Chalupa PraženicaChalupa Praženica
Chalupa Praženica

cena od

7 €

Akcie: Poskytujeme zľavy podľa počtu ubytovaných osôb a dĺžke pobytu.

Ubytovanie Liptovské Revúce
Ružomberok (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

Plne vybavená chalupa v príjemnom prostredí, určená na relax ako aj vhodná pre milovníkov turistiky a iných športových aktivít. Parkovanie priamo vo dvore, vonkajší krb a vonkajšie posedenie, vnútri plne zariadená kuchyňa, 2x kúpeľňa, spoločenská miestnosť s vnútorným krbom, ktorý dotvára príjemnú atmosféru. Malý stolný futbal, šípky ako aj spoločenské hry sú tiež súčasťou našej chalupy. Výhodou chalupy je poloha. Nachádza sa len 15 km od lyžiarskeho strediska Donovaly a 25km od strediska Malinô Brdo. Vodný svet Gothal je od nás vzdialený len 6km, Bešeňová 30km. Potraviny 200m, autobusová zástavka 200m. Príďte si k nám užiť Vašu dovolenku! Všetci ste srdečne vítaní!

X

Galéria obrázkov

  • Chalupa Praženica
  • Chalupa Praženica
  • Chalupa Praženica
  • Chalupa Praženica
  • Chalupa Praženica
  • Chalupa Praženica
  • Chalupa Praženica
  • Chalupa Praženica
  • Chalupa Praženica
  • Chalupa Praženica


Detailný popis

Typ zariadenia:
Chalupa
Adresa:
Nižná 193, 034 74 Liptovské Revúce, 034 74 Liptovské Revúce
Recepcia:
0905798011 ... matejprazenica6@gmail.com
Dostupnosť:
5km z hlavného ťahu medzi Ružomberkom a Banskou Bystricou! Autobusová zastávka 200m
Okolie:
Chalupa leží v lesmi obklopenej liptovskej dedine Liptovské Revúce. V okolí 30 km sa nachádza množstvo atrakcií na využitie voľného času v každom ročnom období. V lete Vám odporúčame navštíviť novo vytvorenú vtáčiu záhradku priamo v dedine (Bird paradise) 3 km, na Donovaloch (15km) si Vaše deti užijú zábavu v rozprávkovom mestečku Habakuky ale i vo Fun parku (lezecká stena, lanová dráha, bobová dráha) pre turistov sú v okolí krásne turistické trate, výstup na Krížnu ako i výstup na Čierny kameň bude pre Vás nezabudnuteľný zážitok, v neďalekom GOTHAL- Liptovská Osada 6 km si môžte oddýchnuť a zregenerovať sa v novo otvorenom vodnom svete. V zimnom období si môžte skvele zalyžovať v stredisku PARK SNOW Donovaly 14km ale i na Malinom Brde 25km ... využite Vašu šancu na dovolenku a rezervujte si Váš pobyt už dnes. Všetci ste srdečne vítaní.
Popis izieb:
1x 3 lôžka , 1x 2 lôžka, 1 x 6 lôžok, Obývacia izba (2 lôžka), Plne vybavená kuchyňa, možnosť prístelkou, 2 x Kúpeľňa s Wc
Exteriér:
TV miestnosť, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Úschovňa bicyklov, Lyžiarsky vlek, Šípky, Sauna, Detské ihrisko, Zber húb, Wellness/ kúpele, Vyhliadkové lety, Záhrada, Zimné športy, Vodné športy, Letné športy, Turistika, Romantické, Vidiek, Pobyty s deťmi, Lacné ubytovanie, Príroda, Grill, Krb
Kapacita:
13(+0)
Stravovanie:
bez stravy
WWW:
www stránka ubytovania
Zemepisná šírka:
48.932455
Zemepisná dĺžka:
19.205416
Zviera:

Mapa lokality

Detail map

Ubytovanie aktualizované dňa 26.03.2017

Chalupa Praženica Chalupa Praženica Plne vybavená chalupa v príjemnom prostredí, určená na relax ako aj vhodná pre milovníkov turistiky a iných športových aktivít. Parkovanie priamo vo dvore, vonkajší krb a vonkajšie posedenie, vnútri plne zariadená kuchyňa, 2x kúpeľňa, spoločenská miestnosť s vnútorným krbom, ktorý dotvára príjemnú atmosféru. Malý stolný futbal, šípky ako aj spoločenské hry sú tiež súčasťou našej chalupy. Výhodou chalupy je poloha. Nachádza sa len 15 km od lyžiarskeho strediska Donovaly a 25km od strediska Malinô Brdo. Vodný svet Gothal je od nás vzdialený len 6km, Bešeňová 30km. Potraviny 200m, autobusová zástavka 200m. Príďte si k nám užiť Vašu dovolenku! Všetci ste srdečne vítaní!

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt