Penzion Barborka
cena od

50 €

Akcie:

Ubytovanie Poprad
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Penzión Barborka sa nachádza priamo v historickom centre Spišskej Soboty, jedného z najkrajšie zrekonštruovaných stredovekých miest na Slovensku. Spišská Sobota je vďaka svojmu jedinečnému kultúrnemu bohatstvu cieľom turistov a historikov z celého sveta, vyhľadávanou kulisou filmárov a pre svoju návštevu si ju ako jedno z mála slovenských miest zvolila aj anglická kráľovná Alžbeta II.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Pod bránou 4, 05801 Poprad
Recepcia:
-
Dostupnosť:

Autobusová zastávka: 200 m

Vlaková stanica: 2000 m

Okolie:

Penzión okrem nádherného prostredia historického námestia Spišskej Soboty ponúka pohodlný prístup do centra Popradu, ktoré je prístupné chôdzou za cca 10-15 minút. Najväčšie atrakcie Popradu, Aquacity Poprad a štadión KHL HC Lev Poprad sú v tesnej blízkosti penziónu, chôdzou cca 5 minút. Penzión je taktiež výborným východiskovým bodom pre návštevu Vysokých Tatier, ktoré sú vzdialené iba niekoľko kilometrov, rovnako ako Národný park Slovenský raj.

Popis izieb:

Penzión Barborka ponúka ubytovanie v 5-tich útulných izbách (dve dvojky, dve trojky a jedna štvorka). Každá izba je vybavená vlastnou kúpeľňou, WC, TV a rádioprijímačom.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Obchodné centrum, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Bazén - vnútorný, Tenisový kurt, Lyžiarsky vlek, Kino, Zber húb, Rybolov, Reštaurácia, Kaviareň, Pivnica, Grill
Kapacita:
9(+0)
Stravovanie:
Hosťom ponúka bohaté raňajky, pripravené z čerstvých surovín, podľa Vašej individuálnej chuti. Raňajky po dohode pripravujú na konkrétnu hodinu, podľa Vašeho želania.
K dispozícii je samozrejme bohatý výber nealkoholických i alkoholických nápojov a kvalitné čapované pivo.
Zemepisná šírka:
49.0644267
Zemepisná dĺžka:
20.3130067
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Penzion Barborka Penzion Barborka Penzión Barborka sa nachádza priamo v historickom centre Spišskej Soboty, jedného z najkrajšie zrekonštruovaných stredovekých miest na Slovensku. Spišská Sobota je vďaka svojmu jedinečnému kultúrnemu bohatstvu cieľom turistov a historikov z celého sveta, vyhľadávanou kulisou filmárov a pre svoju návštevu si ju ako jedno z mála slovenských miest zvolila aj anglická kráľovná Alžbeta II.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt