Hotel TeleDom***
cena od

64.9 €

Akcie:

Ubytovanie Košice
Košice (okres) , Región / Kraj Košický región , Slovensko

TeleDom Hotel & Conference Center***sa nachádza v centre mesta Košice, len niekoľko metrov od historickej pešej zóny. Historické jadro Košíc tvorí najväčšiu pamiatkovú rezerváciu na Slovensku. Umelecky a historicky najhodnotnejšie objekty sa nachádzajú okolo pôvodného stredovekého námestia.

X

Galéria obrázkov

  • DVOJPOSTEĽOVÉ IZBY BUSINES
  • JEDNOPOSTEĽOVÉ IZBY ECONOMY


Detailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Timonova 27, 04001 Košice
Recepcia:
-
Dostupnosť:

Autobusová zastávka sa nachádza 190 m od penziónu, električková zastávka 290 m a vlaková stanica potom 1300 m.

Okolie:

Mesto Košice je druhým najväčším mestom na Slovensku.V meste sa nachádza veľa turistických pamiatok, lákadiel a patrí medzi najvyhľadávanejšie strediská cestovného ruchu na Slovensku. Väčšina z nich sa nachádza v historickom centre mesta, ktoré patrí medzi najkrajšie mestské pamiatkové zóny na Slovensku. Centrum s početnými klenotmi gotickej, barokovej a klasicistickej architektúry. Dominantou je najväčšia gotická katedrála na Slovensku, Dóm svätej Alžbety. Hlavná ulica je lemovaná palácovými a meštianskymi domami s reštauráciami, obchodíkmi a kaviarňami. Jadro mesta pretína šošovkovito roztiahnuté námestie Hlavnej ulice, ktorá je promenádnym korzom mesta. Mesto je strediskom významných kultúrnych inštitúcií, medzi ktoré patria Štátne divadlo Košice, Bábkové divadlo Košice, Divadlo Thália, Divadlo Romathan,Staromestské divadlo, Divadlo Cassia Dance, Štátna vedecká knižnica v Košiciach, Verejná Knižnica Jána Bocatia, Štátna filharmónia Košice, Slovenské technické múzeum, Východoslovenské múzeum a Východoslovenská galéria.

Popis izieb:

Hotel TeleDom ponúka moderné a pohodlne zariadené jednolôžkové a dvojposteľové izby BUSINES. Tieto izby prešli nedávnou rekonštrukciou. Štandartom je LCD televízor, telefón, písaci stôl so stoličkou. Káblové pripojenie na internet pre rýchlejšiu dostupnosť, WIFI je samozrejmosťou. Niektoré izby sú klimatizované.

Priestranné a účelne zariadené. Každá izba ECONOMY je vybavená LCD televízorom a telefónom. Obchodní cestujúci ocenia klasický písaci stôl so stoličkou. Každá izba je vybavená aj kábovým pripojenim na internet, WIFI je samozrejmosťou. Izba s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami. V kúpeľni sa náchádza sprcha alebo vaňa.

Priestranné apartmány v Hoteli Teledom spĺňajú požiadavky náročnejších klientov. Každý apartmán ponúka pohodlnú manželskú posteľ v spálni apartmánu, denná časť je zariadená príjemným posedním. K vybaveniu apartmánu partí LCD televízor, telefón, písaci stôl so stoličkou. Všetky apartmány sú klimatizované. WIFI a káblové pripojenie na internet sú samozrejmosťou. Apartmány poskytujú možnosť prístelky.

Hotel Teledom ponúka aj rodinné apartmány. Trojposteľový a štvorposteľový apartmán s možnosťou detskej postieľky využijú nie len rodiny s deťmi ale aj väčšie skupiny hostí. Súčasťou apartmánov je LCD televízor, telefón, písaci stôl so stoličkou. Pripojenie na internet, káblové pre rýchlejšiu dostupnosť, WIFI je samozrejmosťou.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Prednášková sála, Informačná služba, Výťah, Zdravotné stredisko, Bezpečnostná schránka, Obchodné centrum, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Bezbariérový prístup, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Sprievodca, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Hotelový transport, Taxi, Sekretárske služby, Zmenáreň, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Bowling, Squash/ricochet, Lyžiarsky vlek, Stolný tenis, Minigolf, Biliard, Golf, Golfový trenažér, Horolezectvo, Požičovňa lyží, Nočný klub, Diskotéka, Detské ihrisko, Kino, Divadlo, Kasíno, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Vináreň, Kaviareň, Cukráreň, Grill
Kapacita:
20(+1)
Stravovanie:

Náš šéfkuchár pripravuje každý deň široký výber lahodných jedál s čerstvými domácimi špecialitami. V raňajkovom menu nájdete bohatú ponuku teplých jedál, výber studených mís, zeleniny, čerstvého ovocia, domácich dezertov, mliečnych výrobkov a cereálií.

Mestská pivnica je unikátna reštaurácia s bohatou históriou ktorá siaha už od roku 1841. Štýlová  pivnica s ponukou kvalitných sudových vín a galériou historických fotografii Košíc. Či už hľadáte občerstvenie, chutné denné menu počas pracovnej prestávky, v pokoji vychutnávaný dokonalý gastronomický zážitok alebo reprezentatívne priestory na skupinové stretnutie, mestská pivnica vám určite vyhovie. Pre hostí hotela je možnosť objednať si obed na izbu.

Reštaurácia Átrium je súčasťou hotela TeleDom Hotel***. S radosťou pre Vás zorganizuje: svadobné hostiny, rodinné oslavy (narodeninové oslavy, krstiny, birmovky, promócie), stužkové slávnosti, firemné večierky, obchodné rokovania, bankety, recepcie a plesy. Pre firemné, súkromné či rodinné stretnutia máme k dispozícií salóniky, ktoré ponúkajú dostatok súkromia. Pozrite si nižšie.

Rákocziho salónik je ideálnym miestom pre rodinne či firemné akcie. Salónik sa skladá z dvoch miestnosti, v jedálnej časti môžete uvítať 20 hostí. Neváhajte kontaktovať náš personál okrem prenájmu priestoru vieme vám zabezpečiť aj catering.

Malý salónik je ďalším ideálnym priestorom pre menšie podujatia, V krásnom svetlom priestore sa zmesti 22 hostí. Neváhajte kontaktovať náš personál okrem prenájmu priestoru vieme vám zabezpečiť aj catering.

Zemepisná šírka:
48.7181196
Zemepisná dĺžka:
21.2536882
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Hotel TeleDom*** Hotel TeleDom*** TeleDom Hotel & Conference Center***sa nachádza v centre mesta Košice, len niekoľko metrov od historickej pešej zóny. Historické jadro Košíc tvorí najväčšiu pamiatkovú rezerváciu na Slovensku. Umelecky a historicky najhodnotnejšie objekty sa nachádzajú okolo pôvodného stredovekého námestia.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt