Tatra hotel
cena od

43 €

Akcie:

Ubytovanie Poprad
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Tatra Hotel ponúka príjemné ubytovanie blízko centra mesta Poprad s prekrásnym výhľadom na malebné veľhory Vysoké Tatry.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Karpatská 3273/7, 05801 Poprad
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:
Dvojposteľová izba (1/2) vlastné soc. zariadenie telefón a TV Apartmán - suite Apartmán pozostáva z dvoch izieb so sociálnym zariadením pre tieto dve izby. spálňa obývacia miestnosť TV, telefón kuchynský kútik (prac. pult, varič, mini bar) Rodinný apartmán Rodinný apartmán ( bunka ) (1/2+3) pozostáva z jednej dvojposteľovej a jednej trojposteľovej izby so spoločným soc. zariadením pre tieto dve izby. Tento typ izieb je vhodný pre rôzne záujmové skupiny a rodiny. spálňa obývacia miestnosť TV, telefón kuch. kútik (prac. pult, varič, mini bar).

Vítaní sú aj hostia s domácim miláčikom. Parkovanie osobných áut je zabezpečené na platenom parkovisku, ktoré je monitorované kamerovým systémom.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Výťah, Zdravotné stredisko, Pranie prádla, Obchodné centrum, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Kancelárie do prenájmu, Úschovňa bicyklov, Kaderníctvo, Internetový kútik, Tenisový kurt, Fitness, Bowling, Lyžiarsky vlek, Stolný tenis, Požičovňa bicyklov, Úschovňa lyží, Sauna, Kino, Para, Masáže, Reštaurácia, Kaviareň, Lobby bar, Grill
Kapacita:
12(+0)
Stravovanie:
 

Stravovanie je zabezpečené v hotelovej reštaurácii, ktorá je otvorená denne od 7.00 hod. Hostia majú možnosť využiť raňajky, ktoré sa podávajú formou bufetových stolov.


LOBBY BAR

Kaviareň pre oddych s plazmovou obrazovkou ponúka občerstvenie vo vstupnej hala hotela.

Celý priestor je pokrytý signálom Wireless systémom.

Zemepisná šírka:
49.0578304
Zemepisná dĺžka:
20.2922696
Zviera:

Mapa lokalityTatra hotel Tatra hotel Tatra Hotel ponúka príjemné ubytovanie blízko centra mesta Poprad s prekrásnym výhľadom na malebné veľhory Vysoké Tatry.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt