19 ubytovaní

Ubytovanie Ružomberok

Privát Tichá AKCIA

Privát Tichá AKCIA

Cena od

10€

Ubytovanie s výbornou dostupnosťou do centra / súkromie / parkovanie / altánok / AKCIA platí len pre firmy a pracovné partie pri plnom obsadení

Komentárov(0) Zobrazení (20068x) Viac...

Stará pekáreň

Stará pekáreň

Cena od

15€

AKCIA 13 € noc pri dlhodobom ubytovaní / Ubytovanie 2 km od mesta Ružomberok Ponúkame dlhodobé aj krátkodobé ubytovanie v samostatne stojacej ubytovni. Ubytovanie sa nachádza v obci Lisková 2 km od mesta Ružomberok. izby sú dvojlôžkové, 2+2 apartmán, k...

Komentárov(0) Zobrazení (2108x) Viac...

Apartmán pri jazere, Alžbeta

Apartmán pri jazere, Alžbeta

Cena od

100€

Apartmánový dom Alžbeta Vám ponúka ubytovanie na strednom Slovenskom v rezorte Apartmány Hrabovo. Rezort Apartmány Hrabovo pozostáva zo siedmich apartmánových domov umožňujúcich rekreáciu a celoročný pobyt.

Komentárov(0) Zobrazení (4401x) Viac...

Chata u Sovičky

Chata u Sovičky

Cena od

150€

Chata u Sovičky leží na kraji lesa pri lyžiarskom centra neďaleko Ružomberoku.

Komentárov(0) Zobrazení (5168x) Viac...

Penzión pod Vlkolincom

Penzión pod Vlkolincom

Cena od

33€

Penzión pod Vlkolincom sa nachádza v blízkosti známej horskej osady Vlkolínec zapísanej v zozname svetového prírodného a kultúrneho dedičstva UNESCO.

Komentárov(0) Zobrazení (4312x) Viac...

Chata Alpina

Chata Alpina

Cena od

25€

Región Liptov je jeden z tých turisticky najvďačnejších na celom Slovensku a my Vám exkluzívne dokážeme ponúknuť luxusné ubytovanie v jednom z jeho najobľúbenejších centier. Hrabovská dolina, kde nájdete našu chatu Alpina.

Komentárov(0) Zobrazení (6757x) Viac...

Apartmánový dom Fatrapark

Apartmánový dom Fatrapark

Cena od

49€

Apartmánový dom Fatrapark SKIPARK Ružomberok Apartmánový dom FATRAPARK sa nachádza v malebnej doline Hrabovská v Ružomberku v bezprostrednej blízkosti nádrže Malinô Brdo SKIPARK Ružomberok . Je to skvelé miesto pre dovolenku plnú nezabudnuteľných zážitkov p...

Komentárov(0) Zobrazení (10511x) Viac...

Apartmán & Štúdio Elena

Apartmán & Štúdio Elena

Cena od

10€

Poskytujeme ubytovanie na prízemí rodinného domu so samostatným vchodom v meste Ružomberok. Ubytovanie na súkromí Privát Elena sa nachádza v jeho tichej časti, v peknom prostredí, priamo pod lesom. Bonusom pre našich hostí je nádherný výhľad na dolný Liptov...

Komentárov(0) Zobrazení (17545x) Viac...

Penzion Blesk

Penzion Blesk

Cena od

25€

Penzión BLESK Vám ponúka ubytovanie v 1-lôžkových, 2-lôžkových izbách s možnosťou prístelky a v jednom 3-lôžkovom a v 4-lôžkovom apartmáne. 

Komentárov(0) Zobrazení (4567x) Viac...

Apartmán Fatrapark Hrabovo

Apartmán Fatrapark Hrabovo

Cena od

79€

Apartmán Fatrapark Hrabovo sa nachádza na okraji mesta Ružomberok pri vodnej nádrži Hrabovo.

Komentárov(0) Zobrazení (5223x) Viac...

Penzion Skiprivat

Penzion Skiprivat

Cena od

14€

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie vo SkiPrivát, ktorý sa nachádza v mestskej časti Ružomberka v obci Nová Černová.

Komentárov(0) Zobrazení (4513x) Viac...

Chalupa Praženica

Chalupa Praženica

Cena od

7€

Plne vybavená chalupa v príjemnom prostredí, určená na relax ako aj vhodná pre milovníkov turistiky a iných športových aktivít. Parkovanie priamo vo dvore, vonkajší krb a vonkajšie posedenie, vnútri plne zariadená kuchyňa, 2x kúpeľňa, spoločenská miestnosť ...

Komentárov(0) Zobrazení (13047x) Viac...

Chata Zebra

Chata Zebra

Cena od

35€

Chata Zebra sa nachádza v skvelej lokalite Hrabovská doliny, ktorá sa nachádza okolo dvoch kilometrov od Ružomberka. Kúsok od Malino Brdo ski & bike family park Rožumberok a Liptova.

Komentárov(0) Zobrazení (6194x) Viac...

Fatrapark 2 Apartments

Fatrapark 2 Apartments

Cena od

60€

Fatrapark 2 Apartments je obľúbený ubytovací objekt na pokraji Národného parku Veľká Fatra. Dom sa nachádza v Hrabovskej doline pri turistickom stredisku Malinô Brdo, obľúbeným centrom pre zimné aj letné dovolenky.

Komentárov(0) Zobrazení (2233x) Viac...

Motel Ranč

Motel Ranč

Cena od

34€

Motel Ranč ponúka ubytovanie v štýlových izbách, a športové vyžitie pre deti aj pre dospelých.

Komentárov(0) Zobrazení (12285x) Viac...

Apartmány Zuzana Hrabovo

Apartmány Zuzana Hrabovo

Cena od

230€

Nové Apartmány Hrabovo Zuzana sú situované vo vyhľadávanej lokalite Hrabovo pri Ružomberku, v prekrásnom prírodnom prostredí pohoria Veľká Fatra.

Komentárov(0) Zobrazení (4116x) Viac...

Hotel Áčko

Hotel Áčko

Cena od

36€

Zrekonštruovaný Hotel sa nachádza na začiatku rekreačnej oblasti Malinô Brdo - Skipark Ružomberok, len 800m od údolnej stanice kabínkovej lanovky a 1,5 km od centra mesta. Zastávka autobusu je priamo pri hoteli.

Komentárov(0) Zobrazení (11650x) Viac...

Chata Kamenár

Chata Kamenár

Cena od

80€

Chatu Kamenár nájdete na rovnakej lokalite ako chatu Alpina: na okraji doliny Hrabovo, z ktorej majú naši návštevníci bezprostrední prístup k lanovke na Malinô Brdo, ale zároveň majú dostatok ticha a pokoja na popoludnie, ktoré budú tráviť na chate skôr než...

Komentárov(0) Zobrazení (5498x) Viac...

Fatrapark 2

Fatrapark 2

Cena od

0€

Fatrapark 2 poskytuje svojim hosťom ubytovanie v kompletne vybavených apartmánoch v pokojnej časti mesta Ružomberok.

Komentárov(0) Zobrazení (5416x) Viac...


Ubytovanie Ružomberok

Ubytovanie Ružomberok

Ružomberok je okresným mestom rozprestierajúcim sa v Žilinskom kraji. Mesto sa nachádza v malebnej oblasti Liptovskej kotliny priamo na sútoku riek Revúca a Váh a patrí k regiónu Liptova. Ružomberok sa nachádza v čarokrásnej prírode obklopenej Veľkou Fatrou, Chočskými vrchmi ako aj Nízkymi Tatrami a svojim návštevníkom preto ponúka nádherné výlety do prírody ako aj množstvo historických pamiatok.

Najzaujímavejšou časťou mesta je Námestie Andreja Hlinku s nádherným rímskokatolíckym Kostolom svätého Ondreja. Vedľa kostola stojí pútavá budova radnice, v ktorej časti kedysi sídlila fara, kde pôsobil Andrej Hlinka. K pamiatkam poukazujúcim na jeho pôsobenie a život v meste patrí aj mauzóleum Andreja Hlinku, ktoré sa nachádza pod časťou Kostola svätého Ondreja. K zaujímavostiam mesta patrí aj kalvária, ktorá je jedinou liptovskou kalváriou a zaujímavou architektonickou pamiatkou.

Turisti sa môžu z mesta vybrať rôznymi turistickými trasami do okolitej prírody obklopenej Veľkou Fatrou, Chočskými vrchmi ako aj Nízkymi Tatrami. Zaujímavé sú výlety k Brankovskému vodopádu, k prírodnej pamiatke Jazierske travertíny alebo k Čukotskej doline. Milovníci športov môžu navštíviť Plaváreň ZSŠ alebo si ísť zalyžovať do Ski parku Malinô Brdo. Vaše deti pri návšteve mesta určite poteší návšteva Hopilandu v interiérovom ihrisku, kde sa môžu vyskákať do sýtosti.

V blízkosti mesta môžu milovníci architektúry navštíviť osadu Vlkolínec, ktorá patrí k pamiatkovej rezervácii ľudovej architektúry a rozprestiera sa na úpätí vrchu Sidorovo. V roku 1993 bola táto osada zapísaná aj do Zoznamu pamiatok svetového kultúrneho a prírodného dedičstva UNESCO.

Pri návšteve mesta sa môžete ubytovať v rôznych hoteloch, penziónoch, apartmánoch alebo chatách, kde Vám pobyt spríjemnia kvalitnými službami.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt