Hotel Modena***
cena od

- €

Akcie:

Ubytovanie Bratislava
Bratislava (okres) , Región / Kraj Bratislavský región , Slovensko

Hotel Modena***  - Novootvorený, čiastočne zrekonštruovaný hotel situovaný v časti Bratislava - Ružinov. Je vzdialený 6 km od historického centra s jednoduchým prístupom k turistickým atrakciám a nákupným strediskám. Návštevníkom ponúkame kvalitné ubytovacie a tiež gastronomické služby za bezkonkurenčné ceny, vhodné pre obchodných cestujúcich, turistov alebo rodiny. Vo všetkých priestoroch, vrátane izieb je k dispozícii bezplatné Wifi pripojenie a disponuje bezbariérovým prístupom. Wellness Hotela Modena*** Vám ponúka jedinečnú možnosť využitia služieb v súkromí len pre Vás, Vašu rodinu alebo priateľov. Privátny wellness Vám poskytne ničím nerušený relax v príjemnom prostredí. Naša vírivá vaňa Vás účinne odpúta od každodenných starostí i stereotypu. Optimálne nastavená voda napomáha k odstráneniu stresu a tiež znižuje a uvoľňuje aj napätie vo svaloch. Pôsobí blahodarne nielen na zdravie, ale je tiež skutočným balzamom na dušu. Môže v nej relaxovať až 7 osôb naraz. Liečivé účinky saunovania sú známe už od nepamäti. V našich priestoroch ponúkame taktiež fínsku saunu, ktorá uvoľňuje telo i dušu, nervové napätie, prináša psychickú a fyzickú relaxáciu a regeneráciu síl. Sauna dokáže uviesť do harmonického a rovnovážneho stavu Vaše telo aj myseľ.. Pomáha posilňovať krvný obeh, skvalitňuje činnosť srdca a oživuje pleť. Sauna má predovšetkým výborný preventívny účinok. Hotel Modena*** poskytuje hosťom aj aktívnejší druh odpočinku vo fitness centre, kde sú k dispozícii pre hotelových hostí zdarma kardio a aj rôzne posilňovacie stroje. Prevádzková doba wellness so saunou a vírivou vaňou je od 10:00 do 23:00 a fitness centra od 10:00 do 22:00. Požadované služby je nutné si rezervovať vopred na telefónnom čísle: +421 2 58 59 7293 alebo +421 948 998 488, prípadne emailom na modena@hotelmodena.sk.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Vlčie hrdlo 1, 82107 Bratislava
Recepcia:

24 hodinová prevádzka

Dostupnosť:
-
Okolie:
-
Popis izieb:
Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Informačná služba, Výťah, Zdravotné stredisko, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Bezbariérový prístup, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Cateringové služby, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Taxi, Úschovňa bicyklov, Zmenáreň, Kaderníctvo, Internetový kútik, Fitness, Sauna, Wellness/ kúpele, Whirlpool, Reštaurácia, Pizzéria, Záhrada, Grill
Kapacita:
25(+12)
Stravovanie:

Kompletné gastronomické služby poskytuje reštavrácia Maranello ristorante, patriaca k hotelu.

Zemepisná šírka:
48.1297121
Zemepisná dĺžka:
17.1732659
Zviera:

Mapa lokalityHotel Modena*** Hotel Modena*** Hotel Modena***  - Novootvorený, čiastočne zrekonštruovaný hotel situovaný v časti Bratislava - Ružinov. Je vzdialený 6 km od historického centra s jednoduchým prístupom k turistickým atrakciám a nákupným strediskám. Návštevníkom ponúkame kvalitné ubytovacie a tiež gastronomické služby za bezkonkurenčné ceny, vhodné pre obchodných cestujúcich, turistov alebo rodiny. Vo všetkých priestoroch, vrátane izieb je k dispozícii bezplatné Wifi pripojenie a disponuje bezbariérovým prístupom. Wellness Hotela Modena*** Vám ponúka jedinečnú možnosť využitia služieb v súkromí len pre Vás, Vašu rodinu alebo priateľov. Privátny wellness Vám poskytne ničím nerušený relax v príjemnom prostredí. Naša vírivá vaňa Vás účinne odpúta od každodenných starostí i stereotypu. Optimálne nastavená voda napomáha k odstráneniu stresu a tiež znižuje a uvoľňuje aj napätie vo svaloch. Pôsobí blahodarne nielen na zdravie, ale je tiež skutočným balzamom na dušu. Môže v nej relaxovať až 7 osôb naraz. Liečivé účinky saunovania sú známe už od nepamäti. V našich priestoroch ponúkame taktiež fínsku saunu, ktorá uvoľňuje telo i dušu, nervové napätie, prináša psychickú a fyzickú relaxáciu a regeneráciu síl. Sauna dokáže uviesť do harmonického a rovnovážneho stavu Vaše telo aj myseľ.. Pomáha posilňovať krvný obeh, skvalitňuje činnosť srdca a oživuje pleť. Sauna má predovšetkým výborný preventívny účinok. Hotel Modena*** poskytuje hosťom aj aktívnejší druh odpočinku vo fitness centre, kde sú k dispozícii pre hotelových hostí zdarma kardio a aj rôzne posilňovacie stroje. Prevádzková doba wellness so saunou a vírivou vaňou je od 10:00 do 23:00 a fitness centra od 10:00 do 22:00. Požadované služby je nutné si rezervovať vopred na telefónnom čísle: +421 2 58 59 7293 alebo +421 948 998 488, prípadne emailom na modena@hotelmodena.sk.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt