Penzión Rozália
cena od

26 €

Akcie:

Ubytovanie Košice
Košice (okres) , Región / Kraj Košický región , Slovensko

UBYTOVANIE Penzión ROZÁLIA bol založený v roku 1990 ako prvý v Košiciach. Máme za sebou teda úspešné dlhoročné pôsobenie v oblasti hotelierstva a cestovného ruchu, pričom naše služby využilo mnoho spokojných zákazníkov, medzi ktorými boli aj známe osobnosti ako Lucka Vondráčková, Ivan Mládek, skupina Senzus a mnoho ďalších.Ponúkame ubytovanie v jedno, dvoj a trojlôžkových izbách, čo celkovo predstavuje 15 izieb s kapacitu 28 lôžok. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu, WC a farebný televízor.Parkovanie je zabezpečené zdarma za bránou, v garáži alebo na parkovisku sledovanom monitorovacou technikou...:: v celom penzióne je zabezpečené bezplatné pripojenie na internet prostredníctvom WiFi. 

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Oravská 14, 04001 Košice
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:
Exteriér:
Informačná služba, Parkovisko, Záhrada, Internet, Bazén - vnútorný, Tenisový kurt, Fitness, Kino, Vyhliadkové lety, Reštaurácia, Záhrada, Grill
Kapacita:
6(+0)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
48.731339
Zemepisná dĺžka:
21.2325201
Zviera:
-

Mapa lokalityPenzión Rozália Penzión Rozália UBYTOVANIE Penzión ROZÁLIA bol založený v roku 1990 ako prvý v Košiciach. Máme za sebou teda úspešné dlhoročné pôsobenie v oblasti hotelierstva a cestovného ruchu, pričom naše služby využilo mnoho spokojných zákazníkov, medzi ktorými boli aj známe osobnosti ako Lucka Vondráčková, Ivan Mládek, skupina Senzus a mnoho ďalších.Ponúkame ubytovanie v jedno, dvoj a trojlôžkových izbách, čo celkovo predstavuje 15 izieb s kapacitu 28 lôžok. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu, WC a farebný televízor.Parkovanie je zabezpečené zdarma za bránou, v garáži alebo na parkovisku sledovanom monitorovacou technikou...:: v celom penzióne je zabezpečené bezplatné pripojenie na internet prostredníctvom WiFi. 

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt