Penzión Vivendi
cena od

59 €

Akcie:

Ubytovanie Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

Novopostavený moderný dom Vivendi má charakter rodinného dovolenkového domu. Je určený pre ľudí, ktorí preferujú stráviť svoju dovolenku v kruhu rodiny či známych, uprednostňujú komfort, pohodlie a kvalitné služby. Dom je samostatne stojaci s veľkou oplotenou záhradou.

X

Galéria obrázkov

  • Zahrada
  • Altanok
  • Zahrada
  • Liptovska Mara
  • Ihrisk
  • Liptov


Detailný popis

Typ zariadenia:
Vila
Adresa:
J. Žuffu 25, 03101 Liptovský Mikuláš
Recepcia:
-
Dostupnosť:
-
Okolie:

Dom Vivendi nájdete na strategickom mieste v pokojnej mestskej časti Palúdzka v meste Liptovský Mikuláš, vo veľmi tichom prostredí pri brehu rieky Váh. Má atraktívnu polohu, od centra mesta je vzdialený len 10 minút pešou chôdzou. Nachádza sa neďaleko najvyhľadávanejších atrakcií Liptova, napríklad SKI Jasná Nízke Tatry alebo Aquapark Tatralandia. V meste Liptovský Mikuláš s mnohými historickými pamiatkami, športoviskami a možnosťami kultúrneho vyžitia, nenájdete lepšie miesto pre strávenie voľných dovolenkových chvíľ v kruhu vašich najbližších.

Popis izieb:

Dom má maximálnu kapacitu 6 osôb a je ideálny pre rodiny s deťmi alebo pre ucelenú skupinu ľudí. Ponúka vysoko moderné kuchynské vybavenie, ktoré vám uľahčí a urýchli prípravu jedál počas dovolenkových dní.

Exteriér:
TV miestnosť, Pranie prádla, Klimatizácia, Parkovisko, Záhrada, Internet, Úschovňa lyží, Detské ihrisko, Grill
Kapacita:
6(+0)
Stravovanie:
-
Zemepisná šírka:
49.0883627
Zemepisná dĺžka:
19.6012639
Zviera:
-

Mapa lokalityPenzión Vivendi Penzión Vivendi Novopostavený moderný dom Vivendi má charakter rodinného dovolenkového domu. Je určený pre ľudí, ktorí preferujú stráviť svoju dovolenku v kruhu rodiny či známych, uprednostňujú komfort, pohodlie a kvalitné služby. Dom je samostatne stojaci s veľkou oplotenou záhradou.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt