3 ubytovaní

Ubytovanie Malacky


SAMAR SR s.r.o.

SAMAR SR s.r.o.

Cena od

6€

Naše ubytovanie má výbornú lokalitu, pretože sa nachádza v centre Malaciek vo veľkom objekte. Vnútorné priestory sú moderne zariadené, pričom na každej izbe sa nachádza TV a WIFI, aby sa hostia cítili čo najpríjemnješie. K ubytovaniu prislúcha veľký dvor, n...

Komentárov(0) Zobrazení (21474x) Viac...

TAM Autohof Malacky

TAM Autohof Malacky

Cena od

39€

Motel TAM Autohof Malacky sa nachádza v Malackách, 32 km od Bratislavy. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Na mieste môžete parkovať na bezplatnom súkromnom parkovisku.

Komentárov(0) Zobrazení (17x) Viac...

Banarka

Banarka

Cena od

19€

Banarka - penzión, reštaurácia

Komentárov(0) Zobrazení (965x) Viac...


Ubytovanie Malacky

Ubytovanie Malacky

Malacky sú okresným mestom v Bratislavskom kraji. Mesto leží na západe Slovenska v južnej časti Záhorskej nížiny a patrí k regiónu Záhorie. Svojich návštevníkov mesto láka mnohými zaujímavosťami z oblasti športu, prírodu ako aj histórie.

Z historických pamiatok mesto svojim návštevníkom ponúka nádhernú Kaplnku svätých schodov, Františkánsky kláštor a kostol ako aj interesantnú budovu Malackej synagógy. K sakrálnym pamiatkam mesta patrí aj Kostol Najsvätejšej Trojice, ktorý patrí k najstarším stavbám Malaciek. Kostol bol pôvodne postavený v renesančnom slohu, ktorý bol však neskôr zbarokizovaný. K zaujímavostiam kostol patria aj krypty, ktoré sa nachádzajú pod kostolom. Milovníci umenia môžu navštíviť Múzeum Michala Tillnera, ktoré sa nachádza v zrekonštruovanej budove vodného mlyna a svojim návštevníkom ponúka možnosť vidieť zbierkové etnografické a umelecké predmety. Zaujímavosťou mesta je aj Malacký kaštieľ, Pálfiovský kaštieľ, ktorý je historicko- kultúrnou pamiatkou s celoslovenským významom. Interiér kaštieľa nie je momentálne prístupný verejnosti ale mesto na tom aktívne pracuje. Mesto ďalej svojim návštevníkom ponúka množstvo ďalších zaujímavých objektov ako sú kaplnky, pamätné sochy alebo pomníky.

Milovníci športu môžu v zime v Malackách navštíviť krytú plaváreň Malina alebo v lete navštíviť kúpalisko. Nevšednou zaujímavosťou mesta je aj Golfový areál White Eurovalley Golf Park, nachádzajúci sa v nádhernom prostredí borovicových lesov. Svojich návštevníkom mesto každoročne láka aj organizovaním rôznych podujatí a akcií medzi ktoré patrí napríklad Malacká hudobná jar organizovaná v marci, Kultúrne leto alebo Adventné Malacky.

Pri návšteve tohto malebného mesta sa môžete ubytovať v hoteloch alebo v ubytovni, pričom niektoré z hotelov ponúkajú aj wellnes aby Vám tak zaručili príjemný pobyt, oddych ako aj relax v nádhernom prostredí Malaciek.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt