5 ubytovaní

Ubytovanie Prievidza

Penzión Maxim

Penzión Maxim

Cena od

20€

Penzión Maxim Vám poskytne ubytovanie v Bojniciach - v tichej oblasti tohto kúpeľného mestečka. Je obkolesený prírodou, preto ponúka i množstvo možností pre turistov. Nachádza sa neďaleko najväčších atrakcií mesta Bojnice (zámok, Zoo, kúpele, ...). Okrem...

Komentárov(0) Zobrazení (8195x) Viac...

Ubytovanie v súkromí Luky

Ubytovanie v súkromí Luky

Cena od

29€

Pri návšteve kúpeľného mesta Bojnice Vám ponúkame ubytovanie v novootvorenom penzióne, ktorý sa nachádza na hlavnej ceste, na ulici Prievidzská 230/31. Cesta je 10 minút chôdze od centra. Môžete nás navštíviť aj Facebooku: Penzión Luky Bojnice alebo na Bazo...

Komentárov(0) Zobrazení (6075x) Viac...

Chatka MAXIM

Chatka MAXIM

Cena od

130€

Je súčasťou Wellness penziónu Maxim, kde je možnosť si objednať polpenziu, wellness, masáže a ďalšie služby Wellness penziónu Maxim. Súčasťou chatky je bezplatné parkovisko v areály pre 5 áut. Na pozemku sa nachádza detské hojdačky, ohnisko, posedenie v prí...

Komentárov(0) Zobrazení (4633x) Viac...

Ubytovanie Prievidza, Penzión Oáza

Ubytovanie Prievidza, Penzión Oáza

Cena od

0€

Komentárov(0) Zobrazení (10338x) Viac...

Sabbia Ristorante - Ubytovanie v meste Prievidza

Sabbia Ristorante - Ubytovanie v meste Prievidza

Cena od

0€

Ubytovanie a reštaurácia v meste Prievidza - Sabbia Ristorante je obľúbené zariadenie, poskytujúce bohatý výber jedál, denného obedového menu a ubytovania v príjemne zariadených izbách.

Komentárov(0) Zobrazení (8983x) Viac...


Ubytovanie Prievidza

Ubytovanie Prievidza

Prievidza je okresné mesto ležiace v Trenčianskom kraji iba 63 km od Trenčína. Mesto je bohaté na historické pamiatky ku ktorým patrí Kostol Najsvätejšej Trojice a Nanebovzatia Panny Márie a Farský kostol svätého Bartolomeja apoštola, ktorý je pôvodne gotickou stavbou. Zaujímavosťou mesta je aj Rušňové depo, významný dokument vývoja železničných stavieb a histórie dopravy alebo Hornonitrianske banské múzeum nachádzajúce sa v blízkosti mesta.

Pre milovníkov dlhých prechádzok ponúka mesto prechádzky po rozsiahlom dlhom lesnom parku vyúsťujúcom do lesného porastu Karasove prielohy. V blízkosti Prievidze v Sebedráži sa nachádza aj Vodný svet, prírodný rekreačno-oddychový areál, ktorý svojim návštevníkom ponúka lov pstruhov, miniaturgolf, noc v indiánskom típí, hranie šachu alebo bufet v pirátskej lodi. Okolie Prievidze je zaujímavé najmä svojim prostredím. K zaujímavostiam patrí pešia túra do Podhradia z Cígľa, kde sa nachádza zrúcanina hradu Sivý Kameň.

Výnimočná je aj návšteva zámku Bojnice, ktorý sa nachádza v blízkosti Prievidze. Zámok Bojnice patrí k najstarším a najvýznamnejším pamiatkam nachádzajúcim sa na Slovensku a jeho prvé písomné zmienky pochádzajú z roku 1113. Zábavná je najmä návšteva medzinárodného festivalu duchov a strašidiel, ktorá sa na zámku koná na rozhraní apríla a mája.

Mimoriadnou udalosťou sú podujatia, ktoré sú v Prievidzi organizované. Prievidza pre svojich návštevníkov organizuje Hornonitrianske folklórne slávnosti, ktoré sa organizujú v Prievidzskom lesoparku, pútavá je najmä ulička remesiel, podujatie, ktoré sa organizuje na Námestí Slobody v máji či Prievidzský jarmok.

Pri návšteve tohto nádherného mesta sa môžete ubytovať v hoteli, vile alebo penzióne zaisťujúcej ten najväčší komfort. Návšteva tohto mesta a jeho okolia bude pre Vás originálnym obohatením každého ročného obdobia.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt