20 ubytovaní

Ubytovanie Nitra

Privát Iveta Nitra Lužianky

Privát Iveta Nitra Lužianky

Cena od

20€

Novootvorený privát Iveta, ubytovanie v súkromí (bez domácich). Nachádza sa v rodinnom dome v obci Lužianky 8 km od centra mesta Nitra, v blízkosti rozostavanej automobilky Jaguar-Landrover. Autobusová zastávka MHD ako aj vlaková stanica je vo vzdialenosti...

Komentárov(0) Zobrazení (5539x) Viac...

Penzion *** PKO Nitra

Penzion *** PKO Nitra

Cena od

28€

Penzión PKO Nitra sa nachádza v tichom prostredí v centre mesta pod Nitrianskym hradom. Za penziónom sa nachádza Mestský park na Sihoti, ktorého súčasťou je areál letného kúpaliska a po pravej strane parku sa nachádza hokejový a futbalový štadión.  ...

Komentárov(0) Zobrazení (8869x) Viac...

Hotel Nitra

Hotel Nitra

Cena od

19€

Hotel Nitra je správna voľba pre návštevníkov Nitry, ktorí hľadajú vhodný pomer ubytovania a ceny. Nachádza sa na Novozámockej ulici, iba päť minút jazdy autom z centra mesta.

Komentárov(0) Zobrazení (13928x) Viac...

Hotel De Luxe

Hotel De Luxe

Cena od

49€

Hotel De LUXE Vám okrem jednolôžkových a dvojlôžkových STANDARD izieb taktiež ponúka jednolôžkové a dvojlôžkové izby Comfort.

Komentárov(0) Zobrazení (3409x) Viac...

FUKAS Nitra

FUKAS Nitra

Cena od

45€

Fukas Nitra - k dispozícii je krásny 2-izbový apartmán WILSON v úplnom centre mesta Nitra, v jej starom meste. Lokalita je zárukou skvelej dostupnosti do úplného centra mesta. Apartmán sídli v tehlovom dome a poskytuje príjemné klimatické podmienky ako v ho...

Komentárov(0) Zobrazení (4813x) Viac...

Ubytovanie Bojnice - Chata Dunaj

Ubytovanie Bojnice - Chata Dunaj

Cena od

9€

Chata v turistickom centre Bojníc a okolia, mimo mesta v lesnom prostredí

Komentárov(0) Zobrazení (19083x) Viac...

Hotel Comfort

Hotel Comfort

Cena od

59€

Hotel Comfort je nový, moderný, štvorhviezdičkový hotel v Nitre, ktorý sa nachádza priamo v centre mesta. Je situovaný v uličke na svahu pod Piaristickým kostolom, len niekoľko metrov od pešej zóny, na ktorej nájdete veľa butikov a kaviarní. 

Komentárov(0) Zobrazení (4416x) Viac...

Ubytovacie zariadenie Kolíňany

Ubytovacie zariadenie Kolíňany

Cena od

5€

Ubytovacie zariadenie Kolíňany sa nachádza v 5-poschodovej budove v obci Kolíňany cca 10 km od mesta Nitra. Má široké možnosti využitia od ubytovania cez prenájom kancelárskych priestorov, laboratórnych priestorov až po prenájom rokovacích miestností či skl...

Komentárov(0) Zobrazení (8330x) Viac...

Ubytovňa BYDOS

Ubytovňa BYDOS

Cena od

4€

Najvyhľadávanejšie lacné a komfortné ubytovanie v meste Nováky (okres Prievidza). Domáca pohoda penziónu u nás za ceny internátu. Poloha ubytovne v blízkosti spoločností Fortischem, Porfix, Enel elektrárne Zemianske Kostoľany, či Saargummi, Carcoustic, Cont...

Komentárov(0) Zobrazení (7698x) Viac...

Theodora - ubytovanie v súkromí

Theodora - ubytovanie v súkromí

Cena od

15€

Novopostavený objekt. Posedenie na terase, v záhrade. Parkovanie bezplatne. Príjemná a tichá lokalita.

Komentárov(0) Zobrazení (2661x) Viac...

BEST WESTERN Hotel Capital

BEST WESTERN Hotel Capital

Cena od

60€

BEST WESTERN Hotel Capital je jedinečným miestom nachádzajúcim sa v absolútnom centre mesta Nitra, vzdialený len 50 metrov od pešej zóny. V novozrekonštruovanom plne klimatizovanom hoteli nájdete pohodlie a luxus na vysokej úrovni. 

Komentárov(0) Zobrazení (3382x) Viac...

Penzión Tofi

Penzión Tofi

Cena od

29€

Penzión "Tofi" sa nachádza v Nitre na Zobore. Je situovaný v prekrásnom prostredí zoborskej prírody, v tichej a príjemnej lokalite s výhľadom na mestskú časť Nitry i na samotný vrch Zobor.

Komentárov(0) Zobrazení (7377x) Viac...

Ubytovanie Chvojnica - Chata pod Magurou

Ubytovanie Chvojnica - Chata pod Magurou

Cena od

50€

Ubytovanie v chate ktorá sa nachádza v krásnom prostredí Strážovských vrchov 22 km od Prievidze a Bojníc.

Komentárov(0) Zobrazení (7912x) Viac...

Ubytovanie Katarína Bojnice

Ubytovanie Katarína Bojnice

Cena od

9€

Ponúkame Vám ubytovanie na súkromí (privát**) bez domácich. Naše ubytovanie má 5 samostatných nepriechodných izieb. Nachádza sa tu aj kuchynka na prípadnú prípravu a konzumáciu menšieho jedla a sociálne zariadenia. Na dvore sú pivničné aj vonkajšie sedeni...

Komentárov(0) Zobrazení (21327x) Viac...

Hotel Zlatý Kľúčik

Hotel Zlatý Kľúčik

Cena od

60€

Hotel Zlatý Kľúčik sa nachádza v Nitre na Zobore. Najvyhľadávanejší hotel v Nitre má k dispozícií 23 dvojlôžkových izieb a 4 apartmány. Izby sú zariadené v klasickom štýle. K doplnkovým službám hotela patrí sauna, solárium, masáže, vírivý bazén, fitness ce...

Komentárov(0) Zobrazení (4852x) Viac...

Zámok u Grófa

Zámok u Grófa

Cena od

0€

Hotel sa nachádza v blízkosti historického centra Nitry, v malebnej časti mesta pod Zoborom. Hosťom sú k dispozícii apartmány, jedno a dvojlôžkové izby s WiFi pripojením na internet a uzavreté parkovisko.

Komentárov(0) Zobrazení (5235x) Viac...

Ubytovňa Dara**

Ubytovňa Dara**

Cena od

0€

Novopostavená ubytovňa DARA sa nachádza v bezprostrednom susedstve výstaviska Agrokomplex Nitra, len 15 minút pešo od centra mesta. Ponúka kvalitné a cenovo výhodné ubytovanie v dvoj, troj a štvorlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Bezproblémo...

Komentárov(0) Zobrazení (16311x) Viac...

City hotel Nitra

City hotel Nitra

Cena od

0€

Novopostavený Hotel City, ktorý sa nachádza priamo v centre mesta (na Svätoplukovom námestí) s prekrásnym výhľadom na divadlo, hrad a pešiu zónu.

Komentárov(0) Zobrazení (6035x) Viac...

Sabbia Ristorante - Ubytovanie v meste Prievidza

Sabbia Ristorante - Ubytovanie v meste Prievidza

Cena od

0€

Ubytovanie a reštaurácia v meste Prievidza - Sabbia Ristorante je obľúbené zariadenie, poskytujúce bohatý výber jedál, denného obedového menu a ubytovania v príjemne zariadených izbách.

Komentárov(0) Zobrazení (4020x) Viac...

Ubytovanie Prievidza, Penzión Oáza

Ubytovanie Prievidza, Penzión Oáza

Cena od

0€

Komentárov(0) Zobrazení (8842x) Viac...


Ubytovanie Nitra

Ubytovanie Nitra

Nitra je okresné mesto nachádzajúce sa v Nitrianskom kraji iba 90 km od Bratislavy. Mesto sa týči pod vrchom Zobor a preteká ním rieka Nitra, prameniaca v Malej Fatre.

Svojich návštevníkov zaujme bohatou históriou ako aj množstvom turistických zaujímavostí. K zachovaným historickým pamiatkam patria meštianske domy, budova seminára, Veľkoprepoštský palác, Socha Solúnskych bratov alebo Mariánske súsošie. Nezabudnuteľná je aj návšteva Kostola svätého Jakuba, budova bývalého žrebčína, bývalý Veľkomlyn Arpád, Evanjelický kostol, budova bývalých kasárni alebo Mestský palác. Nádherným zážitkom bude pre Vás prechádzka po pešej zóne, kde môžete vidieť Studňu z bronzu, Žulovú fontánu alebo Hudobné hodiny. Ku kultúrnym pamiatkam Nitry patrí Divadlo Andreja Bagara s kapacitou 360 miest.

Milovníci prírody budú zaujatí pútavými turistickými trasami, ktoré ich zavedú do Chránenej krajinnej oblasti Ponitrie, Veľkého Lyseca, prírodnej rezervácie Lupka alebo pohoria Tribeč. Milovníkov zvierat zaujme návšteva Zubrej rezervácie v neďalekých Topoľčiankach alebo Zvernica severne od Topoľčianok, kde chovajú jelene srny ako aj daniele. Zaujímavá je aj Jelenecká Gaštanica chránená študijná plocha s množstvom gaštanov.

Nitru každoročne navštevuje množstvo turistov a to najmä vďaka podujatiam, ktoré v Nitre organizujú. Pútavý je Klokočiansky jarmok, ktorého súčasťou sú kolotoče, adrenalínové atrakcie a rôzne hudobné koncerty ako aj rozlúčkový ohňostroj. Toto podujatie je organizované v lete, ak máte záujem navštíviť Nitru v zime tak Vás zaujme Vianočné mestečko, ktoré zahŕňa vianočné trhy. Nitra organizuje aj podujatie Divadelná Nitra v spolupráci s divadlom Andreja Bagara, Nitrianske univerzitné dni ako aj ďalšie interesantné podujatia.

Pri návšteve tohto na pamiatky bohatého mesta sa môžete ubytovať v komfortných hoteloch, penziónoch alebo ubytovniach nachádzajúcich sa v nádhernom prostredí okresného mesta Nitra.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt