Penzión Plesnivec
cena od

50 €

Akcie:

Ubytovanie Poprad
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Penzión Plesnivec  Penzion Plesnivec je utulný, rodinný penzion, vzdialený len 450 m od Aquacity, 700 m od centra Popradu a 5 km od Vysokých Tatier. Ľahko dostupný z dialnice D1. Vegetariání vítaní - zelenina z vlastnej záhrady.

X

Galéria obrázkov

  • room 4
  • WC
  • room 4
  • bar
  • WC
  • WC


Detailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Bulharská 6A, 05801 Poprad
Recepcia:

Recepcia:    8.00-10.00

                 17.00-22.00

Dostupnosť:

Z dialnice: zoberte exit Poprad-východ, smer centrum do ĺava a potom na druhých semafóroch do prava a ešte raz do prava a ste u nás.

Z letiska je to 10 min. taxíkom, cena  6-7 €

Z autobusovej a vlakovej stanice je to 5 min taxíkom , cena 3-5 €

Okolie:

Do centra Popradu je to len 10 minút chôdze. Populárne termálne stredisko AquaCity Poprad je vzdialené 5 minút chôdze. Z Popradu je krásny výhľad na Slovenské veľhory Vysoké Tatry, do ktorých sa dostanete za 15 minút autom alebo 25 minút električkou. Ďalšie významné kultúrne a turistické destinácie (Spišský hrad, Levoča, Demänovská jaskyňa, Slovenský Raj…) sa nachádzajú v okruhu 45 minút autom.

Popis izieb:

Penzión Plesnivec ponúka ubytovanie v piatich komfortných izbách: 2 jednoposteľové izby (manželská posteľ - king size), 3 dvojposteľové izby. Celková kapacita je 15 lôžok. 3 izby sú s možnosťou až dvoch prístelok.

Každá izba 24 m2 je vybavená veľkou komfortnou posteľou,TV, bezdrôtovým internetom (v cene ubytovania), sociálnym zariadením, sprchami s vysokotlakovými masážnymi tryskami.

Exteriér:
TV miestnosť, Informačná služba, Bezpečnostná schránka, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Úschovňa bicyklov, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Bowling, Lyžiarsky vlek, Horolezectvo, Úschovňa lyží, Detské ihrisko, Wellness/ kúpele, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Záhrada, Lobby bar, Snack bar, Grill
Kapacita:
4(+2)
Stravovanie:

Ponúkame raňajky formou švédskych stolov continental, súčasťou raňajok je aj telpá ponuka párok alebo vajec pripravených podla želania hosťa.Večeru pripravujeme na objednávku, všetko pripravujeme z bio produktov.V okolí penzionu je dostatok dobrých reštavrácií.Radi odporučíme.

Zemepisná šírka:
49.062158660342
Zemepisná dĺžka:
20.314776853442
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Penzión Plesnivec Penzión Plesnivec Penzión Plesnivec  Penzion Plesnivec je utulný, rodinný penzion, vzdialený len 450 m od Aquacity, 700 m od centra Popradu a 5 km od Vysokých Tatier. Ľahko dostupný z dialnice D1. Vegetariání vítaní - zelenina z vlastnej záhrady.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt