Penzión Grand
cena od

30 €

Akcie:

Ubytovanie Banská Bystrica
Banská Bystrica (okres) , Región / Kraj Pohronie , Slovensko

Penzión Grand ponúka príjemnú rodinnú atmosféru priamo v centre Banskej Bystrice. Štýlovo a útulne zariadené izby zaručujú kvalitné zázemie pre biznis klientelu ako aj pre turistov. Samozrejmosťou je vlastné uzavreté parkovisko a WiFi pripojenie na internet.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Horná 32, 97401 Banská Bystrica
Recepcia:

Non-stop

Dostupnosť:
-
Okolie:

V blízkosti centra je možnosť športového vyžitia ako je tenis, squash, volejbal. Blízke hory vám poskytujú letnú a zimnú turistiku a lyžovanie.

Popis izieb:

Ubytovanie poskytujeme v 1-jednolôžkovej izbe, v 7-dvojlôžkových, 1-trojlôžkovej izbe s možnosťou prísteliek, 2-dvojlôžkových izbách apartmánového typu a v 1 apartmáne. Všetky izby sú štýlovo zariadené, vybavené TV prijímačom, sprchovacím kútom a WC.

Exteriér:
Informačná služba, Zdravotné stredisko, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Obchodné centrum, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Rezervácia leteniek, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Taxi, Úschovňa bicyklov, Sekretárske služby, Kaderníctvo, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Lyžiarsky vlek, Požičovňa lyží, Sauna, Diskotéka, Kino, Reštaurácia, Pizzéria, Kaviareň, Internetová kaviareň, Grill
Kapacita:
10(+3)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
48.7375958
Zemepisná dĺžka:
19.1505616
Zviera:

Mapa lokalityPenzión Grand Penzión Grand Penzión Grand ponúka príjemnú rodinnú atmosféru priamo v centre Banskej Bystrice. Štýlovo a útulne zariadené izby zaručujú kvalitné zázemie pre biznis klientelu ako aj pre turistov. Samozrejmosťou je vlastné uzavreté parkovisko a WiFi pripojenie na internet.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt