3 ubytovaní

Ubytovanie Záhorie

Ubytovanie Holíč - Kopčany

Ubytovanie Holíč - Kopčany

Cena od

7€

Ubytovanie v Holíči v polyfunkčnej budove v centre obce Kopčany. Ubytovňa má 7 izieb. Pred budovu je parkovisko, možnosť parkovania i v uzatvorenom dvore. Kopčany sa nachádzajú 4 km od Holíča, 10 km od Skalice, 28 km od Senice.

Komentárov(0) Zobrazení (19080x) Viac...

SAMAR SR s.r.o.

SAMAR SR s.r.o.

Cena od

6€

Naše ubytovanie má výbornú lokalitu, pretože sa nachádza v centre Malaciek vo veľkom objekte. Vnútorné priestory sú moderne zariadené, pričom na každej izbe sa nachádza TV a WIFI, aby sa hostia cítili čo najpríjemnješie. K ubytovaniu prislúcha veľký dvor, n...

Komentárov(0) Zobrazení (20697x) Viac...

Hotel Vietoris

Hotel Vietoris

Cena od

0€

Hotel Vietoris sa nachádza v obci Smrdáky a je pomenovaný po zakladateľovi kúpeľov Jozefovi Vietorisovi a ponúka komfortné ubytovanie v 30 izbách. Súčasťou hotela je reštaurácia a lobby bar s letnou terasou. Nezabudnite si pochutnať na smrdáckej roláde, mie...

Komentárov(0) Zobrazení (3269x) Viac...


Ubytovanie Záhorie

Ubytovanie Záhorie

Záhorie je región nachádzajúci sa na západe Slovenska. Región je na severe ohraničený Myjavskou pahorkatinou a Bielymi Karpatmi a na východe Malými Karpatmi.

Región je zaujímavý množstvom atrakcií, ktoré sa tu nachádzajú. Interesantná je návšteva hradov alebo ich zrúcanín, v regióne sa rozprestiera hrad Devín, Pajštúnsky hrad, Plavecký hrad, Halíčsky hrad alebo množstvo kaštieľov ako je napríklad kaštieľ Veľké Leváre. Nachádza sa tu aj množstvo pamätných izieb a múzeí ako je napríklad Múzeum Generálka Milana Štefánika v Košariskách. K cirkevným pamiatkam patrí množstvo kostolov medzi nimi napríklad Bazilika Sedembolestnej Panny Márie v Šaštíne alebo Kaplnka Marianka nachádzajúca sa na najstaršom pútnickom meste na Slovensku . V regióne sa nachádzajú aj technické pamiatky ako je napríklad Baťov kanál v Skalici alebo Mlyn bratov Pilárikových v Skalici. V oblasti sa nachádzajú aj židovské pamiatky ako je napríklad Židovská synagóga v Malackách alebo Habánsky dvor a múzeum vo Veľkých Levároch. K pamiatkam ľudovej architektúry patrí Dom kultúry v Skalici alebo Ľudová architektúra v Plaveckom Petri reprezentovaná roľníckou usadlosťou.

Turisti budú nadšeným pestrou a rozmanitou prírodou Záhoria. Nachádzajú sa tu tri chránené krajinné oblasti Záhorie, Malé Karpaty a Biele Karpaty, národné prírodné rezervácie ako aj chránené územia. Jedinečná je návšteva Pieskovca Sanberk v Devínskej Kobyle, lokality, ktorá je bohatá na neogéne skameneliny.

Turisti si môžu zašportovať v tomto regióne v lete v Golf parku, ktorý sa nachádza v Malackách alebo v zime v lyžiarskom stredisku na Pezinskej Babe. Deti budú mať radosť z návštevy Zólogickej záhrady v Bratislave a oddych všetkým návštevníkom určite poskytne pobyt v kúpeľoch Smrdáky.

Výborne vyvinutý cestovný ruch podporil aj rozvoj ubytovacích služieb, ktoré sú v tomto regióne na vysokej úrovni. Nachádza sa tu množstvo chát, ubytovní ako aj hotelov. Návšteva tohto regiónu bude nezabudnuteľná ako pre malých tak aj pre veľkých návštevníkov.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt