Hotel BELASSI
cena od

76 €

Akcie:

Romantický víkend

Potrebujete zabudnúť na každodenné starosti? Užite si romantický víkend so svojím partnerom v kúpeľnom mestečku, ktorého dominantou je najromantickejší zámok Strednej Európy.
Pobyt zahŕňa:.
2x ubytovanie v dvojposteľovej izbe vrátane raňajok, ktoré Vám radi naservírujeme na izbe
1x uvítací drink
1x ovocný tanier
1x romantická večera pri sviečkach s fľašou vína
vstup do kúpeľov (1 hod vstup do bazéna a 1 hod saunový svet)
bezplatné parkovanie v podzemných garážach hotela
možnosť neskorého check-out do 14.00 hod

Cena pre 2 osoby – 163 EUR

Predĺžený víkend v Best Western Hoteli Belassi

Pobyt zahŕňa:
3x ubytovanie v dvojposteľovej izbe
3x exkluzívne raňajky formou švédskych stolov
1x návšteva Zoo
1x návšteva Bojnického zámku

Cena pre 2 osoby – 183 EUR

Ubytovanie Bojnice
Prievidza (okres) , Región / Kraj Horná Nitra , Slovensko

Hotel BELASSI poskytuje komfortné ubytovanie v srdci historického mesta Bojnice. Hotel sa nachádza v blízkosti najnavštevovanejšieho monumentu v Strednej Európe, Bojnického zámku.

X

Galéria obrázkov

  • Recepcia
  • Terasa
  • Vstup do hotela
  • Terasa
  • Recepcia


Detailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Sládkovičova 46, 97201 Bojnice
Recepcia:

Non-stop

Dostupnosť:

Hotel je vzdialený 2 km od železničnej stanice v Prievidzi. Zo železničnej a autobusovej stanice v Prievidzi sa do Bojníc dostanete autobusom č. 3.

Okolie:

Skúste okúzlujúcu a pokojnú atmosféru blízkych kúpeľov situovaných v pohorí Malá Magura. Vychutnajte si jazdenie na koňoch, turistiku v okolitých horách, v zime množstvo lyžiarskych a snowbordových príležitostí.

Popis izieb:

1/1 – jednolôžková izba (celkový počet týchto izieb 2, z toho jedna izba je upravená bezbariérovo), 1/2 – štandardná dvojlôžková izba s oddelenými posteľami (počet izieb 10), DeLuxe 1/2 – luxusná dvojlôžková izba s manželskou posteľou bez možnosti prístelky (počet izieb 2), DeLuxe 1/2 + 2 – luxusná dvojlôžková izba s manželskou posteľou a pohovkou – možnosť prístelky ( počet izieb 5), Apartmán DeLuxe – 3 izbový luxusný apartmán (spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s pohovkou – možnosť prístelky, detská izba s poschodovou posteľou) počet apartmánov 1.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Informačná služba, Výťah, Zdravotné stredisko, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Obchodné centrum, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Bezbariérový prístup, Klimatizácia, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Rezervácia leteniek, Cateringové služby, Sprievodca, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Taxi, Úschovňa bicyklov, Sekretárske služby, Kaderníctvo, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Tenisový kurt, Bowling, Squash/ricochet, Lyžiarsky vlek, Telocvičňa/ športová hala, Minigolf, Biliard, Golf, Golfový trenažér, Požičovňa lyží, Sauna, Diskotéka, Detské ihrisko, Kino, Zber húb, Rybolov, Jazda na koni, Wellness/ kúpele, Vyhliadkové lety, Masáže, Reštaurácia, Bar, Pizzéria, Kaviareň, Záhrada, Cukráreň
Kapacita:
13(+4)
Stravovanie:

Reštaurácia Belassi Cafe&Restaurant podáva široké spektrum kvalitných jedál a nápojov so zameraním na mediteránsku kuchyňu. V letných mesiacoch si môžete kvalitné jedlo vychutnať na letnej terase s výhľadom na krásnu hotelovú záhradu. Otváracie hodiny: utorok - sobota od 11.00 do 22.00 hod.

Zemepisná šírka:
48.7801802
Zemepisná dĺžka:
18.5839548
Zviera:

Mapa lokalityHotel BELASSI Hotel BELASSI Hotel BELASSI poskytuje komfortné ubytovanie v srdci historického mesta Bojnice. Hotel sa nachádza v blízkosti najnavštevovanejšieho monumentu v Strednej Európe, Bojnického zámku.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt