Penzión Flores
cena od

30 €

Akcie:

Ubytovanie Demänovská Dolina
Liptovský Mikuláš (okres) , Región / Kraj Liptov , Slovensko

Penzion sa nachádza v Demänovskej Doline, len na skok od lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry. Od nás máte na dosah celý región Nízkych a Vysokých Tatier. Poskytujeme ubytovanie v útulných dvoj a trojlôžkových izbách s možnosťou raňajok. K dispozícii je TV, WiFi, sauna, spoločenská miestnosť s krbom, bar, záhradné posedenie pri grile ako aj detské ihrisko.

X

Galéria obrázkovDetailný popis

Typ zariadenia:
Penzión
Adresa:
Demänovská Dolina 122, 03101 Demänovská Dolina
Recepcia:

nonstop

Dostupnosť:
-
Okolie:

Pri návšteve v letných mesiacoch možete využit záhradné posedenie a zatiaľ čo vy budete grilovať, vaše deti sa môžu vyšantiť v záhrade na detských hojdačkách, trampolíne, či v pieskovisku. Nádherné okolie penziónu vám poskytuje možnosť turistiky v prekrásnom prostredí Nízkych Tatier, návštevu Demänovských jaskýň, Aquaparkov Tatralandia a Bešeňová a mnoho ďalších miestnych atrakcii ako napr. bobova draha… V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť zapožičanie bicyklov.

V zimných mesiacoch u nás nájdete najlepšiu lyžovačku v strednej Európe v areáli Chopok Jasná, po ktorej si vaše lyže a lyžiarky môžete uložit v lyžiarni v penzióne.

Popis izieb:

Ponúka osem útulnych izieb s celkovou kapacitou 22 lôžok. Každá z izieb je vybavená samostatnou kúpeľňou, WC, LED TV, chladničkou a bezplatným WiFi pripojením na internet. Izby sú dvojposteľové, trojposteľové, trojposteľové s možnosťou pristelky a rodinné apartmány.

Exteriér:
TV miestnosť, Informačná služba, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Parkovisko, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Úschovňa bicyklov, Lyžiarsky vlek, Stolný tenis, Golf, Šípky, Úschovňa lyží, Sauna, Diskotéka, Detské ihrisko, Zber húb, Rybolov, Wellness/ kúpele, Bar, Vináreň
Kapacita:
8(+2)
Stravovanie:

raňajky

Zemepisná šírka:
49.028165901929
Zemepisná dĺžka:
19.572283586308
Zviera:

Mapa lokalityPenzión Flores Penzión Flores Penzion sa nachádza v Demänovskej Doline, len na skok od lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry. Od nás máte na dosah celý región Nízkych a Vysokých Tatier. Poskytujeme ubytovanie v útulných dvoj a trojlôžkových izbách s možnosťou raňajok. K dispozícii je TV, WiFi, sauna, spoločenská miestnosť s krbom, bar, záhradné posedenie pri grile ako aj detské ihrisko.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt