8 ubytovaní

Ubytovanie Trnava

Penzión Grand

Penzión Grand

Cena od

30€

Penzión Grand*** ponúka príjemné ubytovanie a reštauračné služby s rodinnou atmosférou v širšom centre mesta Trnava. Vybrať si môžete s ponuky jedno, dvojlôžkových izieb a apartmánov.

Komentárov(0) Zobrazení (6351x) Viac...

Ubytovanie Trnava

Ubytovanie Trnava

Cena od

15€

Ponúkam ubytovanie v izbe bytu v Trnave.

Komentárov(0) Zobrazení (1092x) Viac...

Hotel SPECTRUM

Hotel SPECTRUM

Cena od

36€

Hotel SPECTRUM ponúka komfortné hotelové ubytovanie za výhodné ceny v dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky vo všetkých izbách a v apartmánoch.

Komentárov(0) Zobrazení (2415x) Viac...

Penzión Luxor

Penzión Luxor

Cena od

37€

Penzión Luxor** ponúka ubytovanie v jedno, dvojlôžkových izbách a apartmánoch. Súčasťou penziónu je bistro dobrá pekáreň v letných mesiacoch s možnosťou posedenia na terase. Hostia majú k dispozícii pripojenie na internet a parkovanie na dvore penzióna....

Komentárov(0) Zobrazení (7237x) Viac...

Penzión Maroli

Penzión Maroli

Cena od

30€

Novootvorený penzión Maroli sa nachádza v tichej lokalite v blízkosti historického centra Trnavy. Ponúka ubytovanie v štyroch komfortne a nadštandardne zariadených, klimatizovaných izbách s pripojením na internet a privátnym parkoviskom v areáli. ...

Komentárov(0) Zobrazení (7816x) Viac...

Hotel Premier

Hotel Premier

Cena od

44€

Vitajte v srdci historického centra slobodného královského mesta Trnava. Nachádzame sa v tichej lokalite len 200m od Trojičného námestia, pár minút chôdze od množstva reštaurácií, kaviarní, barov, divadla a kina. Radi Vás privítame na nonstop otvorenej rece...

Komentárov(0) Zobrazení (5702x) Viac...

Penzión u MaMi

Penzión u MaMi

Cena od

45€

Penzión u MaMi ponúka ubytovanie počas celého roka v 11 izbách a v 3 apartmánoch, izby sú dvojposteľové. Každá izba a apartmán je vybavený samostatnou kúpelňou so sprchou a WC, TV- prijímačom, káblovou televíziou a prístupom na internet. Izby a apartmány sú...

Komentárov(0) Zobrazení (5905x) Viac...

Ubytovanie Trnava-Modranka, Ubytovanie PMB

Ubytovanie Trnava-Modranka, Ubytovanie PMB

Cena od

0€

Ponúkame Vám možnosť ubytovania v príjemnom prostredí v Modranke, v blízkosti podnikov Peugeot, Johns Manville a Sachs.

Komentárov(0) Zobrazení (15224x) Viac...


Ubytovanie Trnava

Ubytovanie Trnava

Trnava patrí ku krajským mestám západného Slovenska nachádzajúcim sa v Trnavskej pahorkatine. Vďaka množstvu rímsko-katolíckych kostolíkov, ktoré sa tu nachádzajú dostala aj pomenovanie Malý Rím.

Mesto ponúka pre svojich návštevníkov množstvo podujatí. Zaujímavá je návšteva Dobrofestu, tradičného Trnavského jarmoku, Trnavského kultúrneho leta alebo Trnavskej brány, medzinárodného folklórneho festivalu ako aj ďalších. Pre milovníkov kultúry sa v Trnave nachádza Divadlo Jána Palárika, jediné profesionálne divadlo v Trnavskom kraji. Trnava patrí k mestám s bohatou históriou. V meste je možné navštíviť radnicu, mestskú vežu, pomník Antona Bernoláka a možné je vidieť monumentálny barokový komplex budov Trnavskej univerzity. Zaujímavosťou sú kostolíky, najstarší je Kostol svätej Heleny z roku 1238 k ďalším patria klaristický kostol Nepoškvrneného Počatia Panny Márie, Dóm Bazilika svätého Mikuláša, Katedrála svätého Jána Krstiteľa, františkánsky Kostol svätého Jakuba, pavlínsky Kostol svätého Jozefa, jezuitský Kostol Najsvätejšej Trojice, uršulínsky Kostol svätej Trojice, evanjelický kostol ako aj pravoslávny kostol .K mestu patria aj synagógy a to Židovská synagóga alebo Ortodoxná synagóga.

Pre milovníkov turistiky sa v okolí Trnavy nachádza chránený areál Trnavské rybníky, ktorý je významným typom vodného a močiarneho biotopu. V blízkosti Trnavy sa nachádza aj množstvo turistických chodníkov do okolia Malých Karpát, ktoré patria k chránenej krajinnej oblasti. Zaujímavé je aj okolie Trnavy, kde sa nachádza obec Smolenice so svojim jediným vodopádom v Malých Karpatoch ako aj nádherný Smolenický zámok zo 14. storočia. V blízkosti mesta sa nachádza aj jeden z najnavštevovanejších hradov na Slovensku Červený kameň.

V meste sa nachádza množstva ubytovacích zariadení, ktoré ponúkajú svojim návštevníkom pohodlné a komfortné ubytovanie. Ubytovať sa môžete v penziónoch, hoteloch alebo ubytovniach priamo v centre tohto nádherného mesta. Navštívte Trnavu a získate množstvo nezabudnuteľných zážitkov.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt