Penzión u Štefana
cena od

30 €

Akcie:

Ubytovanie Poprad
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Prevádzka Penzión- Koliba u Štefana bola vybudovaná v roku 2003. Zameriavame sa hlavne na kvalitné  ubytovacie a  stravovacie služby, gastronomické  akcie a spoločenské podujatia-svadby školenia atď.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Športová 4425/4, 05801 Poprad
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

Pre u nás ubytovaných hostí poskytujeme  na vyžiadanie nasledovné  služby - v zimnej sezóne 20-30%  zľavy v tatranských lyžiarských strediskách, informácie a odvoz do priľahlých cenovo dostupných lyžiarských stredísk napríklad – Lopušná dolina, Vernár, Jezersko a desiatky iných.

V blízkosti penziónu cca 50m sa nachádza Aquacity Poprad do ktorého pre všetkých u nás ubytovaným hosťom poskytujeme 20% zľavy. V letných mesiacoch ponúkame našim hosťom využívať kvalitný tenisový areál ktorý sa nachádza 80 metrov od penziónu disponuje 6 antukovými dvorcami s kompletným príslušenstvom- šatne, sprchy....

Popis izieb:

Jednoduché útulne zariadené izby niektoré z výhľadom na Tatry.Izby vybavené TV, SAT, WI-FI free,WC a sprcha. Niektoré izby majú DVD. Ponúkame jedno, dvoj a troj-posteľové izby, veľkú rodinnú izbu a dva apartmány pre 4-6 osôb. Vo všetkých izbách možnosť prístielky.

Exteriér:
Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Hotelový transport, Bazén - vnútorný, Tenisový kurt, Lyžiarsky vlek, Sauna, Zber húb, Rybolov, Jazda na koni, Masáže, Reštaurácia, Záhrada, Grill
Kapacita:
10(+0)
Stravovanie:

Koliba u Štefana sa špecializuje na jednoduché domácky pripravované jedlá zo zameraním na slovenské gastronomické návyky.Pravidelne usporadúvame gastronomické akcie napríklad každú jeseň Husacie hody,  jedlá z diviny, v období veľkonočných sviatkov jahňacie špeciality atď. Snažíme sa využívať sezónne suroviny a suroviny z od malovýrobcov a domácich chovateľov. Usporadúvame rôzne spoločenské akcie , posedenia, oslavy,malé svadby, školenia s kompletným servisom , na čo nám slúži oddelený salónik pre cca 50 ľudí.

Štýlová reštaurácia ponúka široký sortiment domácich a zahraničných špecialít. Vybrať si môžete tiež zo širokej ponuky grilovaných špecialít, ktoré sú pripravované na grile, priamo pred Vašimi očami. V reštaurácii sú k dispozícii 4, 6 a 8 miestne stoly a vždy ochotný personál, ktorý Vám poradí pri správnom výbere jedla.

Zemepisná šírka:
49.0610571
Zemepisná dĺžka:
20.3091177
Zviera:

Mapa lokalityPenzión u Štefana Penzión u Štefana Prevádzka Penzión- Koliba u Štefana bola vybudovaná v roku 2003. Zameriavame sa hlavne na kvalitné  ubytovacie a  stravovacie služby, gastronomické  akcie a spoločenské podujatia-svadby školenia atď.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt