Hotel Bankov
cena od

99 €

Akcie:

Raňajky, voľný vstup do wellness a taxi transport (z hotela do centra mesta a späť 1x denne) sú GRÁTIS.

Ubytovanie Košice
Košice (okres) , Región / Kraj Košický región , Slovensko

Hotel Bankov si podmaní návštevníkov svojou 142-ročnou tradíciou, vďaka ktorej je najstarším existujúcim hotelom na Slovensku.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Dolný Bankov 2, 04001 Košice
Recepcia:

Non-stop

Dostupnosť:

Autobusová a železničná stanica 6km, Letisko 10km, Zastávka MHD pred hotelom.

Okolie:

Horný Bankov: Známa turistická lokalita, dostupná MHD a sieťou turistických chodníkov od Baránka, ale tiež aj od sídlisk Terasa a KVP. Je východiskovým bodom pre nástup na cykloturistické trasy smerom na Jahodnú, Lajošku a Kojšovskú hoľu. Stará bankovská cesta: Promenáda slúžiaca pre pešiu turistiku, cykloturistiku a kolieskové korčuľovanie. Trasa je vybavená oddychovými miestami so stolmi a altánkami. Na trase sa nachádza zrekonštruovaná kaplnka sv. Jána Nepomuckého a blízko nej je niekoľko prameňov s pitnou vodou. Alpinka: V lokalite sú vhodné podmienky pre pešiu turistiku a cykloturistiku, v ostatnom období, po rekonštrukcii lesnej cesty, aj na korčuľovanie na kolieskových korčuliach. V lokalite začína a končí 25 km dlhá značená cykloturistická trasa vedúca na Findorákovú, Košickú Belú a do záveru Čermeľskej doliny. Čermeľské údolie: Lokalita je situovaná do údolia Čermeľského potoka nadväzujúceho na obytnú zónu pri Baránku a končiacu na Alpínke. Zóna je prepojená sieťou turistických chodníkov a lesných ciest po pravej i ľavej strane údolia a sezónne aj košickou detskou železnicou.Okrem pohybových aktivít na turistických chodníkoch umožňuje lokalita vyhliadkovú jazdu železničkou s parným pohonom, aj pohybové aktivity v areáli Rokodromo (horolezecká cvičná skala) a piknikový pobyt v "Areáli zdravia" (lúka pre pohybové aktivity a hry).

Popis izieb:

17 izieb COMFORT, 8 klimatizovaných izieb SUPERIOR, 4 izby DeLUXE.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Prednášková sála, Výťah, Zdravotné stredisko, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Obchodné centrum, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Klimatizácia, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Rezervácia leteniek, Cateringové služby, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Úschovňa bicyklov, Sekretárske služby, Zmenáreň, Bazén - vnútorný, Lyžiarsky vlek, Minigolf, Golf, Úschovňa lyží, Sauna, Detské ihrisko, Divadlo, Zber húb, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Záhrada
Kapacita:
6(+0)
Stravovanie:

Hotelová reštaurácia Lujza Restaurant ponúka hosťom široký výber jedál slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Lákavým jedlám patria aj vína známych svetových značiek akými sa prezentuje vínna karta . Labužníkov poteší pestrá ponuka čerstvých dezertov. V hotelovej kaviarni si môžete nerušene posedieť pri šálke dobrej kávy so zákuskom, alebo zmrzlinou.

Zemepisná šírka:
48.7474033
Zemepisná dĺžka:
21.2080084
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Hotel Bankov Hotel Bankov Hotel Bankov si podmaní návštevníkov svojou 142-ročnou tradíciou, vďaka ktorej je najstarším existujúcim hotelom na Slovensku.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt