Elisabeth Old Townexteriér
exteriér

cena od

500 €

Akcie:

Ubytovanie Bratislava
Bratislava (okres) , Región / Kraj Bratislavský región , Slovensko

Ubytovaciezariadenie Elisabeth Old Town sa nachádza v tesnej blízkosti staréhomesta. Je len pár krokov od krásneho historického kostola sv. Alžbety, ktorý je medzi domácimi a turistami známy aj ako Modrý kostolík.V prípade, že hľadáte pekné ubytovanie v centre mesta,Elisabeth Old Town je pre vás tá správna voľba. Elisabeth Old Town vásprivíta v útulných priestoroch, ktoré dýchajú históriou a zahrnie vásprofesionálnou starostlivosťou. V bezprostrednej blízkosti hotela, len párminút chôdze, sa nachádza aj nová autobusová stanica Nivy, ktorá ponúkakombináciu nákupného centra s autobusovou stanicou a tržnicou. V prípade, žeprichádzate do Bratislavy za kultúrou, máme pre Vás dobrú správu - Slovenskénárodné divadlo je vzdialené ani nie kilometer. Ak máte radi nákupy a veľkénákupné centrá odporúčame navštíviť Eurovea shopping centrum, kde nájdete viacako 200 svetových značiek pod jednou strechou. Okrem obchodov je tu aj mnohoreštaurácií a detský kútik Maxiland s množstvom preliezok, čo určite oceniavaše deti. Prechádzka promenádou popri Dunaji, nie je tiež zlávoľba. PonúkameVám 38 komfortne zariadených izieb, z ktorých všetky sú plne vybavenébezplatným internetovým pripojením, televíziou, sociálnym zariadením asprchou. Ubytovanie je riešené formou útulných izbičiek, ktoréposkytujú všetko, čo potrebujete pre váš krátkodobý pobyt. Vponuke máme celkovo 14 jednolôžkových izieb, 16 dvojlôžkových izieb, 3trojlôžkové izby, 3 štvorlôžkové izby a 2 rodinné izby pre 5-6 osôb. V spoločných priestoroch s gaučom a kreslami na prízemí, môžete využiť možnosť posedenia a za pár centov si dopriať aj lahodnú kávičku. V objekte sa taktiež nachádza miestnosť na odkladanievašej batožiny, bicyklov a podobne. Verejné platené parkovacie miesta sú k dispozícii v okolí hotela, viac info na https://paas.sk/Pondelok - piatok od 08:00 - 24:00, sadzba 2€ /hod. Sobota - nedeľa od 08:00 - 24:00, sadzba 1€ /hod.

X

Galéria obrázkov

  • exteriér
  • parkovanie
  • raňajky
  • raňajky
  • raňajky
  • raňajky
  • raňajky
  • raňajky


Detailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Klemensova 2, 81109 Bratislava
Recepcia:

07:00-23:30

Dostupnosť:

Ak prídete na hlavnú železničnú stanicu, choďte električkou čislo 1 na Námestie SNP, odtiaľ pokračujte smerom od Tesca na Dunajskú alebo Groslingovu ulicu.

Ak prídete na AS Mlynské Nivy, choďte trolejbusom číslo 202/205 až na konečnú zástavku Nemocnica sv. Michala (Rajská). Odtiaľ pokračujte smerom od Tesca na Dunajskú alebo Groslingovu ulicu.

Náš hotel spája Dunajskú a Groslingovú ulici približne v polovici, nachádzame sa hneď na rohu ulice č.2.

Okolie:
-
Popis izieb:

Všetky izby sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou, bezplatným pripojením na internet a súkromnou kúpeľnou. Rýchlo varná kanvica a príslušenstvo na prípravu kávy/čaju je pripravené na každej izbe a môžete využívať zdarma.

Exteriér:
Výťah, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Úschovňa bicyklov, Kino, Divadlo, Vináreň, Kaviareň, Grill
Kapacita:
26(+0)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
48.144625002923
Zemepisná dĺžka:
17.117993993485
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map


Elisabeth Old Town Elisabeth Old Town Ubytovaciezariadenie Elisabeth Old Town sa nachádza v tesnej blízkosti staréhomesta. Je len pár krokov od krásneho historického kostola sv. Alžbety, ktorý je medzi domácimi a turistami známy aj ako Modrý kostolík.V prípade, že hľadáte pekné ubytovanie v centre mesta,Elisabeth Old Town je pre vás tá správna voľba. Elisabeth Old Town vásprivíta v útulných priestoroch, ktoré dýchajú históriou a zahrnie vásprofesionálnou starostlivosťou. V bezprostrednej blízkosti hotela, len párminút chôdze, sa nachádza aj nová autobusová stanica Nivy, ktorá ponúkakombináciu nákupného centra s autobusovou stanicou a tržnicou. V prípade, žeprichádzate do Bratislavy za kultúrou, máme pre Vás dobrú správu - Slovenskénárodné divadlo je vzdialené ani nie kilometer. Ak máte radi nákupy a veľkénákupné centrá odporúčame navštíviť Eurovea shopping centrum, kde nájdete viacako 200 svetových značiek pod jednou strechou. Okrem obchodov je tu aj mnohoreštaurácií a detský kútik Maxiland s množstvom preliezok, čo určite oceniavaše deti. Prechádzka promenádou popri Dunaji, nie je tiež zlávoľba. PonúkameVám 38 komfortne zariadených izieb, z ktorých všetky sú plne vybavenébezplatným internetovým pripojením, televíziou, sociálnym zariadením asprchou. Ubytovanie je riešené formou útulných izbičiek, ktoréposkytujú všetko, čo potrebujete pre váš krátkodobý pobyt. Vponuke máme celkovo 14 jednolôžkových izieb, 16 dvojlôžkových izieb, 3trojlôžkové izby, 3 štvorlôžkové izby a 2 rodinné izby pre 5-6 osôb. V spoločných priestoroch s gaučom a kreslami na prízemí, môžete využiť možnosť posedenia a za pár centov si dopriať aj lahodnú kávičku. V objekte sa taktiež nachádza miestnosť na odkladanievašej batožiny, bicyklov a podobne. Verejné platené parkovacie miesta sú k dispozícii v okolí hotela, viac info na https://paas.sk/Pondelok - piatok od 08:00 - 24:00, sadzba 2€ /hod. Sobota - nedeľa od 08:00 - 24:00, sadzba 1€ /hod.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt