Penzión Bojnice
cena od

22 €

Akcie:

Ubytovanie Bojnice
Prievidza (okres) , Región / Kraj Horná Nitra , Slovensko

UŽITE SI BOJNICE S PENZIÓNOM BOJNICE - či už prichádzate do Bojníc za oddychom alebo pracovne, náš penzión je ideálnym miestom pre krátkodobé aj dlhodobé pobyty. Ubytujte sa u nás, vyrazte sa poznávaním mesta a okolia, v noci si oddýchnite po zážitkami preplnenom dni. Ráno Vám pripravíme výdatné raňajky a ďalší pekný deň sa môže začať.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Prievidzská 39, 97201 Bojnice
Recepcia:

Recepcia otvorená 24 hod počas hlavnej sezóny Máj - September.

Personál je k dispozícii po dohode aj v ostatnom čase.

Dostupnosť:

Penzión je ľahko dostupný z hlavných príjazdných smerov, je situovaný 100 m od zástavky MHD (č.3, 50, 51), 3 km od autobusovej a železničnej stanici Prievidza.

Okolie:

Penzión sa nachádza 500 m od historického centra s množstvom kaviarní, reštaurácií a obchodov. Neďaleko je Bojnický Zámok , ZOO, kúpalisko Čajka, Prírodný amfiteáter Sokoliarov, Múzeum Praveku, Prepoštská Jaskyňa. Bojnické kúpele, jazdecký areál aj vyhliadkové lety sú v blízkom okolí Bojníc. Medzi ďalšie atrakcie okolia patrí vodný svet Sebedražie, golfové centrum alebo banský skanzen.

Popis izieb:

Všetky naše priestranné izby sú zariadené a vybavené tak, aby spľňali štandard a komfort dvojhviezdičkového penziónu. Celkový počet izieb je 17 z toho 7 dvojlôžkových, 5 dvojlôžkových s prístelkou a 5 trojlôžkových.

Vybavenie izby a ponuka služieb:

-Kúpeľna so sprchovacím kútom a toaletou

-Kúpeľna je vybavená základnými hygienickými potrebami

-Uteráky a osuška

-Televízor so satelitným príjmom

-WiFi pripojenie bezplatne

-Zapožičanie sušiča vlasov alebo rýchlovarnej konvice bezplatne

-Ponuka nápojov a pochutín

-Možnosť raňajok na izbe

-Všetky izby sú nefajčiarske

Exteriér:
Informačná služba, Bezpečnostná schránka, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Taxi, Sauna, Nočný klub, Diskotéka, Detské ihrisko, Kino, Zber húb, Rybolov, Jazda na koni, Wellness/ kúpele, Vyhliadkové lety, Masáže, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Vináreň, Kaviareň, Cukráreň, Pivnica
Kapacita:
5(+0)
Stravovanie:

Raňajky ponúkame v našej jedálni a la carte alebo bufetovou formou. V penzióne ponúkame kávu, nealko nápoje a pochutiny. 

V blízkosti penziónu sa nachádza viacero reštaurácií, pizzerií, barov a kaviarni.  Našim hosťom poskytujeme 10% zľavu v reštaurácii Biograf, ktorá sa nachádza v centre Bojníc.

Taktiež je možnosť objednať si dovoz jedla priamo na penzión alebo na izbu.

Obedy a večere v našom penzióne zabezpečíme pre veľké skupiny dohodou.

Zemepisná šírka:
48.779948898002
Zemepisná dĺžka:
18.588953018188
Zviera:

Mapa lokalityPenzión Bojnice Penzión Bojnice UŽITE SI BOJNICE S PENZIÓNOM BOJNICE - či už prichádzate do Bojníc za oddychom alebo pracovne, náš penzión je ideálnym miestom pre krátkodobé aj dlhodobé pobyty. Ubytujte sa u nás, vyrazte sa poznávaním mesta a okolia, v noci si oddýchnite po zážitkami preplnenom dni. Ráno Vám pripravíme výdatné raňajky a ďalší pekný deň sa môže začať.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt