Penzión Tulip
cena od

49 €

Akcie:

Ubytovanie Červený Kláštor
Kežmarok (okres) , Región / Kraj Spiš , Slovensko

Pozývame Vás do nášho penziónu, ktorý sa nachádza v centre Červeného Kláštora, priamo pri lávke cez rieku Dunajec. Penzión Tulip je elegantný penzión rodinného typu. Do prevádzky bol uvedený v júli 2010. Krásne výhľady a vysoký štandard apartmánov Vám poskytne príjemné ubytovanie.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Červený Kláštor 135, 05906 Červený Kláštor
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:
Ponúkame priestranné apartmány s manželskou posteľou s možnosťou prísteliek pre 2-4 osoby, vybavené sociálnym zariadením, TV-sat, vybaveným kuchynským kútom. Všetky apartmány majú kúpeľňu so sprchovým kútom, LCD TV-sat, chladničku, varič, mikrovlnú rúru, bezdrôtové pripojenie k internetu.
Exteriér:
Pranie prádla, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Úschovňa bicyklov, Kaderníctvo, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Lyžiarsky vlek, Požičovňa bicyklov, Horolezectvo, Úschovňa lyží, Sauna, Detské ihrisko, Kino, Zber húb, Rybolov, Wellness/ kúpele, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Pivnica
Kapacita:
17(+0)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.393523865281
Zemepisná dĺžka:
20.411012111948
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Penzión Tulip Penzión Tulip Pozývame Vás do nášho penziónu, ktorý sa nachádza v centre Červeného Kláštora, priamo pri lávke cez rieku Dunajec. Penzión Tulip je elegantný penzión rodinného typu. Do prevádzky bol uvedený v júli 2010. Krásne výhľady a vysoký štandard apartmánov Vám poskytne príjemné ubytovanie.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt