Penzión Zemianska kúria
cena od

44 €

Akcie:

Ubytovanie Dolný Kubín
Dolný Kubín (okres) , Región / Kraj Orava , Slovensko

Penzión Zemianska kúria sa nachádza v krásnej dolnooravskej lokalite pod Chočom. Tichá lokalita medzi horami v blízkosti Dolného Kubína. Výborná poloha penziónu umožňuje hosťom široké kultúrne, športové aj relaxačné vyžitie. Okolie je vhodné na turistiku a prechádzky v prírode. V okolí sa nachádza hneď niekoľko kultúrnych pamiatok, aquaparkov a lyžiarských stredísk. 

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Vyšnokubínska 64, 02601 Dolný Kubín
Recepcia:

7:00-22:00

Dostupnosť:
-
Okolie:

Vo voľnom čase majú hostia v zime aj v lete o zábavu a relax postarané. V blízkom okolí majú možnosť navštíviť obľúbené lyžiarske strediská Ski Park Kubínska Hoľa a SkiPark Racibor. Aj v lete je tu možnosť oddychu a túlania sa po krásnych horách v okolí , ktoré sú rajom pre cyklistov a turistov. V obci, iba 400 m od nášho penziónu je turistický chodník k Chočským vrchom . V blízkom okolí sa nachádza Oravský Podzámok (10km) , kde je aj možnosť splavovania najkrajšieho úseku rieky Oravy plťou, rovnako ako obľúbený rafting. Oravský hrad je vzdialený iba 8 km od penziónu a Likavský hrad 14 km. Vo voľnom čase majú naši hostia možnosť navštíviť aquapark Aqua Relax v Dolnom Kubíne. Známy a obľúbený Thermal Park Bešeňová je vzdialený necelých 13 km, a aquapark Tatralandia pri Liptovskej Mare len 25 km. Necelých 19 km od penziónu môžu objaviť skanzen Vlkolínec, kde sa doslova zastavil čas.

Popis izieb:

Rekonštruovaná historická budova penziónu ponúka hosťom príjemnú atmosféru a oddych v 6 priestranných dvojlôžkových izbách. Zariadenie izieb v kombinácii klasiky z masívneho dreva sa prelína so štýlovým tmavým nábytkom ladiacim k masívnym hradám. Do vybavenia každej izby patrí LCD televízor so satelitnými programami, bezplatná wifi v celom objekte a vlastná kúpeľňa so sprchou, toaletou a umývadlom.

Exteriér:
Informačná služba, Zdravotné stredisko, Obchodné centrum, Izbová služba, Bezbariérový prístup, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Cateringové služby, Úschovňa bicyklov, Lyžiarsky vlek, Úschovňa lyží, Sauna, Zber húb, Jazda na koni, Wellness/ kúpele, Masáže, Bar, Kaviareň, Lobby bar, Snack bar
Kapacita:
4(+0)
Stravovanie:

Súčasťou budovy Zemianskej kúrie je aj reštaurácia a salónik na oddych pre ubytovaných hostí. Zo salónika sa vychádza na krytú terasu. Záleží nám na tom, aby sa u nás cítili ako doma a aby sa k nám aj radi vracali.

Zemepisná šírka:
49.182466273727
Zemepisná dĺžka:
19.315781125903
Zviera:
-

Mapa lokalityPenzión Zemianska kúria Penzión Zemianska kúria Penzión Zemianska kúria sa nachádza v krásnej dolnooravskej lokalite pod Chočom. Tichá lokalita medzi horami v blízkosti Dolného Kubína. Výborná poloha penziónu umožňuje hosťom široké kultúrne, športové aj relaxačné vyžitie. Okolie je vhodné na turistiku a prechádzky v prírode. V okolí sa nachádza hneď niekoľko kultúrnych pamiatok, aquaparkov a lyžiarských stredísk. 

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt