Ubytovňa Pali
cena od

25 €

Akcie:

Ubytovanie Kežmarok
Kežmarok (okres) , Región / Kraj Spiš , Slovensko

Ubytovňa Pali** sa nachádza na hlavnom ťahu Poprad - Stará Ľubovňa v meste Kežmarok, len pár metrov od historického centra.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Ubytovňa
Adresa:
Toporcerova 625/2, 06001 Kežmarok
Recepcia:
-
Dostupnosť:

Autobusová aj vlaková stanica sa nachádza 0,5 km od objektu.

Okolie:

Nechajte sa rozmaznávať rôznymi masážami a spa procedúrami. Wellness Masvital Vám ponúka útulné rodinné prostredie s pokojnou atmosférou, kde sa o Vás postará príjemný kolektív s profesionálnym prístupom.

LYŽIARSKÉ STREDISKO SKI REJDOVÁ - Príďte si vychutnať relaxačnú, adrenalínovú jazdu zimnou prírodou na bezpečných a upravovaných trasách v peknom prírodnom prostredí s výhliadkami spolu s hotelovými a wellness službami.

KEŽMARSKÝ HRAD
Kežmarský hrad je jediným úplne zachovaným hradom na Spiši. Prvá písomná zmienka o ňom je z roku 1463.Staviteľmi a prvými majiteľmi hradu boli bratia Imrich a Štefan Zápoľský. V roku 1528 ich vystriedala rodina Lasky, v roku 1571 Ján Rueber a v rokoch 1579 – 1684 ho vlastnili štyri generácie rodiny Thököly. Posledným majiteľom hradu bol Ferdinand Rueber a v roku 1702 ho odkúpilo mesto Kežmarok.

DREVENÝ ARTIKULÁRNY KOSTOL (UNESCO)
Drevený evanjelický artikulárny kostol bol zapísaný v zozname UNESCO v rámci zápisu súboru Drevených chrámov v slovenskej časti Karpatského oblúka v roku 2008. Kostol pochádza z čias náboženskej neslobody protestantov, ktorí si smeli stavať kostoly na základe 26. artikulu (článku) Šopronského snemu z roku 1681 mimo mestských hradieb na presne určenom mieste a výlučne na náklady cirkvi. Najlacnejším stavebným materiálom bolo drevo, a preto päť posledných originálnych kostolov, ktoré sa dodnes zachovali na území Slovenska, bolo postavených z dreva.

Popis izieb:

Na prízemí ubytovne sa nachádzajú 3 nové komfortne zariadené izby vyššieho štandardu (1x2, 2x4). Na každej izbe je LCD televízor, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaleta. Hostia majú k dispozícií na prízemí zariadenú kuchynku s chladničkou.
Na poschodí ubytovne sú umiestnené 4 nové komfortne zariadené izby vyššieho štandardu (1x3, 3x4). Na každej izbe je LCD televízor, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaleta. Hostia majú k dispozícií na poschodí zariadenú kuchynku s chladničkou.

Exteriér:
Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Kaderníctvo, Bazén - vnútorný, Lyžiarsky vlek, Telocvičňa/ športová hala, Biliard, Šípky, Detské ihrisko, Kino, Zber húb, Rybolov, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Kaviareň, Cukráreň, Pivnica, Grill
Kapacita:
9(+0)
Stravovanie:

Možnosť zabezpečiť raňajky, polpenziu alebo plnú penziu.

Zemepisná šírka:
49.1357633
Zemepisná dĺžka:
20.4271693
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Ubytovňa Pali Ubytovňa Pali Ubytovňa Pali** sa nachádza na hlavnom ťahu Poprad - Stará Ľubovňa v meste Kežmarok, len pár metrov od historického centra.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt