Tatra hotel
cena od

40 €

Akcie:

Ubytovanie Poprad
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Tatra Hotel ponúka príjemné ubytovanie blízko centra mesta Poprad s prekrásnym výhľadom na malebné veľhory Vysoké Tatry.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Karpatská 3273/7, 05801 Poprad
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:
Dvojposteľová izba (1/2) vlastné soc. zariadenie telefón a TV Apartmán - suite Apartmán pozostáva z dvoch izieb so sociálnym zariadením pre tieto dve izby. spálňa obývacia miestnosť TV, telefón kuchynský kútik (prac. pult, varič, mini bar) Rodinný apartmán Rodinný apartmán ( bunka ) (1/2+3) pozostáva z jednej dvojposteľovej a jednej trojposteľovej izby so spoločným soc. zariadením pre tieto dve izby. Tento typ izieb je vhodný pre rôzne záujmové skupiny a rodiny. spálňa obývacia miestnosť TV, telefón kuch. kútik (prac. pult, varič, mini bar).

Vítaní sú aj hostia s domácim miláčikom. Parkovanie osobných áut je zabezpečené na platenom parkovisku, ktoré je monitorované kamerovým systémom.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Výťah, Zdravotné stredisko, Pranie prádla, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Kancelárie do prenájmu, Úschovňa bicyklov, Kaderníctvo, Internetový kútik, Tenisový kurt, Fitness, Požičovňa bicyklov, Úschovňa lyží, Sauna, Kino, Para, Masáže, Reštaurácia, Kaviareň, Lobby bar, Grill
Kapacita:
12(+0)
Stravovanie:
 

Stravovanie je zabezpečené v hotelovej reštaurácii, ktorá je otvorená denne od 7.00 hod. Hostia majú možnosť využiť raňajky, ktoré sa podávajú formou bufetových stolov.


LOBBY BAR

Kaviareň pre oddych s plazmovou obrazovkou ponúka občerstvenie vo vstupnej hala hotela.

Celý priestor je pokrytý signálom Wireless systémom.

Zemepisná šírka:
49.0578304
Zemepisná dĺžka:
20.2922696
Zviera:

Mapa lokalityTatra hotel Tatra hotel Tatra Hotel ponúka príjemné ubytovanie blízko centra mesta Poprad s prekrásnym výhľadom na malebné veľhory Vysoké Tatry.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt