2 ubytovaní

Ubytovanie v Komárne víkendové pobyty

Silver Apartmán Patince

Silver Apartmán Patince

Cena od

300€

Viac... Zobrazení (13719x)
Komentárov (0)

A7 Apartments ***

A7 Apartments ***

Cena od

35€

Viac... Zobrazení (21699x)
Komentárov (0)


Ubytovanie Komárno

Ubytovanie Komárno

Komárno je okresným mestom rozprestierajúcim sa v Nitrianskom kraji. Mesto má zaujímavú polohu keďže leží na sútoku rieky Váh a Dunaj. Komárno patrí k Podunajskému regiónu a nachádza sa v blízkosti Maďarských hraníc. Svojimi pamiatkami mesto láka turistov ako zo Slovenska tak aj Maďarska a tomu sú prispôsobené aj služby v meste.

Mesto svojich návštevníkov láka množstvom historických pamiatok ako aj možnosťami pre šport, oddych a relax . Zaujímavá je národná kultúrna pamiatka Ferdinandova brána ako aj Kostol svätého Ondreja nachádzajúci sa v centre mesta. Pri prechádzkach po meste si všimnete aj nádhernú Mestskú radnicu, ktorá je neorenesančnou pamiatkou mesta. Nevšednou pamiatkou mesta je tzv. Nádvorie Európy, komplex budov, ktoré majú prvky architektúry 45 európskych regiónov a krajín. Informácie o meste a jeho histórii sa dozviete aj pri návšteve Podunajského múzea, ktoré obsahuje množstvo starožitností a exponentov, ktoré Vás zavedú do histórie Komárna a jeho okolia. Pri návšteve mesta si môžete všimnúť aj zaujímavú pamiatku Trojičný stĺp, ktorý je najstarším z pomníkov Komárna.

Milovníci plávania svoje uspokojenie nájdu pri návšteve termálneho kúpaliska v Komárne, ktoré je vybudované na 2,5 hektároch. Minerálna voda, ktorá sa na tomto kúpalisku nachádza má liečivé účinky na ženské choroby, kĺby ako aj reumatické ťažkosti. Areál kúpaliska ponúka aj možnosti na rôzne šport ako je napríklad minigolf. Jazdu na koni si môžete naplno užiť v Holdas Ranchi, ktorý je vhodný ako na rekreáciu tak aj na oddych. K zaujímavostiam mesta patrí aj výlet na výletnej lodi Pluto, ktorá vás prevedie zaujímavosťami mesta.

Pri návšteve tohto mesta sa môžete ubytovať v tých najkomfortnejších hoteloch, penziónoch a apartmánoch, ktoré Vám ponúknu tie najlepšie služby, uspokojujúce aj toho najnáročnejšieho návštevníka.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt