Ubytovacie zariadenie KolíňanyUbytovacie zariadenie Kolíňany
Ubytovacie zariadenie Kolíňany

cena od

5 €

Akcie:

Ubytovanie Kolíňany
Nitra (okres) , Región / Kraj Nitriansky región , Slovensko

Ubytovacie zariadenie Kolíňany sa nachádza v 5-poschodovej budove v obci Kolíňany cca 10 km od mesta Nitra. Má široké možnosti využitia od ubytovania cez prenájom kancelárskych priestorov, laboratórnych priestorov až po prenájom rokovacích miestností či skladových priestorov. Je určené pre malé, či väčšie spoločnosti, ale aj pre jednotlivcov. Pre všetkých hostí je k dispozícii WC, sprcha a kompletne vybavená kuchynka. Parkovanie je zabezpečené na parkovisku priamo pred budovou. Ubytovacie zariadenie Kolíňany je vhodné na prenocovanie počas rodinných akcii (svadby, jubileá), ale aj na ubytovanie počas výstav (Agrokomplex Nitra), keď ubytovacie zariadenia v samotnom meste bývajú väčšinou plné a za menej lákavú cenu. Študenti ocenia možnosť ubytovania v študentských izbách v prípade, že zaobstaranie ubytovania v užšom okolí vysokých škôl bude obtiažne. Neďaleko Ubytovacieho zariadenia Kolíňany sa nachádza autobusová zastávka, odkiaľ je možné sa prepraviť priamo do centra mesta. Napriek tomu, že nás nájdete hneď vedľa hlavnej cesty (Nitra - Zlaté Moravce), v tejto oblasti nie je typický ruch veľkomesta.

X

Galéria obrázkov

 • Ubytovacie zariadenie Kolíňany
 • Ubytovacie zariadenie Kolíňany
 • Ubytovacie zariadenie Kolíňany
 • Ubytovacie zariadenie Kolíňany
 • Ubytovacie zariadenie Kolíňany
 • Ubytovacie zariadenie Kolíňany
 • Ubytovacie zariadenie Kolíňany
 • Ubytovacie zariadenie Kolíňany
 • Ubytovacie zariadenie Kolíňany
 • Ubytovacie zariadenie Kolíňany
 • Ubytovacie zariadenie Kolíňany
 • Ubytovacie zariadenie Kolíňany


Detailný popis

Typ zariadenia:
Ubytovňa
Adresa:
Hlavná 561, Kolíňany, 95178 Kolíňany
Recepcia:
-
Dostupnosť:
Jelenec 2km, Pohranice 5km, Nitrianske Hrnčiarovce 7km, Nitra 10km Autobusová zastávka 500m, Potraviny 1km, pošta 1km, jazero Jelenec 5km, hrad Gýmeš 10km
Okolie:
-
Popis izieb:
Jedno, dvoj a trojlôžkové so samostatným alebo spoločným sociálnym zariadením.
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Výťah, Parkovisko, Internet, Kancelárie do prenájmu, Zber húb, Rybolov
Kapacita:
47(+0)
Stravovanie:
-
WWW:
www stránka ubytovania
Zemepisná šírka:
48.364826
Zemepisná dĺžka:
18.202876
Zviera:
-

Mapa lokality


Ubytovanie aktualizovné dňa 14.08.2015

Ubytovacie zariadenie Kolíňany Ubytovacie zariadenie Kolíňany Ubytovacie zariadenie Kolíňany sa nachádza v 5-poschodovej budove v obci Kolíňany cca 10 km od mesta Nitra. Má široké možnosti využitia od ubytovania cez prenájom kancelárskych priestorov, laboratórnych priestorov až po prenájom rokovacích miestností či skladových priestorov. Je určené pre malé, či väčšie spoločnosti, ale aj pre jednotlivcov. Pre všetkých hostí je k dispozícii WC, sprcha a kompletne vybavená kuchynka. Parkovanie je zabezpečené na parkovisku priamo pred budovou. Ubytovacie zariadenie Kolíňany je vhodné na prenocovanie počas rodinných akcii (svadby, jubileá), ale aj na ubytovanie počas výstav (Agrokomplex Nitra), keď ubytovacie zariadenia v samotnom meste bývajú väčšinou plné a za menej lákavú cenu. Študenti ocenia možnosť ubytovania v študentských izbách v prípade, že zaobstaranie ubytovania v užšom okolí vysokých škôl bude obtiažne. Neďaleko Ubytovacieho zariadenia Kolíňany sa nachádza autobusová zastávka, odkiaľ je možné sa prepraviť priamo do centra mesta. Napriek tomu, že nás nájdete hneď vedľa hlavnej cesty (Nitra - Zlaté Moravce), v tejto oblasti nie je typický ruch veľkomesta.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt