Penzión Lampáš
cena od

32 €

Akcie:

Ubytovanie Poprad
Poprad (okres) , Región / Kraj Tatry , Slovensko

Penzión Lampáš sa nachádza v prímestskej časti mesta Poprad. Jeho výhodná poloha zabezpečuje širokú paletu športových, relaxačných a kultúrnych možností. Je vhodný ako na príležitostné ubytovanie jednotlivcov, tak i ubytovanie menších skupín resp. rodiny, ktorá by rada prežila niekoľko dní výletmi do blízkych Vysokých Tatier či Slovenského raja.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Rovná 1, 05801 Poprad
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:

Každá izba disponuje vlastným TV, WiFi i káblovým pripojením na internet, kúpeľňou a WC. Južne orientované izby prekvapia slnečným balkónom, apartmán naopak očarí krbom a vôňou dreva. Návštevníci Lampáša môžu využiť aj spoločenské priestory na prízemí penziónu.

Exteriér:
Informačná služba, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Fitness, Úschovňa lyží, Masáže, Reštaurácia, Bar, Záhrada, Grill
Kapacita:
13(+0)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.057662747027
Zemepisná dĺžka:
20.311123792065
Zviera:

Mapa lokalityPenzión Lampáš Penzión Lampáš Penzión Lampáš sa nachádza v prímestskej časti mesta Poprad. Jeho výhodná poloha zabezpečuje širokú paletu športových, relaxačných a kultúrnych možností. Je vhodný ako na príležitostné ubytovanie jednotlivcov, tak i ubytovanie menších skupín resp. rodiny, ktorá by rada prežila niekoľko dní výletmi do blízkych Vysokých Tatier či Slovenského raja.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt