Privat Julia
cena od

16 €

Akcie:

Ubytovanie Vrbov
Kežmarok (okres) , Región / Kraj Spiš , Slovensko

Penzión Júlia Vám ponúka nadštandardné ubytovacie možnosti: - ponúkame ubytovanie v 2, 3 a 4- lôžkových izbách - každá izba má farebný televízor, samostatné sociálne zariadenie (umývadlo, sprcha, WC) - maximálna kapacita 27 ľudí - dispozícii je kuchyňa, ktorá je vybavená kuchynským riadom, plynovým sporákom, chladničkou, mikrovlnou rúrou atď.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Privat
Adresa:
Vrbov 120, 05972 Vrbov
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

Obec Vrbov sa nachádza v Spišskom regióne pod Vysokými Tatrami, ktorý je neobyčajne bohatý na prírodné krásy ale i kultúrne pamiatky. V tejto oblasti sa nachádzajú 3 národné parky - Tatranský národný parkNárodný park Slovenský raj a Pieninský národný park. Na svoje si tu prídu predovšetkým nadšenci turistiky, lyžiari či cyklisti. Región ponúka veľké príležitosti aj pre rybárov, golfistov či paraglidistov. Spiš je významný aj historickými pamiatkami, niektoré sú dokonca zapísané aj v registri svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Určite sa oplatí pozrieť si mestské pamiatkové rezervácie – Kežmarok, Levoču alebo Spišskú Sobotu. Snáď najvýznamnejším lákadlom Spiša je Spišský hrad, ktorý je najväčší hrad v strednej Európe, ale aj Ľubovniansky hrad či kaštieľ v Markušovciach. Rodiny s deťmi si prídu na svoje v aquaparkoch s termálnou vodou - Aquacity PopradTermálne kúpalisko Vrbov a Termálne kúpalisko vo Vyšných Ružbachoch patria medzi najznámejšie v regióne.

 

Popis izieb:

Ponúkame ubytovanie v 2, 3 a 4- lôžkových izbách - každá izba má farebný televízor, samostatné sociálne zariadenie (umývadlo, sprcha, WC) - maximálna kapacita 27 ľudí - dispozícii je kuchyňa, ktorá je vybavená kuchynským riadom, plynovým sporákom, chladničkou, mikrovlnou rúrou atď.

Exteriér:
Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Úschovňa bicyklov, Úschovňa lyží, Rybolov, Grill
Kapacita:
11(+5)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.088061343919
Zemepisná dĺžka:
20.426937705588
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Privat Julia Privat Julia Penzión Júlia Vám ponúka nadštandardné ubytovacie možnosti: - ponúkame ubytovanie v 2, 3 a 4- lôžkových izbách - každá izba má farebný televízor, samostatné sociálne zariadenie (umývadlo, sprcha, WC) - maximálna kapacita 27 ľudí - dispozícii je kuchyňa, ktorá je vybavená kuchynským riadom, plynovým sporákom, chladničkou, mikrovlnou rúrou atď.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt