Melrose Apartments
cena od

75 €

Akcie:

Ubytovanie Bratislava
Bratislava (okres) , Región / Kraj Bratislavský región , Slovensko

Apartmánový dom MELROSE je dokonalým skĺbením súkromia, bezpečia, účelu a nevtieravej elegancie spojenej s pohodlím. Výborné umiestnenie v blízkosti lužných lesov a hraníc so susedným Rakúskom a Maďarskom je jednou so záruk komfortného a súčasne účelného ubytovania na krátkodobý aj dlhodobý pobyt v hlavnom meste.

X

Galéria obrázkov

  • Bazén
  • Bazén


Detailný popis

Typ zariadenia:
Apartmán
Adresa:
Betliarska 12, 85107 Bratislava
Recepcia:
07:00 - 19:00 hod
Dostupnosť:
Pre tých, ktorých pracovné a obchodné aktivity privádzajú mimo mestskú časť Petržalka, diaľničný obchvat zaručuje nielen prepojenie s ostatnými mestskými časťami Bratislavy, ale aj rýchlu dostupnosť na dve medzinárodné letiská – M.R.Štefánika (BTE) cca 15 min. autom, Viedeň-Schwechat (VIE) cca 30 min. autom. MELROSE je priamo napojený na hlavné dopravné tepny vedúce z Prahy, Viedne, Budapešti a celého Slovenska.
Okolie:
Vynikajúca tichá lokalita ponúka širokú škálu športových a relaxačných aktivít. V blízkosti MELROSE sa nachádza športovo rekreačný areál pri jazere Draždiak (tenis, volejbal), dostihová dráha, dunajská hrádza a Chorvátske rameno vhodné na korčuľovanie a cyklistiku.
Popis izieb:
MELROSE apartmány ponúkajú komfortné bývanie na krátkodobé aj dlhodobé ubytovanie v 50 apartmánoch rôznych veľkostí : Junior - do 30 m2, Classic - do 40 m2, Business - do 50 m2, Luxury - do 58 m2, Elegantne zariadené apartmány so všetkým pohodlím, aké si obchodný cestujúci, alebo typický turista môže želať. Každý z apartmánov má vlastný kuchynský kút, kúpeľňu, toaletu, obývačku a spálňu s možnosťou prístelky. Dva najväčšie apartmány s rozlohou 58 m2 poskytujú nadštandardné ubytovanie s dvomi spálňami. Všetky apartmány sú vybavené LCD TV, písacím stolom a možnosťou pripojenia na vysoko rýchlostný internet. Apartmány sú slnečné, tiché a zariadené v príjemných farbách.
Exteriér:
Informačná služba, Výťah, Zdravotné stredisko, Bezpečnostná schránka, Obchodné centrum, Izbová služba, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Taxi, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Fitness, Sauna, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Záhrada, Lobby bar, Grill
Kapacita:
6(+0)
Stravovanie:
Reštaurácia a Lobby bar FAMILY Vám ponúkajú svoje služby od 07:00 hod. do 22:00 hod. s možnosťou príjemného posedenia na terase v átriu. Nájdete tu príjemnú obsluhu, dostatočný výber z ponuky nápojov a jedál domácej a medzinárodnej kuchyne. V rodinnej atmosfére si môžete pochutnať na raňajkách, obedoch, večere či len pri kávičke alebo osviežujúcom nápoji.
Zemepisná šírka:
48.09911307111
Zemepisná dĺžka:
17.123324162518
Zviera:
-

Mapa lokalityMelrose Apartments Melrose Apartments Apartmánový dom MELROSE je dokonalým skĺbením súkromia, bezpečia, účelu a nevtieravej elegancie spojenej s pohodlím. Výborné umiestnenie v blízkosti lužných lesov a hraníc so susedným Rakúskom a Maďarskom je jednou so záruk komfortného a súčasne účelného ubytovania na krátkodobý aj dlhodobý pobyt v hlavnom meste.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt