Silver Apartmán PatinceSilver Apartmán Patince
Silver Apartmán Patince

cena od

300 €

Akcie: FREE WIFI v apartmáne

Ubytovanie Patince
Komárno (okres) , Región / Kraj Podunajsko , Slovensko

Silver Apartmán Patince sa nachádza priamo v areáli termálneho kúpaliska Patince, 100m od bazénov a 150m od Wellness Patince. Chata sa skladá z dvoch samostatných apartmánov, pričom kapacita jedného je pre 4+1 osôb. Apartmány Silver Patince sú usporiadané tak, aby hosťom ponúkali čo najvyšší komfort. Skladajú z dvoch izieb, plne zariadenej kuchyne, kúpeľne a veľkej spoločnej terasy. V apartmáne je k dispozícii farebný televízor. K apartmánom Silver Patince patrí súkromné parkovisko, veľká trávnatá plocha (800m2) a zastrešená terasa. Ďalej u nás nájdete gril s náradím a záhradný nábytok (stôl, stoličky). Dovolenka v príjemnom prostredí, to je dovolenka v Patinciach! Pestré možnosti stravovania v areáli kúpaliska Patince Apartmány Silver Patince vybavené elektrickým varičom, riadom a príborom Vám umožňujú prípravu vlastných jedál. Ak sa počas dovolenky radi zbavíte povinnosti varenia, je Vám k dispozícii široký sortiment stánkov a bufetov v areáli kúpaliska Patince, kde si môžete vybrať z rozmanitých pokrmov za priaznivé ceny.

X

Galéria obrázkov

  • Silver Apartmán Patince
  • Silver Apartmán Patince
  • Silver Apartmán Patince
  • Silver Apartmán Patince
  • Silver Apartmán Patince
  • Silver Apartmán Patince
  • Silver Apartmán Patince
  • Silver Apartmán Patince
  • Silver Apartmán Patince


Detailný popis

Typ zariadenia:
Apartmán
Adresa:
Patince Kúpele, 946 39 Patince, 946 39 Patince
Recepcia:
-
Dostupnosť:
Letné termálne kúpalisko Patince sa nachádza 15 km od Komárna smerom na Štúrovo pri najjužnejšej obci Slovenska, Patince.
Okolie:
Areál rekreačného strediska Patince ponúka veľké množstvo atrakcií na relax, šport a zábavu. Najväčšie vyžitie ponúka termálne kúpalisko, v ktorom sa nachádza množstvo bazénov a atrakcií.
Popis izieb:
Chata sa skladá z dvoch samostatných apartmánov, pričom kapacita jedného je pre 4+1 osôb. Apartmány Silver Patince sú usporiadané tak, aby hosťom ponúkali čo najvyšší komfort. Skladajú z dvoch izieb, plne zariadenej kuchyne, kúpeľne a veľkej spoločnej terasy. V apartmáne je k dispozícii FREE WIFI a LED televízor. K apartmánom Silver Patince patrí aj súkromné parkovisko a zastrešená terasa. Ďalej u nás nájdete gril s náradím a záhradný nábytok (stôl, stoličky).
Exteriér:
Záhrada, Internet, Internetový kútik, Bazén - vnútorný, Bazén - vonkajší, Fitness, Bowling, Beachvolejbalový kurt, Stolný tenis, Minigolf, Biliard, Sauna, Detské ihrisko, Rybolov, Wellness/ kúpele, Vyhliadkové lety, Masáže, Záhrada, Letné športy, Spa & wellness, Vidiek, Lacné ubytovanie, Krb
Kapacita:
8(+0)
Stravovanie:
Apartmány Silver Patince vybavené elektrickým varičom, riadom a príborom Vám umožňujú prípravu vlastných jedál. Ak sa počas dovolenky radi zbavíte povinnosti varenia, je Vám k dispozícii široký sortiment stánkov a bufetov v areáli kúpaliska Patince, kde si môžete vybrať z rozmanitých pokrmov za priaznivé ceny.
WWW:
www stránka ubytovania
Zemepisná šírka:
48.737399
Zemepisná dĺžka:
19.146423
Zviera:
-

Mapa lokality

Detail map

Ubytovanie aktualizované dňa 27.02.2017

Silver Apartmán Patince Silver Apartmán Patince Silver Apartmán Patince sa nachádza priamo v areáli termálneho kúpaliska Patince, 100m od bazénov a 150m od Wellness Patince. Chata sa skladá z dvoch samostatných apartmánov, pričom kapacita jedného je pre 4+1 osôb. Apartmány Silver Patince sú usporiadané tak, aby hosťom ponúkali čo najvyšší komfort. Skladajú z dvoch izieb, plne zariadenej kuchyne, kúpeľne a veľkej spoločnej terasy. V apartmáne je k dispozícii farebný televízor. K apartmánom Silver Patince patrí súkromné parkovisko, veľká trávnatá plocha (800m2) a zastrešená terasa. Ďalej u nás nájdete gril s náradím a záhradný nábytok (stôl, stoličky). Dovolenka v príjemnom prostredí, to je dovolenka v Patinciach! Pestré možnosti stravovania v areáli kúpaliska Patince Apartmány Silver Patince vybavené elektrickým varičom, riadom a príborom Vám umožňujú prípravu vlastných jedál. Ak sa počas dovolenky radi zbavíte povinnosti varenia, je Vám k dispozícii široký sortiment stánkov a bufetov v areáli kúpaliska Patince, kde si môžete vybrať z rozmanitých pokrmov za priaznivé ceny.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt