Apartments V+KApartments V+K
Apartments V+K

cena od

80 €

Akcie:

Ubytovanie Štrba
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Ubytovacie zariadenie APARTMENTS V+K sa nachádza v Tatranskej Štrbe a ponúka záhradu a príslušenstvo na grilovanie. V ubytovacom zariadení je k dispozícii spoločná kuchyňa, spoločenská miestnosť a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Za príplatok môžete parkovať na súkromnom parkovisku. V izbách penziónu je k dispozícii priestor na posedenie a TV s plochou obrazovkou. Súčasťou každej izby je súkromná kúpeľňa s bezplatnými toaletnými potrebami. Hostia si na mieste môžu zahrať biliard a v okolí sa môžu venovať pešej turistike a lyžovaniu. Ubytovanie ďalej ponúka: - bezplatné parkovisko pri objekte - bezplatné WiFi pripojenie na internet - ústredné kúrenie - celoročná prevádzka Objekt je monitorovaný vlastným kamerovým systémom. Ubytovanie sa nachádza v tichej lokalite a je vhodné pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich kľud a pokoj.

X

Galéria obrázkov

 • Apartments V+K
 • Apartments V+K
 • Apartments V+K
 • Apartments V+K
 • Apartments V+K
 • Apartments V+K
 • Apartments V+K
 • Apartments V+K
 • Apartments V+K
 • Apartments V+K
 • Apartments V+K
 • Apartments V+K
 • Apartments V+K
 • Apartments V+K


Detailný popis

Typ zariadenia:
Apartmán
Adresa:
Bellova 74, 059 41 Štrba
Recepcia:
-
Dostupnosť:
Apartments V+K sa nachádza vo Vysokých Tatrách v obci Tatranská Štrba (8 km od turistického strediska Štrbské Pleso).
Okolie:
Z objektu je možnosť podnikať vysokohorské túry do Vysokých Tatier (Štrbské Pleso, Kriváň, Rysy, Tichá a Kôprová dolina), navštíviť Múzeum liptovskej dediny, Važeckú a Beliansku jaskyňu a Červený kláštor v Zamagurí. V zimnom období je možnosť zjazdového lyžovania na Štrbskom Plese (8 km) a v Lopušnej doline (12 km). Objekt je vhodným východiskom na výlety za poznávaním historických pamiatok Spiša (Spišský hrad, Levoča, Kežmarok), prírodných krás (Pieniny, Slovenský raj) a na termálne kúpaliská AquaCity Poprad, Vrbov, Tatralandia a Bešeňová.
Popis izieb:
Popis objektu (14 lôžok + 1 prístelka): - Skupinový apartmán (6 lôžok + 1 prístelka): - 3 samostatné izby (1/2+1, 2/2) - spoločenská miestnosť s TV-SAT, posedením, jedálenským stolom, biliardom a vybavenou kuchynskou časťou (barový pult, elektrický varič, sklokeramická varná doska, mikrovlnka, kávovar, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu) - sociálne zariadenie (2x umývadlo, 2x sprchovací kút, 2x WC) - samostatný vchod - Rodinný apartmán (4 lôžka): - 2 spálne (2/2) - spoločenská miestnosť s TV-SAT, posedením, stolným futbalom a vybavenou kuchynskou časťou (elektrický sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička, jedálenský stôl) - sociálne zariadenie (2x umývadlo, sprchovací kút, WC) - samostatný vchod - Apartmán v prízemí (4 lôžka): - 2 spálne (2/2) - spoločenská miestnosť s TV-SAT, posedením a vybavenou kuchynskou časťou (elektrický sporák s elektrickou rúrou, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica, chladnička, jedálenský stôl) - sociálne zariadenie (umývadlo, sprchovací kút, WC) - samostatný vchod
Exteriér:
Parkovisko, Záhrada, Internet, Zber húb, Wellness/ kúpele, Zimné športy, Vodné športy, Letné športy, Turistika, Pobyty s deťmi, Príroda
Kapacita:
15(+0)
Stravovanie:
-
WWW:
www stránka ubytovania
Zemepisná šírka:
49.08917
Zemepisná dĺžka:
20.066953
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map

Ubytovanie aktualizované dňa 12.08.2020

Apartments V+K Apartments V+K Ubytovacie zariadenie APARTMENTS V+K sa nachádza v Tatranskej Štrbe a ponúka záhradu a príslušenstvo na grilovanie. V ubytovacom zariadení je k dispozícii spoločná kuchyňa, spoločenská miestnosť a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Za príplatok môžete parkovať na súkromnom parkovisku. V izbách penziónu je k dispozícii priestor na posedenie a TV s plochou obrazovkou. Súčasťou každej izby je súkromná kúpeľňa s bezplatnými toaletnými potrebami. Hostia si na mieste môžu zahrať biliard a v okolí sa môžu venovať pešej turistike a lyžovaniu. Ubytovanie ďalej ponúka: - bezplatné parkovisko pri objekte - bezplatné WiFi pripojenie na internet - ústredné kúrenie - celoročná prevádzka Objekt je monitorovaný vlastným kamerovým systémom. Ubytovanie sa nachádza v tichej lokalite a je vhodné pre rodiny s deťmi a ľudí vyhľadávajúcich kľud a pokoj.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt