penzióny, hostely ako aj ubytovne, ranče a kempingy.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt