Penzión Termal
cena od

70 €

Akcie:

Ubytovanie Bojnice
Prievidza (okres) , Región / Kraj Horná Nitra , Slovensko

Penzion Termal sa nachádza v malom kúpeľnom mestečku Bojnice v priamom susedstve Bojnických kúpeľov a spolu s reštauráciou, kaviarňou aa soľnou jaskyňou tvorí príjemný komplex s možnosťou využitia širokej škály liečebných procedúr.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Kúpeľná ulica 1647/8, 97201 Bojnice
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

Bojnický zámok

Bojnický zámok patrí k najromantickejším a najnavštevovanejším kultúrnym pamiatkam v strednej Európe... Interiér zámku ukrýva množstvo umelecko-historických exponátov, ktoré zhromaždil najmä posledný majiteľ zámku Ján Pálfi. Každoročne sa tu konajú akcie ako Valentínsky víkend, Medzinárodný festival duchov a strašidiel, Rozprávkový zámok, Rytierske dni, Šľachtické Vianoce. Obľúbené sú tiež nočné prehliadky zámku.

ZOO Bojnice

Najstaršia a najznámejšia ZOO na Slovensku. Celková rozloha je 42 ha, expozičná časť sa rozprestiera na 20 ha. V ZOO je umiestnených približne 355 druhov zvierat, čo predstavuje cez 1800 jedincov.

Kúpele Bojnice

Kúpele Bojnice v srdci Slovenska sú pokojným miestom, ktoré svojou klímou a zložením termálnych vôd vytvárajú ideálne podmienky pre liečbu pohybového ústrojenstva a nervových chorôb.

Kúpalisko Čajka, Bojnice

Letné kúpalisko Čajka leží v nádhernej scenérii v blízkosti bojnického zámku a zoologickej záhrady. Plavecký 50-metrový bazén má teplotu 26 - 28 °C, malý a veľký detský bazén má teplotu okolo 30 °C. Dva tobogany a šmýkačka majú vlastný dojazdový bazénik.

Sokoliari Aquila, Bojnice

Každé leto predvádzajú dravce na svojej stálej scéne len 50 metrov od Bojnického zámku, v nočných hodinách predvádzajú pútavú ohňovú show. Návšteva sa Vám určite vyplatí.

Tandemové a sólo zoskoky z lietadla

Kto z nás občas nezatúži pozrieť sa na svet z vtáčej perspektívy? Čo sa vyrovná skvelému pocitu z ovládnutia výšok? Jednou z možností, ako priamo prežiť skutočný voľný pád, je tandemový zoskok. www.zoskok.sk

Lety lietadlom - letisko

Prievidza Viac informácií nájdete na stránke: www.aeroklub-prievidza.sk

Minigolf

Miniaturgolfové ihrisko sa nachádza v mestskom parku medzi Bojnicami a Prievidzou. Jazdecké kluby Jazdecký klub Mitani, Korúrany (Opatovce nad Nitrou) 

Jazdecký areál a hipocentrum Majer (Prievidza, pri letisku) 
Jazdecký klub Navaho, Remata (Ráztočno) 
Jazdecký kub HIPO MÁČOV, Máčov (Diviaky nad Nitricou) 
Monty ranč, Vyšehradné (Nitrianske Pravno) Lyžiarske strediská - Fačkovské sedlo, Poruba, Remata, Čičmany

Popis izieb:

Ubytovať sa môžu návštevníci penziónu v izbách vybavených TV, minibarom, samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, alebo apartmánoch pozostávajúcich zo spálne a obývacej izby s TV, minibarom, sedacej súpravy, ktorá slúži v prípade potreby aj ako prísteľka a samostatnej kúpelne so sprchovým kútom. Pre imobilných návštevníkov ponúkame jednu dvojposteľovú izbu na prízemí s bezbariérovým prístupom a príslušným vybavením.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Informačná služba, Parkovisko, Záhrada, Internet, Bazén - vnútorný, Tenisový kurt, Fitness, Biliard, Sauna, Wellness/ kúpele, Masáže, Reštaurácia, Záhrada, Grill
Kapacita:
6(+4)
Stravovanie:

Reštaurácia penziónu má kapacitu 35 miest na sedenie a slúži okrem podávania stravy návštevníkom penziónu aj ako vhodné miesto na organizovanie osláv, malých svadieb, školení alebo aj len ako príjemné miesto na posedenie s priateľmi.

Zemepisná šírka:
48.769752609852
Zemepisná dĺžka:
18.574050215344
Zviera:
-

Mapa lokalityPenzión Termal Penzión Termal Penzion Termal sa nachádza v malom kúpeľnom mestečku Bojnice v priamom susedstve Bojnických kúpeľov a spolu s reštauráciou, kaviarňou aa soľnou jaskyňou tvorí príjemný komplex s možnosťou využitia širokej škály liečebných procedúr.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt