Hotel Tereza***
cena od

70 €

Akcie:

Ubytovanie Bratislava
Bratislava (okres) , Región / Kraj Bratislavský región , Slovensko

Hotel Tereza je hotel v štýle amerických motelov, ktoré poskytujú zákazníkom dávku súkromia a pohodlia a poskytujú množstvo služieb za rozumnú cenu. Architektonické riešenie objektu hotela je prízemné a každá izba má samostatný vchod z exteriéru. Izby sú priestranné a moderne zariadené. 

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Hradská 20, 82107 Bratislava
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

Naša poloha je veľmi výhodná, nachádzame sa v tichej mestskej časti Bratislava Vrakuňa. Vzdialenosť od centra mesta je 10 minút a vo vzdialenosti 2 km sa nachádza výjazd na diaľničný obchvat D 16 Viedeň, Budapešť a Brno, resp v opačnom smere Trenčín, Nitra, Žilina. Výhodou je takisto vzdialenosť od letiska M.R.Štefánika, ktoré je dostupné prostredníctvom diaľnice do 10min.

Popis izieb:

Izby

Priestranné, 30 m2, moderne zariadené. Vybavené veľkými a pohodlnými posteľami (manželské aj oddelené, hygienicky upravené pre každého zákazníka), TV LCD- uhlopriečka 80 cm s  600 satelitnými kanálmi, možnosť prístupu na vysokorýchlostný internet (WiFi), samostatná kúpelňa so sprchovým kútom a WC.

Apartmány

Priestranné 52 m2, vybavené luxusne aj s príslušenstvom, rozdelené na obývaciu časť, spálňu a elegantnú kúpeľňu s vaňou, bidetom a WC. Obývacia izba je vybavená TV- LCD s uhlopriečkou 80 cm a 600 satelitnými kanálmi. Samozrejmosťou sú trezorová schránka a hotelový telefón.

Ďalšou súčasťou apartmánu je pracovný kútik vybavený prístupom na vysokorýchlostný Internet. V kuchynskom kútiku nájdete okrem iného aj kávovar, rýchlovarnu kanvicu, mikrovlnú rúru a chladničku. Spálňa je vybavená priestrannou posteľou so zdravotným - hygienicky upraveným matracom a TV.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Informačná služba, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Taxi, Úschovňa bicyklov, Bazén - vnútorný, Tenisový kurt, Fitness, Vyhliadkové lety, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Záhrada, Snack bar, Grill
Kapacita:
9(+3)
Stravovanie:

Reštaurácia a Snack bar

Celková kapacita reštaurácie je 45 miest, otvorená denne od 7 - 22 hod. V letnej sezóne je otvorená aj terasa. Podávanie raňajok je od 6 - 11 hod, obedy - večere - teplé jedlá podávame od 11 - 22 hod. Vychádzajúc v ústrety hosťom nieje pre nás problém pripraviť skoršie raňajky. Vysoko - rýchlostné pripojenie WiFi je k dispozícii vo verejných priestoroch hotela, na letnej terase, ako aj na jednotlivých izbách.

Zemepisná šírka:
48.152733
Zemepisná dĺžka:
17.1980938
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Hotel Tereza*** Hotel Tereza*** Hotel Tereza je hotel v štýle amerických motelov, ktoré poskytujú zákazníkom dávku súkromia a pohodlia a poskytujú množstvo služieb za rozumnú cenu. Architektonické riešenie objektu hotela je prízemné a každá izba má samostatný vchod z exteriéru. Izby sú priestranné a moderne zariadené. 

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt