Hotel Squash
cena od

54 €

Akcie:

Ubytovanie Prievidza
Prievidza (okres) , Región / Kraj Horná Nitra , Slovensko

Hotel Squash sa nachádza v blízkosti historickej časti Prievidze na hlavnom cestnom ťahu. Našim cieľom je ponúkať kombináciu kvalitnej stravy a prvotriednych potravín, vynikajúcich služieb, správnych a použiteľných informácií v príjemnej atmosfére.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Necpalská cesta 16, 97101 Prievidza
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

Mesto Prievidza ponúka viacero nákupných, kultúrnych a športových možností. Neďaleko od Hotela Squash cca 1km sa nachádza významné kúpeľné mesto Bojnice s bohatou históriou a krásnym prírodným prostredím. Kúpele s vonkajším a vnútorným horúcim bazénom, saunami poskytujú služby najnáročnejším zahraničným návštevníkom. Bojnický zámok je jedným z najkrajších romantických zámkov na ktorom Vám vieme zabezpečiť svadbu vašich snov V blízkosti je zoologická záhrada a amfiteáter s programom sokoliarov. Hotel sa nachádza približne v strede Hornonitrianskej kotliny, pri pohorí Vtáčnik, Žiar a Malá Magura, v oblasti ktorá ponúka dostatok možností pre turistiku a v zime dobré podmienky pre bežecké a zjazdové lyžovanie. V okolí je štrnásť lyžiarskych stredísk, ktoré uspokoja nenáročných ako i náročnejších lyžiarov.

Popis izieb:

Hotel má dva apartmány*** pre rodiny s deťmi a desať komfortných dvojlôžkových a jednolôžkových izieb*** s možnosťou prístelky. K dispozícií je i detská postieľka pre najmenších.Pre majiteľov a milovníkov zvierat, hotel ponúka možnosť ubytovania aj s domácimi zvieratkami.

Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením s hygienickými pomôckami, manželskou alebo rozdelenými posteľami, chladničkou, satelitným televízorom a možnosťou WI – FI pripojením na internet. Fén Vám zapožičiame na  recepcii hotela.

Parkovisko pred hotelom s asi 20 parkovacími miestami je monitorované kamerami a je možnosť parkovania až dvomi autobusmi. V prípade príchodu na motocykloch, vieme zabezpečiť ich uzamknutie v priestoroch hotela.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Prednášková sála, Domáci maznáčikovia - malí, Bezbariérový prístup, Klimatizácia, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Kaderníctvo, Tenisový kurt, Fitness, Squash/ricochet, Lyžiarsky vlek, Stolný tenis, Požičovňa bicyklov, Biliard, Požičovňa športového náradia, Sauna, Detské ihrisko, Wellness/ kúpele, Whirlpool, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Grill
Kapacita:
10(+7)
Stravovanie:

Reštaurácia pozostáva zo samostatnej reštauračnej časti – baru a zimnej záhrady- kaviareň. Zariadená je veľmi útulne a priestranne, priestory sú zaujímavé vystavenými obrazmi (možnosti predaja) a starožitným nábytkom.

Reštaurácia ponúka chutnú domácu kuchyňu so slovenskými ako i s medzinárodnými jedlami, široký výber destilátov ako i slovenských a českých vín. Jedlá z hovädzieho, jahňacieho a bravčového mäsa používame výlučne z ekologicky chovaných zvierat z blízkych fariem Veľká Čausa, Lipník, Chrenovec a iné. Pekárenské výrobky ako chlebík, pečivo a koláče podávame výlučne z najlepších pekárni v našom regióne.

K dispozícií rodičom máme i detský kútik, kde sa deti v pokoji prehrajú a tým umožnia rodičom príjemné posedenie v našom hoteli. V reštaurácii máme vždy dennú tlač a môžete sa bezplatne pripojiť na internet cez bezdrôtové zariadenie.

Zemepisná šírka:
48.7770984
Zemepisná dĺžka:
18.6264286
Zviera:

Mapa lokality

Detail map


Hotel Squash Hotel Squash Hotel Squash sa nachádza v blízkosti historickej časti Prievidze na hlavnom cestnom ťahu. Našim cieľom je ponúkať kombináciu kvalitnej stravy a prvotriednych potravín, vynikajúcich služieb, správnych a použiteľných informácií v príjemnej atmosfére.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt