Hotel Boboty
cena od

45 €

Akcie:

Ubytovanie Terchová
Žilina (okres) , Región / Kraj Severné Považie , Slovensko

Komfortný hotel aj pre náročnejšiu klientelu v srdci veľkofaktranskej prírody s možnosťou celoročného vyžitia. Okolie hotela ponúka širokú paletu turistických trás a priaznivci zimných športov určite ocenia blízkosť zimného strediska Ski Vrátna.

X

Galéria obrázkov

  • Izba Malá Fatra
  • Izba Malá Fatra


Detailný popis

Typ zariadenia:
Hotel
Adresa:
Vrátna 515, 01306 Terchová
Recepcia:

Non-stop

Dostupnosť:

Ako sa k nám dostanete zo smeru Žilina? Žilina → Gbeľany → Krasňany → Stráža → Belá → Kamence → v Terchovej sa orientujte podľa značky označujúcej obec Štefanovú alebo Vrátnu /v doline sa nachádza niekoľko navigačných tabúľ, ktoré Vám ukážu správny smer/ Vzdialenosť Žilina – Hotel Boboty 31 km Ako sa k nám dostanete zo smeru Dolný Kubín? Dolný Kubín → Párnica → Zázrivá → v Terchovej sa orientujte podľa značky označujúcej obec Štefanovú alebo Vrátnu /v doline sa nachádza niekoľko navigačných tabúľ, ktoré Vám ukážu správny smer/ Vzdialenosť Dolný Kubín – Hotel Boboty 26 km

Okolie:

Kostol Sv. Cyrila a Metoda v Terchovej ukrýva vzácny do dreva vyrezávaný betlehém. Mesto Žilina je z Vrátnej vzdialené iba 32 km. V meste a jeho okolí je niekoľko zaujímavých kultúrnych pamiatok. 18-miestna kabínková lanovka do Snilovského sedla je v prevádzke celoročne. Odporúčame z výletov nevynechať! Informačná kancelária v Terchovej ponúka doplnkové služby a rôzne propagačné materiály, ktoré sú k dispozícii zdarma. Do dreva vyrezávaný betlehém je dokonca predchodcom slávneho betlehému v Rajeckej Lesnej. Nachádza sa v kostole Sv. Cyrila a Metoda, v neďalekej obci Terchová.

Popis izieb:

7 x jednoposteľová izba (niektoré s prístelkou), 44 x dvojlôžková izba s balkónom (z toho 4x s bezbariérovou úpravou 4 bez balkóna a vetsinou s možnosťou prístelky), 4 x apartmán, 9 x rodinná izba Apartmán.

Exteriér:
Konferenčná/spoločenská miestnosť, Prednášková sála, Informačná služba, Výťah, Zdravotné stredisko, Pranie prádla, Bezpečnostná schránka, Obchodné centrum, Izbová služba, Domáci maznáčikovia - malí, Bezbariérový prístup, Parkovisko, Záhrada, Internet, Nefajčiarske prostredie, Recepcia 24 hodín, Rezervácia leteniek, Cateringové služby, Zaistenie kultúrnych a športových akcií, Taxi, Úschovňa bicyklov, Internetový kútik, Bazén - vnútorný, Tenisový kurt, Fitness, Lyžiarsky vlek, Stolný tenis, Požičovňa bicyklov, Biliard, Požičovňa športového náradia, Požičovňa lyží, Úschovňa lyží, Sauna, Nočný klub, Detské ihrisko, Zber húb, Jazda na koni, Wellness/ kúpele, Vyhliadkové lety, Masáže, Reštaurácia, Bar, Kaviareň, Lobby bar, Grill
Kapacita:
17(+3)
Stravovanie:

Reštaurácia má kapacitu cca. 100 miest. Na skvalitnenie služieb sme pre Vás pripravili nový jedálny lístok so širokým výberom chutných jedál slovenskej i medzinárodnej kuchyne. K tomu všetkému Vás priamo od stola očarí výhľad na fatranskú prírodu v plnej sile a kráse. Reštaurácia je otvorená denne. Kaviareň Vedľa reštaurácie sa nachádza priestranná kaviareň, ktorá má kapacitu cca. 40 miest s výhľadom na hrebene Malej Fatry a neďaleké lyžiarske stredisko Vrátna Free Time Zone. Počas sezóny sa ponuka rozširuje aj o popoludňajšie koláčiky a zákusky, zmrzlinové a ovocné poháre. Kaviareň je otvorená podobne ako reštaurácia. Denný bar Vo vstupnej hale hotela oproti recepcii sa nachádza denný bar, ktorý ponúka studené a teplé nápoje, miešané alkoholické a nealkoholické drinky ako aj koláčiky a zákusky, zmrzlinové a ovocné poháre. Voľný čas pri káve si môžete spríjemniť čítaním dennej tlače, ktorá je každý deň k dispozícii na recepcii. Denný bar je otvorený denne od 8:30 do 20:00 hod. Kapacita je cca. 40 miest. Nočný bar Hotel Boboty má svoj moderne zariadený nočný bar s vlastným DJ-om a ozvučením, ktorý je otvorený podľa požiadaviek hostí. Kapacita baru je cca. 40 miest. Terasa Dokonalú pohodu si užijete na novej slnečnej terase so šálkou bylinkového čaju.

Zemepisná šírka:
49.235999327486
Zemepisná dĺžka:
19.051095596973
Zviera:

Mapa lokalityHotel Boboty Hotel Boboty Komfortný hotel aj pre náročnejšiu klientelu v srdci veľkofaktranskej prírody s možnosťou celoročného vyžitia. Okolie hotela ponúka širokú paletu turistických trás a priaznivci zimných športov určite ocenia blízkosť zimného strediska Ski Vrátna.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Fotovýlet(y) po Slovensku :: Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt