Penzión Evkapenzion
penzion

cena od

26.5 €

Akcie:

Ubytovanie Poprad
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Užite si Vašu dovolenku v tichej pohode rodinného penziónu EVKA. Začínajte dni výdatnými domácimi raňajkami, Vaše auto ponechajte v bezpečí súkromného parkoviska a vydajte sa  za krásami Vysokých Tatier, Slovenského raja. Po návrate Vás osvieži sprcha priamo na izbe a posedenie na terase s grilom s výhľadom na Vysoké Tatry,  pokiaľ samozrejme nedáte prednosť televízii v súkromí Vašej izby.  Penzión Evka stojí na pokojnom mieste, len 10 minút chôdze od akvaparku Poprad Aquacity. Ponúka záhradu s grilom a izby s bezplatným Wi-Fi. Lyžiarsky areál Kubašok je vzdialený 10 km.

X

Galéria obrázkov

  • profilová - Previo
  • terasa
  • terasa
  • penzion
  • terasa
  • terasa
  • penzion
  • terasa


Detailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Matejovská 4, 05801 Poprad
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:
Exteriér:
Informačná služba, Pranie prádla, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Bazén - vnútorný, Tenisový kurt, Bowling, Lyžiarsky vlek, Sauna, Nočný klub, Diskotéka, Kino, Rybolov, Kasíno, Wellness/ kúpele, Masáže, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Vináreň, Kaviareň, Cukráreň, Pivnica, Pivnica, Grill
Kapacita:
8(+0)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.0667075
Zemepisná dĺžka:
20.3184012
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Penzión Evka Penzión Evka Užite si Vašu dovolenku v tichej pohode rodinného penziónu EVKA. Začínajte dni výdatnými domácimi raňajkami, Vaše auto ponechajte v bezpečí súkromného parkoviska a vydajte sa  za krásami Vysokých Tatier, Slovenského raja. Po návrate Vás osvieži sprcha priamo na izbe a posedenie na terase s grilom s výhľadom na Vysoké Tatry,  pokiaľ samozrejme nedáte prednosť televízii v súkromí Vašej izby.  Penzión Evka stojí na pokojnom mieste, len 10 minút chôdze od akvaparku Poprad Aquacity. Ponúka záhradu s grilom a izby s bezplatným Wi-Fi. Lyžiarsky areál Kubašok je vzdialený 10 km.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt