Penzión Adonai
cena od

30 €

Akcie:

Ubytovanie Banská Bystrica
Banská Bystrica (okres) , Región / Kraj Pohronie , Slovensko

Penzion * ADONAI SLOVAKIA ponúka príjemný a pohodlný pobyt v 5 jednolôžkových a 9 dvojlôžkových izbách. Izby sú vybavené samostatnou hygienickou bunkou so sprchovacím kútom a umývadlom, samostatným WC a vstupnou chodbou. Izby sú vybavené telefónnom.  V deň príchodu sa môžete ubytovať od 14.00 hod do 22.00 hod. Izbu je potrebné v deň odchodu opustiť najneskôr do 10.00 hod.  

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Zvolenská cesta 77, 97405 Banská Bystrica
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, TV miestnosť, Informačná služba, Obchodné centrum, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Taxi, Úschovňa bicyklov, Kaderníctvo, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Tenisová hala, Sauna, Nočný klub, Diskotéka, Detské ihrisko, Kino, Divadlo, Solárium, Wellness/ kúpele, Para, Masáže, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Vináreň, Kaviareň, Záhrada, Cukráreň, Pivnica, Pivnica, Internetová kaviareň, Snack bar, Grill
Kapacita:
6(+0)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
48.7084557
Zemepisná dĺžka:
19.1379431
Zviera:

Mapa lokalityPenzión Adonai Penzión Adonai Penzion * ADONAI SLOVAKIA ponúka príjemný a pohodlný pobyt v 5 jednolôžkových a 9 dvojlôžkových izbách. Izby sú vybavené samostatnou hygienickou bunkou so sprchovacím kútom a umývadlom, samostatným WC a vstupnou chodbou. Izby sú vybavené telefónnom.  V deň príchodu sa môžete ubytovať od 14.00 hod do 22.00 hod. Izbu je potrebné v deň odchodu opustiť najneskôr do 10.00 hod.  

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt