Hotel Lučivná
cena od

65 €

Akcie:

Ubytovanie Lučivná
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Hotel Lučivná ponúka pohodlné ubytovanie s výhľadom na Vysoké Tatry a wellness centrum, v ktorom nájdete niekoľko sáun, vírivku či ochladzovací bazén. Nachádza sa v malebnej dedinke vzdialenej iba 10 minút od centra Popradu.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Lučivná 212, 05931 Lučivná
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

Obec Lučivná sa nachádza v malebnom prostredí pod Vysokými Tatrami. Zo severnej strany je lemovaná štítmi Vysokých Tatier a z južnej strany končiarom Kráľovej Hole patriacej k Nízkym Tatrám. Svojou polohou je obec predurčená pre celoročné pobyty spojené s rekreáciou, turistikou, športom, horolezectvom či lyžovaním.

V obci Lučivná sa nachádza lyžiarsky areál Snowpark Lučivná, ktorý ponúka lyžovanie pre začiatočníkov a stredne pokročilých lyžiarov na troch zjazdovkách a štyroch vlekoch. Stredisko ponúka lyžiarsku školu pre lyžiarov aj snowboardistov. Pre nelyžiarov je k dispozícii snowtubing a pre priaznivcov bežeckého lyžovania niekoľko kilometrov upravených tratí. V areáli sa taktiež nachádza reštaurácia a požičovňa lyží. Požiadavky náročnejších lyžiarov určite uspokoja lyžiarske strediská nachádzajúce sa v Lopušnej Doline, ktorá je vzdialená iba 10 minút cesty autom.

Popis izieb:

Hotel poskytuje pohodlné ubytovanie zodpovedajúce štandardu trojhviezdičkového hotela v troch typoch izieb (Štadnard, Štandard EKO, Apartmán). Celková kapacita ubytovania je 30 lôžok.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Prednášková sála, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Tenisový kurt, Lyžiarsky vlek, Tenisová hala, Golf, Požičovňa lyží, Sauna, Detské ihrisko, Kino, Zber húb, Wellness/ kúpele, Para, Whirlpool, Vyhliadkové lety, Grill
Kapacita:
6(+4)
Stravovanie:

Hotel Lučivná využíva služby spoločnej reštaurácie s Kaštieľom Lučivná, kde si môžete pochutnať na jedlách slovenskej a medzinárodnej kuchyne, ktoré dopĺňa výber regionálnych, ako aj zahraničných vín. O príjemnú atmosféru a kulinársky zážitok sa stará profesionálna obsluha.

Našou prioritou je dopriať našim hosťom vynikajúci gurmánsky zážitok, ktorý radi doporučia svojím známým a vďaka ktorému sa k nám budú sami radi vracať.

Reštaurácia s kapacitou 50 osôb je určená nielen pre ubytovaných hostí, ale aj pre individuálnych návštevníkov a zároveň je vhodná na rôzne firemné a rodinné akcie, či obchodné stretnutia. V letných mesiacoch ponúkame príjemné posedenie na terase.

Zemepisná šírka:
49.052414798019
Zemepisná dĺžka:
20.142288688777
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Hotel Lučivná Hotel Lučivná Hotel Lučivná ponúka pohodlné ubytovanie s výhľadom na Vysoké Tatry a wellness centrum, v ktorom nájdete niekoľko sáun, vírivku či ochladzovací bazén. Nachádza sa v malebnej dedinke vzdialenej iba 10 minút od centra Popradu.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt