4 ubytovaní

Ubytovanie Zázrivá

Jánošíkov Dvor

Jánošíkov Dvor

Cena od

100€

Penzión a Drevenica Jánošíkov dvor sú situované v Zázrivej pod hrebeňmi Malého a Veľkého Rozsutca v krásnom prírodnom prostredí národného parku Malá Fatra. Unikátne dobové drevenice zachovávajúce pôvodný ráz slovenskej ľudovej architektúry vám pocit spätost...

Komentárov(0) Zobrazení (9631x) Viac...

Penzion Solisko

Penzion Solisko

Cena od

75€

Penzión Solisko je situovaný v centre malebnej rázovitej obci Zázrivá na severnom Slovensku na území dolnej Oravy. V očarujúcej scenérii pod Rozsutcom môžete stráviť príjemné chvíle s rodinou či priateľmi. Zázrivá svojou krásou očarila už nejedného turistu....

Komentárov(0) Zobrazení (5372x) Viac...

Hotel Havrania

Hotel Havrania

Cena od

125€

Objavujte krásy Oravy v hotelu Havrania!

Komentárov(0) Zobrazení (832x) Viac...

Hájenka Zázrivá Apartments

Hájenka Zázrivá Apartments

Cena od

270€

Komentárov(0) Zobrazení (169x) Viac...


Ubytovanie Zázrivá

Ubytovanie Zázrivá

Športcentrum Malá Lučivná je lyžiarske stredisko rozprestierajúce sa v nádhernom prostredí Zázrivskej doliny v majestátnom pohorí Malá Fatra, priamo medzi obcami Zázrivá a Párnica. Stredisko sa nachádza iba 13 km od mesta Dolný Kubín a svojim návštevníkom ponúka skvelé možnosti pre snowbordovanie a lyžovanie.

Stredisko je výbornou voľbou pre rodiny s deťmi, lyžiarov a snoubordistov začiatočníkov, pokročilých ako aj pre profesionálov. Športcentrum Malá Zázrivá svojim návštevníkom ponúka zjazdovky všetkých obtiažností a nachádza sa tu aj jedna z najstrmších zjazdoviek na Slovensku, čierna zjazdovka rovno pri dvojsedačke. Svojim návštevníkom stredisko ponúka aj bohaté služby. Nachádza sa tu požičovňa lyží a snowbordov, lyžiarska škôlka ako aj lyžiarska škola. Zjazdovky sú zasnežované z časti prírodne a dve tretiny zjazdoviek sú zasnežované technickým zasnežovaním.

Lyžiarske stredisko Vás očarí aj svojou nádhernou prírodou, ktorá ponúka možnosti pre turistiku. Pútavá je aj návšteva iba 13 km vzdialeného mesta Dolný Kubín. K jeho kultúrnym pamiatkam patrí bývalý Župný dom na Hviezdoslavovom námestí, Evanjelický kostol alebo Kostol svätej Kataríny Alexandrijskej. Pri prechádzkach po meste môžete pozorovať nádherné historické budovy Čaplovičovej bibliotéky, Radnice alebo budovu Štátnej školy postavenej v roku 1894. Zaujímavá je aj prechádzka po Kolonádovom moste, návšteva Pamätníka oslobodenia alebo Pamätnej tabule Jána Matušku, autora dnešnej hymny. Dolný Kubín je mesto, ktoré sa spája s menom Pavla Országa Hviezdoslava, ktorý tu žil a pracoval. V meste sa preto nachádza aj jeho pamätný dom, kde žil, pracoval ako aj zomrel. Nachádza sa tu aj Hviezdoslavovo múzeum. Zaujímavé je aj múzeum Florinov dom, ktoré je venované tomuto diplomatovi a publicistovi. V blízkosti mesta sa nachádza aj najnavštevovanejší hrad na Slovensku Oravský zámok pochádzajúci z 13. storočia. Zábavné chvíle Vám v meste zaručí návšteva aquaparku Aquarelax Dolný Kubín, ktorý ponúka množstvo atrakcií.

Pri návšteve lyžiarskeho strediska sa môžete ubytovať v kaštieli alebo v hoteloch, kde Vám ponúknu služby tej najvyššej kvality.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt