8 ubytovaní

Ubytovanie Oščadnica

Penzion Kyčera

Penzion Kyčera

Cena od

32€

Ponúkame Vám kvalitné a príjemné ubytovanie ako aj domácu kuchyňu v penzióne Kyčera, ktorý sa nachádza v centre obce Oščadnica. Obec je známa strediskom letnej i zimnej turistiky - Oščadnica-Veľká rača. Krásna kysucká príroda je rajom pre milovníkov oddychu...

Komentárov(0) Zobrazení (8065x) Viac...

Windstille

Windstille

Cena od

40€

Privát Windstille sa nachádza v obci Oščadnica, v ktorej na profesionálnej úrovni funguje známe lyžiarske stredisko SNOWPARADISE  Veľká Rača  Oščadnica.  

Komentárov(0) Zobrazení (728x) Viac...

Apartmány Margus

Apartmány Margus

Cena od

30€

Rodinou prevádzkované ubytovacie zariadenie Margus Apartmány sídli v centre Oščadnice, 3 km od lyžiarskeho strediska Veľká Rača. Ponúka ubytovanie v izbách a apartmánoch s výhľadom na Kysucké Beskydy, vlastnou kúpeľňou a bezplatným Wi-Fi pripojením na inter...

Komentárov(0) Zobrazení (8387x) Viac...

Penzión Gájuz - Family***

Penzión Gájuz - Family***

Cena od

28€

Penzión Gájuz - Family*** Vám ponúka komfortné ubytovanie, kvalitnú reštauráciu, konferenčnú miestnosť, herňu, detský park, welness... Priamo v areáli sa nachádza lyžiarske stredisko Športcentrum Oščadnica s denným a večerným lyžovaním. Ideálny svah pre zač...

Komentárov(0) Zobrazení (4306x) Viac...

Drevenica u Mateja

Drevenica u Mateja

Cena od

15€

Drevenica u Mateja je kompletne zrekonštruovaná drevenica zo začiatku minulého storočia.

Komentárov(0) Zobrazení (535x) Viac...

Penzion HM

Penzion HM

Cena od

27€

Penzión HM** je situovaný v krásnom horskom prostredí Kysúc, v pokojnej časti malebnej dedinky Oščadnica. V bízkom okolí majú naši hostia možnosť vychutnať si čaro krásnej prírody Kysuckých Beskýd či Veľkej Rače.

Komentárov(0) Zobrazení (2406x) Viac...

Moderné apartmány v Oščadnici

Moderné apartmány v Oščadnici

Cena od

12€

Apartmány v Oščadnici sa nachádzajú v centre Oščadnice v okrese Čadca, v Žilinskom kraji. Ubytovanie Vám poskytujeme v 3 apartmánových bytoch, ktoré sú súčasťou oblasti Kysúc, Kysuckých Beskýd a Veľkej Rače. Každý apartmán má dve spálne, sociálne zariade...

Komentárov(0) Zobrazení (9568x) Viac...

Windstille

Windstille

Cena od

5€

Ubytovanie v Oščadnici - Snow Paradise, Veľká Rača, pre 8-10 osôb.

Komentárov(0) Zobrazení (10794x) Viac...


Ubytovanie Oščadnica

Ubytovanie Oščadnica

Oščadnica je obec nachádzajúca sa v okrese Čadca v blízkosti vrchu Veľká Rača v severozápadnej časti Slovenska. Obec zaujme každého návštevníka ako v zime tak aj v lete.

V zime táto obec láka lyžiarskym strediskom Šport centrum, ktoré sa nachádza priamo v strede obce a je v prevádzke ako v zime tak aj v lete. Lyžiarske stredisko ponúka dva vleky, jeden pre lyžiarov začiatočníkov a druhý pre pokročilých. V areály sa často konajú športové preteky ako aj iné športové podujatia. Hlavnou atrakciou oblasti je snowtubing jazda na snežnom kolese vo vyhradenom snežnom tobogane. Zaujímavosťou strediska je aj možnosť sánkovania- bobovania a dostupný je aj bežecký okruh.

V lete lyžiarske stredisko ponúka bezplatný zábavný park tvorený preliezakmi, šmýkačkami, kolotočmi, hojdačkami a tiež kombinovanými zostavami. Pre väčšie deti areál ponúka možnosť jazdy na elektroautíčku alebo na rôznych zvieratkách na kolieskach. Pre odvážnejšie deti sú pripravené motorové štvorkolky a k atrakciám patria aj cestné alebo horské kolobežky.

Odvážnejšie povahy si môžu vypožičať aj odpružené horské kolobežky pričom na kopec Vás vyvezie lanovka a Vy sa už len spustíte dole. Novinkou, ktorá je jedinečná na celom Slovensku je vypožičanie si horských kár- trojkoliek.

Pre tých, ktorých láka história sa v obci nachádza zaujímavý rímskokatolícky kostol Panny Márie Nanebovzatej z roku 1804 alebo kaštieľ. Kaštieľ pochádza z prelomu 19-20 storočia a bol poľovníckym sídlom. Dnes kaštieľ patrí k sídlam Kysuckej galérie. Zaujímavosťou obce je aj Lurdská jaskyňa, ktorú dali postaviť obyvatelia Oščadnice k úcte Panne Márii v roku 1940.

Oščadnica patrí k obciam, kde sa zabavíte ako v zime tak aj v lete. Obec ponúka množstvo atrakcií ako pre deti tak aj pre dospelých, ktorí sa tu zabavia vďaka mnohým atrakciám, ktoré Oščadnica ponúka. Ubytovanie v obci je taktiež na vysokej úrovni. Návštevníci sa môžu ubytovať v niektorom z penziónov, hotelov alebo apartmánov, ktoré boli navrhnuté tak aby uspokojili každého návštevníka.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt