Moderné apartmány v OščadniciModerné apartmány v Oščadnici
Moderné apartmány v Oščadnici

cena od

12 €

Akcie: Ponúkame zľavové karty PARK SNOW Card, pomocou ktorej môžete uplatniť zľavu pri kúpe skipasov - 20% na 3-dňový skipas 30% na 6-dňový skipas.

Ubytovanie Oščadnica
Čadca (okres) , Región / Kraj Severné Považie , Slovensko

Apartmány v Oščadnici sa nachádzajú v centre Oščadnice v okrese Čadca, v Žilinskom kraji. Ubytovanie Vám poskytujeme v 3 apartmánových bytoch, ktoré sú súčasťou oblasti Kysúc, Kysuckých Beskýd a Veľkej Rače. Každý apartmán má dve spálne, sociálne zariadenie, kuchyňu a spoločenskú miestnosť. V spoločenskej miestnosti je možné spraviť ešte dve lôžka. Pre ubytovaných hostí je k dispozícii uzamykateľná lyžiareň.

X

Galéria obrázkov

  • Moderné apartmány v Oščadnici
  • Moderné apartmány v Oščadnici
  • Moderné apartmány v Oščadnici
  • Moderné apartmány v Oščadnici
  • Moderné apartmány v Oščadnici
  • Moderné apartmány v Oščadnici


Detailný popis

Typ zariadenia:
Apartmán
Adresa:
Námestie M. Bernáta 023 01, Oščadnica, 023 01 Oščadnica
Recepcia:
-
Dostupnosť:
Moderné apartmánové byty sa nachádzajú v apartmánovom dome v centre obce Oščadnica, 4 km od lyžiarského strediska Dedovka a Laliky (SKIBUS 50 m OD UBYTOVANIA).
Okolie:
Oblasť Kysúc je miestom kopaníc a tajomných kamenných guľí. Najvyšším vrcholom východnej časti pohorí je Veľká Rača (1236 m) a západnej časti Veľký Javorník (1071 m). Môžete zdolať jeden z týchto dvoch kopcov, alebo si urobíte výlet na oba? Turistika v oblasti Kysuce a Javorníky ponúka näjma pobyt v nádherné prírode, poznanie okolia - napríklad prírodnej pamiatky Korňanský ropný prameň, alebo záhadné kamenné gule (ich vznik nie je doteraz objasnený). V zimných mesiacoch je Veľká Rača navštevovaná najmä lyžiarmi, pre ktorých sú tu vybudované veľké lyžiarske strediská. Poznajte čaro Kysuckej prírody, ktorá ponúka aj nádherné historické pamiatky v prírode.
Popis izieb:
K dispozícii sú 3 apartmány. V apartmáne A 305 a A 306 je možnosť ubytovania až pre 6 osôb (4 plus 2 prístelky). V apartmáne A 406 je určená max pre 4 osoby.
Exteriér:
TV miestnosť, Parkovisko, Internet, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Fitness, Lyžiarsky vlek, Sauna, Rybolov, Wellness/ kúpele, Reštaurácia, Cukráreň, Zimné športy, Turistika, Pobyty s deťmi, Príroda
Kapacita:
12(+4)
Stravovanie:
Bez stravy
WWW:
www stránka ubytovania
Zemepisná šírka:
49.437514
Zemepisná dĺžka:
18.88347
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map

Ubytovanie aktualizované dňa 09.01.2014

Moderné apartmány v Oščadnici Moderné apartmány v Oščadnici Apartmány v Oščadnici sa nachádzajú v centre Oščadnice v okrese Čadca, v Žilinskom kraji. Ubytovanie Vám poskytujeme v 3 apartmánových bytoch, ktoré sú súčasťou oblasti Kysúc, Kysuckých Beskýd a Veľkej Rače. Každý apartmán má dve spálne, sociálne zariadenie, kuchyňu a spoločenskú miestnosť. V spoločenskej miestnosti je možné spraviť ešte dve lôžka. Pre ubytovaných hostí je k dispozícii uzamykateľná lyžiareň.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt