14 ubytovaní

Ubytovanie Oščadnica

Moderné apartmány v Oščadnici

Moderné apartmány v Oščadnici

Cena od

12€

Apartmány v Oščadnici sa nachádzajú v centre Oščadnice v okrese Čadca, v Žilinskom kraji. Ubytovanie Vám poskytujeme v 3 apartmánových bytoch, ktoré sú súčasťou oblasti Kysúc, Kysuckých Beskýd a Veľkej Rače. Každý apartmán má dve spálne, sociálne zariade...

Komentárov(0) Zobrazení (4293x) Viac...

Windstille

Windstille

Cena od

5€

Ubytovanie v Oščadnici - Snow Paradise, Veľká Rača, pre 8-10 osôb.

Komentárov(0) Zobrazení (5045x) Viac...

Rodinný penzión Alpinka

Rodinný penzión Alpinka

Cena od

80€

Rodinný penzion Alpinka nabízí ubytování v klidné části obce Oščadnice, která se nachází v bezprostřední blízkosti známého střediska zimních sportů Park Snow - Velká Rača, který je nejvyšším vrcholem Kysuckých Beskyd...

Komentárov(0) Zobrazení (4589x) Viac...

Penzion Kyčera

Penzion Kyčera

Cena od

26€

Ponúkame Vám kvalitné a príjemné ubytovanie ako aj domácu kuchyňu v penzióne Kyčera, ktorý sa nachádza v centre obce Oščadnica. Obec je známa strediskom letnej i zimnej turistiky - Oščadnica-Veľká rača. Krásna kysucká príroda je rajom pre milovníkov oddychu...

Komentárov(0) Zobrazení (4997x) Viac...

Chalupa pod lipou

Chalupa pod lipou

Cena od

11€

Chalupa pod Lipou prešla úplnou rekonštrukciou. Poskytuje maximálnu pohodu, a zároveň si zachovávaj8 atmosféru typické drevenice. Nachádza sa v tichom a príjemnom prostredí Kysuckých Beskýd, pár kilometrov od lyžiarskeho strediska Snowparadise Veľká Rača....

Komentárov(0) Zobrazení (90x) Viac...

Windstille

Windstille

Cena od

40€

Privát Windstille sa nachádza v obci Oščadnica, v ktorej na profesionálnej úrovni funguje známe lyžiarske stredisko SNOWPARADISE  Veľká Rača  Oščadnica.  

Komentárov(0) Zobrazení (728x) Viac...

Penzión pri Trojičke ***

Penzión pri Trojičke ***

Cena od

35€

Vitajte v Penzióne pri Trojičke***, ktorý sa nachádza priamo v centre obce Oščadnica, v Kysuckých Beskydách, pod najvyšším vrchom regiónu Kysuce, Veľká Rača a v blízkosti známeho lyžiarskeho strediska Snow Paradise Veľká Rača.

Komentárov(0) Zobrazení (105x) Viac...

Chalupa u Žofky

Chalupa u Žofky

Cena od

11€

Chalupa u Žofky prešla úplnou rekonštrukciou. Poskytuje maximálnu pohodu, a zároveň si zachovávaj8 atmosféru typické drevenice. Nachádza sa v tichom a príjemnom prostredí Kysuckých Beskýd, pár kilometrov od lyžiarskeho strediska Snowparadise Veľká Rača....

Komentárov(0) Zobrazení (103x) Viac...

Apartmán Arsinoe

Apartmán Arsinoe

Cena od

54€

Apartmán Arsinoe ponúka komfortné ubytovanie v centre obce Oščadnica, v jednou z najvýznamnejších centier letnej i zimnej turistiky na slovenskom.

Komentárov(0) Zobrazení (133x) Viac...

Penzion HM

Penzion HM

Cena od

0€

Penzión HM** je situovaný v krásnom horskom prostredí Kysúc, v pokojnej časti malebnej dedinky Oščadnica. V bízkom okolí majú naši hostia možnosť vychutnať si čaro krásnej prírody Kysuckých Beskýd či Veľkej Rače.

Komentárov(0) Zobrazení (154x) Viac...

Chalupa u Drába

Chalupa u Drába

Cena od

0€

Chalupa u Drába sa nachádza v obci Oščadnica v blízkosti strediska Snow Paradise Veľká Rača.

Komentárov(0) Zobrazení (75x) Viac...

Penzion Fuňák

Penzion Fuňák

Cena od

0€

Penzión Fuňák*** je ideálnym riešením vašej rodinnej dovolenky v letnom i zimnom období v pokojnom horskom prostredí v známej turistickej obci Oščadnica pod najvyšším vrchom Kysúc Veľkou Račou. 

Komentárov(0) Zobrazení (58x) Viac...

Apartmány Margus

Apartmány Margus

Cena od

0€

Rodinou prevádzkované ubytovacie zariadenie Margus Apartmány sídli v centre Oščadnice, 3 km od lyžiarskeho strediska Veľká Rača. Ponúka ubytovanie v izbách a apartmánoch s výhľadom na Kysucké Beskydy, vlastnou kúpeľňou a bezplatným Wi-Fi pripojením na inter...

Komentárov(0) Zobrazení (4842x) Viac...

Penzión Rami

Penzión Rami

Cena od

0€

Penzión Rami je situovaný v príjemnej a tichej lokalite obce Oščadnica, na okraji lesného porastu s veľmi dobrou dopravnou dostupnosťou (stred obce - automobilom 3 minúty, chôdzou 8 minút). Vo svojich priestoroch Vám ponúka ubytovanie v 15-nástich dvoj-post...

Komentárov(0) Zobrazení (5427x) Viac...


Ubytovanie Oščadnica

Ubytovanie Oščadnica

Oščadnica je obec nachádzajúca sa v okrese Čadca v blízkosti vrchu Veľká Rača v severozápadnej časti Slovenska. Obec zaujme každého návštevníka ako v zime tak aj v lete.

V zime táto obec láka lyžiarskym strediskom Šport centrum, ktoré sa nachádza priamo v strede obce a je v prevádzke ako v zime tak aj v lete. Lyžiarske stredisko ponúka dva vleky, jeden pre lyžiarov začiatočníkov a druhý pre pokročilých. V areály sa často konajú športové preteky ako aj iné športové podujatia. Hlavnou atrakciou oblasti je snowtubing jazda na snežnom kolese vo vyhradenom snežnom tobogane. Zaujímavosťou strediska je aj možnosť sánkovania- bobovania a dostupný je aj bežecký okruh.

V lete lyžiarske stredisko ponúka bezplatný zábavný park tvorený preliezakmi, šmýkačkami, kolotočmi, hojdačkami a tiež kombinovanými zostavami. Pre väčšie deti areál ponúka možnosť jazdy na elektroautíčku alebo na rôznych zvieratkách na kolieskach. Pre odvážnejšie deti sú pripravené motorové štvorkolky a k atrakciám patria aj cestné alebo horské kolobežky.

Odvážnejšie povahy si môžu vypožičať aj odpružené horské kolobežky pričom na kopec Vás vyvezie lanovka a Vy sa už len spustíte dole. Novinkou, ktorá je jedinečná na celom Slovensku je vypožičanie si horských kár- trojkoliek.

Pre tých, ktorých láka história sa v obci nachádza zaujímavý rímskokatolícky kostol Panny Márie Nanebovzatej z roku 1804 alebo kaštieľ. Kaštieľ pochádza z prelomu 19-20 storočia a bol poľovníckym sídlom. Dnes kaštieľ patrí k sídlam Kysuckej galérie. Zaujímavosťou obce je aj Lurdská jaskyňa, ktorú dali postaviť obyvatelia Oščadnice k úcte Panne Márii v roku 1940.

Oščadnica patrí k obciam, kde sa zabavíte ako v zime tak aj v lete. Obec ponúka množstvo atrakcií ako pre deti tak aj pre dospelých, ktorí sa tu zabavia vďaka mnohým atrakciám, ktoré Oščadnica ponúka. Ubytovanie v obci je taktiež na vysokej úrovni. Návštevníci sa môžu ubytovať v niektorom z penziónov, hotelov alebo apartmánov, ktoré boli navrhnuté tak aby uspokojili každého návštevníka.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt