11 ubytovaní

Ubytovanie Turčianske Teplice

Furmanský dvor

Furmanský dvor

Cena od

0€

Furmanský dvor ponúka príjemné ubytovanie v obci Turčianske Teplice.

Komentárov(0) Zobrazení (3164x) Viac...

Ubytovanie na súkromí

Ubytovanie na súkromí

Cena od

0€

Ubytovanie v súkromí sa nachádza v Turčianskych Tepliciach.

Komentárov(0) Zobrazení (2693x) Viac...

Hotel Rezident

Hotel Rezident

Cena od

0€

Hotel Rezident sa nachádza v srdci kúpeľného mesta Turčianske Teplice , v Turčianskej kotline. Obklopujú ho pohoria Veľká Fatra, Malá Fatra, Žiar a Kremnické vrchy.

Komentárov(0) Zobrazení (4825x) Viac...

Penzión Soľná Jaskyňa

Penzión Soľná Jaskyňa

Cena od

0€

Komentárov(0) Zobrazení (2743x) Viac...

Penzion & Restaurant Anesis***

Penzion & Restaurant Anesis***

Cena od

0€

Penzión Anesis sa nachádza v kúpeľnom meste Turčianske Teplice na strednom Slovensku.

Komentárov(0) Zobrazení (4276x) Viac...

Ubytovanie Turčianske Teplice, Privát TURČAN

Ubytovanie Turčianske Teplice, Privát TURČAN

Cena od

0€

Ponúkame ubytovanie v súkromí v krásnom prostredí Turčianskych Teplíc, s veľmi výhodnou polohou pri aquaparku. Prízemie je riešené bezbariérovo, takže radi uvítame aj menej pohyblivých hostí.

Komentárov(0) Zobrazení (20222x) Viac...

Ubytovanie Naďka

Ubytovanie Naďka

Cena od

0€

Príjemný rodinný penzión Naďka je len 5 min od známeho Aquaparku v Turčianskych Tepliciach a to je jedným z dôvodov prečo je to fantastické miesto na strávenie rodinnej dovolenky v akomkoľvek období roka.

Komentárov(0) Zobrazení (3044x) Viac...

Chateau Diva

Chateau Diva

Cena od

0€

Chateau DIVA ponúka 9 jedinečných apartmánov, z toho 6 mezonetových apartmánov (podkrovie) a 3 suity (prvé poschodie - bez výťahu). V apartmánoch je možnosť ubytovať 2 osoby a viac (maximálne 5 osob v jednom apartmáne, suite).

Komentárov(0) Zobrazení (4846x) Viac...

Dom V Záhrade

Dom V Záhrade

Cena od

0€

Dom V Záhrade je situovaný v príjemnom prostredí kúpeľného mestečka Turčianske Teplice. 

Komentárov(0) Zobrazení (2838x) Viac...

Hotel Vyšehrad

Hotel Vyšehrad

Cena od

0€

Hotel Vyšehrad sa nachádza pri potoku Teplica susediacim s kúpeľným parkom v užšom centre kúpeľného mesta Turčianske Teplice vo vzdialenosti doslova len pár krokov od kúpeľného komplexu liečebných domov, SPA&AQUAPARK-u a ďalších zariadení svetoznámych S...

Komentárov(0) Zobrazení (3858x) Viac...

Penzion Panda

Penzion Panda

Cena od

0€

Penzión Panda s reštauráciou sa nachádza v malebnom centre horného Turca v Turčianskych Tepliciach a ponúka ubytovanie v apartmánoch, dvojlôžkových izbách s vlastnou kúpeľňou a turistických izbách so spoločnou kúpeľňou.

Komentárov(0) Zobrazení (11009x) Viac...


Ubytovanie Turčianske Teplice

Ubytovanie Turčianske Teplice

Turčianske Teplice sú malebným kúpeľným mestečkom nachádzajúcim sa v Žilinskom kraji v južnej časti Turčianskej kotliny. Mesto je okresným mestom a patrí medzi najstaršie kúpeľné mestá.

Termálne kúpele v tomto mestečku ponúkajú termálne pramene, kde za sekundu vyvrie na povrch 30 l síranovo-hydrouhličitanovej, vápenato-horečnatej a hypotonickej vody s obsahom vyše 1500 mg rozpustených minerálnych látok v 1 litri. Minerálne látky, ktoré táto voda obsahuje majú liečivé účinky na množstvo chorôb. Voda je vďaka obsahu horčíka, vápnika a flóru vhodná aj na pitné kúry, ktoré pôsobia proti osteoporóze a proti viacerým tipom obličkových kameňov ako aj pri žlčníkových kameňoch a črevných ochoreniach. Bohatý obsah minerálov v liečivej Turčianskej vode pôsobí priaznivo aj na ochorenia pohybového aparátu, urologické problémy a tiež nervové a gynekologické ochorenia. Okrem liečby ponúkajú Turčianské Teplice aj aquapark a bohatý animačný program, ktorý poskytne množstvo zábavy aj pre vaše deti. Zaujímavosťou kúpeľov je aj jeden z najrozsiahlejších a najstarších kúpeľných parkov v ktorom rastie množstvo cudzo krajinných drevín.

Okrem oddychu a relaxu poskytujú Turčianske Teplice aj príležitosť na zábavu. Mesto organizuje tanečný festival Zlaté tančeky, jedinečný festival rôznych tanečných štýlov hudby a umenia. Ak by chceli návštevníci tohto mesta stráviť príjemný večer môžu navštíviť kino Turiec, ktoré je v celoročnej prevádzke.

Zaujímavou historickou pamiatkou mesta je múzeum, Galéria Mikuláša Galandu, ktorý je rodným domom slovenského maliara predstaviteľa moderny s expozíciou jeho výtvarných diel. Nádherný zážitok ponúka aj návšteva Rímsko-katolíckého kostola svätého Michala z roku 1264 a Kaplnka Jána Nepomuckého z roku 1762 spolu s budovou sirotinca.

Rozvoj kúpeľníctva a bohatá história mesta zabezpečila prísun veľkého množstva návštevníkov ako aj rozvoj ubytovania. V meste s nachádza nádherný Dom v Záhrade ako aj privát, poskytujúce kvalitné ubytovacie služby.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt