SAMAR SR s.r.o.SAMAR SR s.r.o.
SAMAR SR s.r.o.

cena od

6 €

Akcie:

Ubytovanie Malacky
Malacky (okres) , Región / Kraj Záhorie , Slovensko

Naše ubytovanie má výbornú lokalitu, pretože sa nachádza v centre Malaciek vo veľkom objekte. Vnútorné priestory sú moderne zariadené, pričom na každej izbe sa nachádza TV a WIFI, aby sa hostia cítili čo najpríjemnješie. K ubytovaniu prislúcha veľký dvor, na ktorom je možnosť parkovania. Celý dvor je uzamknutý a monitorovaný kamerovým systémom. Vďaka vynikajúcej lokalite sa v blízkom okruhu ubytovania nachádzajú dôležité inštitúcie a siete. Vo vzdialenosti 30m sa nachádzajú potraviny, kaviareň, lekáreň, zdravotné stredisko a autobusová zastávka. Veľké obchodné reťazce sa nachádzajú len 5 minút chôdze od ubytovania. V blízkosti sa nachádzajú aj oddychové zariadenia akými sú plaváreň, posilňovňa, solárium, sauna, reštaurácie, kaviarne a podobne. Cieľom nášho zariadenia je, aby sa ľudia cítili ako doma, či už sa jedná o dlhodobých alebo krátkodobých hostí.

X

Galéria obrázkov

  • SAMAR SR s.r.o.
  • SAMAR SR s.r.o.
  • SAMAR SR s.r.o.
  • SAMAR SR s.r.o.
  • SAMAR SR s.r.o.
  • SAMAR SR s.r.o.
  • SAMAR SR s.r.o.


Detailný popis

Typ zariadenia:
Adresa:
Duklianskych hrdinov 2, 90101 Malacky
Recepcia:
-Kontaktovať nás môžte kedykoľvek počas dňa na tel. čísle 0911 326 700 alebo neobmedzene na e-mailovej adrese: ubytovaniema@gmail.com
Dostupnosť:
-v blízkom okruhu ubytovania sa nachádzajú dôležité inštitúcie a siete. Vo vzdialenosti 30m sa nachádzajú potraviny, kaviareň, lekáreň, zdravotné stredisko a autobusová zastávka. Veľké obchodné reťazce sa nachádzajú len 5 minút chôdze od ubytovania. V blízkosti sa nachádzajú aj oddychové zariadenia akými sú plaváreň, posilňovňa, solárium, sauna, reštaurácie, kaviarne a podobne. Malacky majú priame napájanie na dialnicu (Bratislava, Brno) a taktiež sa tu nachádza aj železničná stanica, ktorá je neďaleko ubytovania.
Okolie:
-
Popis izieb:
2- lôžkové a 3-lôžkové izby
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, TV miestnosť, Zdravotné stredisko, Pranie prádla, Izbová služba, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Taxi, Internetový kútik, Sauna, Nočný klub, Diskotéka, Detské ihrisko, Kino, Zber húb, Rybolov, Jazda na koni, Solárium, Wellness/ kúpele, Masáže, Kaviareň, Internetová kaviareň, Zimné športy, Letné športy, Príroda
Kapacita:
0(+0)
Stravovanie:
-
WWW:
www stránka ubytovania
Zemepisná šírka:
48.439901
Zemepisná dĺžka:
17.0246
Zviera:
-

Mapa lokality


Ubytovanie aktualizovné dňa 29.11.2014

SAMAR SR s.r.o. SAMAR SR s.r.o. Naše ubytovanie má výbornú lokalitu, pretože sa nachádza v centre Malaciek vo veľkom objekte. Vnútorné priestory sú moderne zariadené, pričom na každej izbe sa nachádza TV a WIFI, aby sa hostia cítili čo najpríjemnješie. K ubytovaniu prislúcha veľký dvor, na ktorom je možnosť parkovania. Celý dvor je uzamknutý a monitorovaný kamerovým systémom. Vďaka vynikajúcej lokalite sa v blízkom okruhu ubytovania nachádzajú dôležité inštitúcie a siete. Vo vzdialenosti 30m sa nachádzajú potraviny, kaviareň, lekáreň, zdravotné stredisko a autobusová zastávka. Veľké obchodné reťazce sa nachádzajú len 5 minút chôdze od ubytovania. V blízkosti sa nachádzajú aj oddychové zariadenia akými sú plaváreň, posilňovňa, solárium, sauna, reštaurácie, kaviarne a podobne. Cieľom nášho zariadenia je, aby sa ľudia cítili ako doma, či už sa jedná o dlhodobých alebo krátkodobých hostí.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt