1 ubytovaní

Ubytovanie Galanta

Ubytovanie Anna Šureková Zuberecová

Ubytovanie Anna Šureková Zuberecová

Cena od

9€

Ponúkame ubytovanie rodinného typu. Kompletne vybavená kuchyňa umožňuje menej náročným pripravovať si jedlo priamo v ubytovni. S kuchyňou je prepojená spoločenská miestnosť s možnosťou odpočinku pri SAT TV, kde si v zimných mesiacoch spríjemníte večerné ch...

Komentárov(0) Zobrazení (7318x) Viac...


Ubytovanie Galanta

Ubytovanie Galanta

Galanta je okresným mestom nachádzajúcim sa v Trnavskom kraji a rozprestierajúcim sa na juhozápade Slovenska. Mesto ponúka svojim návštevníkom množstvo zaujímavostí historického ako aj prírodného charakteru a služby sú v meste na veľmi dobrej úrovni.

K zaujímavostiam mesta patrí Renesančný kaštieľ na ulici Esterházyovcov, kde sa konajú kultúrne a spoločenské akcie mesta a Neogotický kaštieľ prestavaný do barokového slohu, ktorý je však v dnešnej dobe prázdny. K cirkevným pamiatkam patrí dvojvežový Rímskokatolícky kostol ako aj Neogotická kaplnka, ktorá patrila k pohrebným kaplnkám rodu Esterházyovcov. Pri prechádzkach po meste môžete vidieť aj morový stĺp, ktorý pripomína pamiatku na obete moru, ktorý sem trval ešte aj v 19 storočí. K interesantným pamiatkam mesta patrí aj barokový stĺp Panny Márie v Hodoch, ktorý bol zreštaurovaný v roku 2002.

Milovníkov športu mesto láka Termálnym centrom Galandia, kde sa nachádzajú až 4 bazény a ponúka služby vysokej úrovne. V blízkosti mesta sa nachádzajú aj ďalšie termálne kúpaliská a to Horné Saliby iba 10 km od Galanty a Vincov les iba 6 km vzdialený od mesta. Zaujímavý je aj výlet k vodnej nádrži Kráľová, kde sa rozprestiera rekreačný komplex Kaskády ,ktorý poskytuje možnosti pre rôzne športy ako je napríklad vodné lyžovanie, windsurfing, alebo jazda na vodnom skútri. Milovníci jazdy na koni môžu v blízkosti mesta navštíviť Ranč na Striebornom jazere, kde sa zaoberajú chovom koní amerických plemien. Vidieť tu môžete kone rôznych vekových kategórií a výukové hodiny, ktoré Vám na ranči ponúkajú sú venované začiatočníkom, pokročilým ako aj profesionálom.

Pri návšteve tohto mesta sa môžete ubytovať vo viacerých hoteloch alebo penziónoch s tým najvyšším štandardom a výbornými službami, ktoré zabezpečia spokojnosť každému návštevníkovi mesta.

Slovenský katalóg ::  VirtualTravel.sk ::  Spolubyvajuci.sk ::  Chaty na Slovensku
Ubytovanie Dudince  ::  Ubytovanie v Holíči
Ubytovanie Kováčová
Dovolenka a ubytovanie Štúrovo  ::  Dovolenka a ubytovanie v Bojniciach
Ubytovanie Telgárt
Ubytovanie s wellness Telgárt