Penzión Hradbová
cena od

59 €

Akcie:

Ubytovanie Košice
Košice (okres) , Región / Kraj Košický región , Slovensko

X

Galéria obrázkov

  • Záhradka
  • kúpeľňa
  • Business izba
  • Jeseň
  • PF 2020
  • Business izba
  • Kúpelňa
  • Suita
  • Suita
  • Kúpelňa


Detailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Hradbová 9, 04001 Košice
Recepcia:

Non-stop -24h prevádzka

Dostupnosť:
-
Okolie:

Mesto Košice, druhé najväčšie mesto SR sa nachádza vo východnej časti Slovenska, neďaleko hraníc s Maďarskom (20 km), Ukrajinou (80 km) a Poľskom (90 km). Výhodná poloha urobila v minulosti z Košíc dôležitý bod na obchodných cestách, dnes je kľúčovou hospodárskou aglomeráciou, ale aj križovatkou dopravných trás, k čomu prispieva železničný uzol a medzinárodné letisko. Košice majú cca 240 000 obyvateľov. V roku 2013 sú Košice Európske hlavné mesto kultúry. Počas tohto obdobia je v EHMK 2013 Košice pripravený bohatý kultúrny program.

Košice ako sídlo troch univerzít a významných priemyselných podnikov sústreďuje mnoho špecializovaných vedecko-výskumných pracovísk, prevažne technického zamerania, ale aj z oblasti veterinárnej medicíny a humanitných vied. V meste je zastúpený hutnícky a strojárenský priemysel, umiestnená je tu skupina firiem informačných a telekomunikačných technológií.

Popis izieb:

Ubytovanie

Penzión Hradbová Košice ponúka ubytovanie v 23 izbách.
2 jednoposteľové izby
17 dvojposteľových izieb s možnosťou 2 prístelok
4 apartmány s možnosťou 4 prístelok

Vybavenie apartmánov: vlastná kúpeľňa s toaletou, spálňa a obývacia izba TV a káblová prípojka WI-Fi internetové pripojenie telefón minibar kuchynský kút rýchlovarná kanvica / káva, čaj hotelová kozmetika župan, papuče sušič na vlasy Vybavenie izieb: vlastná kúpeľňa s toaletou, spálňa TV a káblová prípojka WI-fi internetové pripojenie telefón minibar kuchynský kút / rýchlovarná kanvica hotelová kozmetika sušič na vlasy

Pre ubytovaných hostí poskytuje penzión gratis raňajky, pripojenie na internet (WIFI) a vstup do wellness (v čase 18.00 – 22.00 hod. ).

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Informačná služba, Pranie prádla, Izbová služba, Klimatizácia, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Rezervácia leteniek, Taxi, Sauna, Nočný klub, Diskotéka, Kino, Divadlo, Kasíno, Wellness/ kúpele, Para, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Vináreň, Kaviareň, Záhrada, Lobby bar, Pivnica, Snack bar, Grill
Kapacita:
9(+3)
Stravovanie:

Pre našich klientov sú v čase od 07.00-10.00 hod pripravené grátis bufetové raňajky . 

V blízkosti penziónu sa nachádza množstvo rôznych reštaurácií, kde sa môžete v pokoji naobedovať i navečerať.

Zemepisná šírka:
48.721959
Zemepisná dĺžka:
21.2537785
Zviera:
-

Mapa lokalityPenzión Hradbová Penzión Hradbová

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt