1 ubytovaní

Ubytovanie Námestovo


Hotel Slanica

Hotel Slanica

Cena od

45€

Hotel Slanica poskytuje ubytovanie  v  13  izbách a 2 apartmánoch s novým vybavením, ktoré je nevyhnutnou súčasťou komfortného  a príjemného pobytu. Celková kapacita hotela je 34 lôžok + 6 prístelkou. Z väčšiny izieb si vychutnáte nádherný výhľad na Oravsk...

Komentárov(0) Zobrazení (1104x) Viac...


Ubytovanie Námestovo

Ubytovanie Námestovo

Námestovo je okresné mesto rozprestierajúce sa v Žilinskom kraji. Mesto patrí k regiónu Orava, leží na severe Slovenska a rozprestiera sa na brehu vodnej nádrže Oravská priehrada. Svojou nádhernou okolitou prírodou ako aj svojimi historickými pamiatkami a možnosťami pre šport zaujme toto mesto každého turistu.

Zaujímavosťou oblasti je najmä Slanický ostrov umenia, ktorý je pozostatkom obce Slanica. Na ostrove môžete vidieť zaujímavý barokový kostol svätého kríža a kalváriu. V kostole môžu návštevníci obdivovať expozíciu ľudového umenia, ktorá patrí k Oravskej galérii. V letných mesiacoch na tento ostrov premáva loď z Námestova.

Mesto ponúka možnosti na rôzne zaujímavé športy. K Oravskej priehrade sa môžete prísť v lete okúpať, zajazdiť si na vodných bicykloch, surfovať, člnkovať sa alebo si užiť jachting a iné športy. K významným strediskám oblasti patrí najmä kemp s plážou na Slanickej Osade ako aj Prístav a pláž v Námestove. Milovníci jazdy na koni môžu navštíviť Ranč u Edyho, kde môžu nahliadnuť do života koní, absolvovať rôzne kurzy jazdenia alebo si vyskúšať jazdu na koni so sprievodcom alebo bez neho. Turisti si môžu pri návšteve užiť aj plavbu loďou po Oravskej priehrade. Loď premáva najmä v letných mesiacoch a to medzi Slanickou Osadou a Slanickým ostrovom, kde má 25 minútovú prestávku aby si mohli návštevníci prehliadnuť už vyššie spomínaný Slanický ostrov. V zime môžete navštíviť lyžiarske stredisko Orava snow, ktoré lyžiarom ponúka dokonca až 7 zjazdoviek, z ktorých niektoré sú aj umelo zasnežované. Lyžiarom sú tu k dispozícii 4 vleky z čoho jeden je štvorsedačkový. Milovníkov bežkovania zasa uspokoja bežecké trate, ktoré sú v stredisku pre bežkárov pripravené.

Pri návšteve tohto mesta sa môžete ubytovať v hoteloch alebo penziónoch na tej najvyššej úrovni, ktoré Vám ponúkajú kvalitné služby za super ceny.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt